Linia 791
Tarnowskie Góry Dworzec - Boniowice Szkoła
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 791 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 791 (Boniowice Szkoła→Tarnowskie Góry Dworzec) ma 18 przystanków rozpoczynając z Boniowice Szkoła a kończąc na Tarnowskie Góry Dworzec.
Przegląd rozkładu jazdy dla autobus 791 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 23:14. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 791 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Boniowice Szkoła→Tarnowskie Góry Dworzec (18 przystanków)
Boniowice Szkoła
Kamieniec
Kamieniec Apteka [Nż]
Zbrosławice Wolności [Nż]
Zbrosławice Dom Opieki
Zbrosławice Szkoła
Zbrosławice Kościół
Zbrosławice Jagiellońska
Zbrosławice Rozwidlenie
Laryszów Skrzyżowanie [Nż]
Stare Tarnowice Szpital
Stare Tarnowice Janasa
Stare Tarnowice Osiedle Przyjaźń
Stare Tarnowice Pomorska
Tarnowskie Góry Krótka
Tarnowskie Góry Wyszyńskiego
Tarnowskie Góry Bytomska
Tarnowskie Góry Dworzec
FAQ dla 791
O której zaczyna kursować autobus 791?
autobus 791 rozpoczyna kurs o 23:14 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować autobus 791?
Autobus 791 kończy kursowanie o 23:14 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 791?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Tarnowskie Góry Dworzec - Boniowice Szkoła? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Tarnowskie Góry Dworzec - Boniowice Szkoła, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 791 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 791 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 791?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 791.
Schemat trasy autobus 791 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Boniowice Szkoła→Tarnowskie Góry Dworzec
Rozkład jazdy autobus 791
Autobus trasa 791 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 23:14
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 23:14 | Pojedynczy odjazd |
wt | 23:14 | Pojedynczy odjazd |
śr | 23:14 | Pojedynczy odjazd |
czw | 23:14 | Pojedynczy odjazd |
pt | 23:14 | Pojedynczy odjazd |
sob | 23:14 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 23:14 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 791 (rusza z Boniowice Szkoła), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 791 (kierunek (Boniowice Szkoła→Tarnowskie Góry Dworzec)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 791 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 791 (kierunek: (Boniowice Szkoła→Tarnowskie Góry Dworzec)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
791 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 791 to Boniowice Szkoła, a ostatni Tarnowskie Góry Dworzec. 791 (Boniowice Szkoła→Tarnowskie Góry Dworzec) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 791 ma 18 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 27 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 791 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 791, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 791 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 791 (Boniowice Szkoła→Tarnowskie Góry Dworzec) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 791 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 791 w Wodzisław Śląski
791 - Alternatywny kierunek
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 902N - Zagórze Zajezdnia - Zagórze Zajezdnia/ Rozkład
- 71 - Pyskowice Szpitalna - Gliwice Plac Piastów/ Rozkład
- 198 - Zabrze Plac Dworcowy - Halemba Pętla/ Rozkład
- 615 - Tarnowskie Góry Dworzec - Miasteczko Śląskie Osiedle/ Rozkład
- T-20 - Załęże Pośpiecha - Załęże Pośpiecha/ Rozkład
- 924 - Brzezinka Wyczółkowskiego - Osiedle Waryńskiego Pętla/ Rozkład
- 37 - Mikołów Dworzec - Katowice Dworzec/ Rozkład
- 974 - Michałkowice Plac 11 Listopada - Chorzów Batory Pętla/ Rozkład
- 219 - Mysłowice Targ Miejski - Ławki Pętla/ Rozkład
- 99 - Bytom Dworzec - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 25 - Będzin Stadion - Grodziec Różyckiego/ Rozkład
- 525 - Łaziska Górne Kopanina - Mikołów Dworzec/ Rozkład
- 115 - Osiedle Witosa II - Katowice Dworzec/ Rozkład
- 82 - Halemba Kopalnia - Tychy Sikorskiego Wiadukt/ Rozkład
- 83 - Tarnowskie Góry Dworzec - Rokitnica Pętla/ Rozkład
- 619 - Siewierz Zamek - Krzanów Sklep/ Rozkład
- 222 - Bańgów Strefa Zakłady - Siemianowice Konopnickiej/ Rozkład
- 168 - Katowice Plac Wolności - Osiedle Wieczorka Dworzec/ Rozkład
- 657 - Katowice Plac Wolności - Dąbrówka Mała Nowosam/ Rozkład
- L - Bieruń Domy Polne - Czułów Narcyzów/ Rozkład