Linia 84
Osiedle Mydlice Pętla - Łosień Szkoła
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 84 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 84 (Gołonóg Swobodna→Osiedle Mydlice Pętla) ma 43 przystanków rozpoczynając z Gołonóg Swobodna a kończąc na Osiedle Mydlice Pętla.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 84 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Gołonóg Swobodna→Osiedle Mydlice Pętla (43 przystanków)
Gołonóg Swobodna
Gołonóg Św. Antoniego [Nż]
Ząbkowice Pogoria Żeglarska [Nż]
Ząbkowice Stara Pogoria [Nż]
Ząbkowice Willowa
Ząbkowice Osiedle Robotnicze
Ząbkowice Kino
Ząbkowice Rondo
Ząbkowice Związku Orła Białego
Ząbkowice Starosiedle
Ząbkowice Las [Nż]
Łosień Las
Łosień Ząbkowicka
Łosień Szkoła Policyjna
Łosień Szkoła
Łosień Gołonoska Skrzyżowanie [Nż]
Łosień Koksownicza
Kazdębie I [Nż]
Kazdębie II [Nż]
Strzemieszyce Małe Koksownicza
Strzemieszyce Małe Spółdzielnia
Strzemieszyce Małe
Strzemieszyce Fabryka
Strzemieszyce Krzyż
Strzemieszyce Ciołkowizna
Strzemieszyce Rodzinna [Nż]
Strzemieszyce Dworzec Południowy
Strzemieszyce Przejazd Kolejowy II
Strzemieszyce Kościół
Strzemieszyce Stacyjna
Strzemieszyce Przejazd Kolejowy I
Strzemieszyce Sulno
Dąbrowa Górnicza Albert [Nż]
Dąbrowa Górnicza Staszic
Reden Korczaka
Reden Wojska Polskiego
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
Dąbrowa Górnicza Centrum
Dąbrowa Górnicza Szkoła Górnicza
Osiedle Mydlice Szpital
Osiedle Mydlice Grynia II
Osiedle Mydlice Grynia I
Osiedle Mydlice Pętla
FAQ dla 84
O której zaczyna kursować autobus 84?
autobus 84 rozpoczyna kurs o 04:52 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 84?
Autobus 84 kończy kursowanie o 05:17 w sobota.
Za ile przyjedzie autobus 84?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Osiedle Mydlice Pętla - Łosień Szkoła? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Osiedle Mydlice Pętla - Łosień Szkoła, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 84 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 84 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 84?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 84.
Schemat trasy autobus 84 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Gołonóg Swobodna→Osiedle Mydlice Pętla
Rozkład jazdy autobus 84
Autobus trasa 84 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 04:52 - 05:18
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:52 - 05:18 | 26 |
wt | 04:52 - 05:18 | 26 |
śr | 04:52 - 05:18 | 26 |
czw | 04:52 - 05:18 | 26 |
pt | 04:52 - 05:18 | 26 |
sob | 05:17 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 05:32 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 84 (rusza z Gołonóg Swobodna), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 84 (kierunek (Gołonóg Swobodna→Osiedle Mydlice Pętla)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 84 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 84 (kierunek: (Gołonóg Swobodna→Osiedle Mydlice Pętla)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
84 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 84 to Gołonóg Swobodna, a ostatni Osiedle Mydlice Pętla. 84 (Gołonóg Swobodna→Osiedle Mydlice Pętla) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 84 ma 43 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 68 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 84 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 84, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 84 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 84 (Gołonóg Swobodna→Osiedle Mydlice Pętla) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 84 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 84 w Wodzisław Śląski
84 - Alternatywny kierunek
- 84 - Osiedle Mydlice Pętla→Gołonóg Aleja Piłsudskiego / Rozkład
- 84 - Osiedle Mydlice Pętla→Gołonóg Zajezdnia / Rozkład
- 84 - Osiedle Mydlice Pętla→Tworzeń Huta Katowice / Rozkład
- 84 - Osiedle Mydlice Pętla→Łosień Szkoła / Rozkład
- 84 - Sławków Rynek→Osiedle Mydlice Pętla / Rozkład
- 84 - Tworzeń Huta Katowice→Osiedle Mydlice Pętla / Rozkład
- 84 - Łosień Las→Osiedle Mydlice Pętla / Rozkład
- 84 - Łosień Szkoła→Osiedle Mydlice Pętla / Rozkład
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 950 - Katowice Dworzec - Wełnowiec GPP BUSINESS PARK/ Rozkład
- 708 - Bytom Dworzec - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 173 - Bytom Dworzec - Świerklaniec Park/ Rozkład
- 186 - Łabędy Huta - Gliwice Teatr/ Rozkład
- 722 - Będzin Kościuszki - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 200 - Sączów Kościół - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 144 - Halemba Pętla - Chorzów Rynek/ Rozkład
- 515 - Tychy Dworzec PKP - Tychy Towarowa/ Rozkład
- 125 - Będzin Kościuszki - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 30N - Katowice Dworzec - Przełajka Pętla/ Rozkład
- 29 - Katowice Kopernika Dworzec - Zgoń Pętla/ Rozkład
- 118 - Bytom Dworzec - Chebzie Dworzec PKP/ Rozkład
- 699 - Osiedle Obrońców Pokoju - Brzezinka Nobla/ Rozkład
- 12 - Ligota Akademiki - Ligota Akademiki/ Rozkład
- 19 - Bytom Dworzec - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład
- W - Wygorzele Ułańska - Urbanowice Sklep/ Rozkład
- 130 - Halemba Pętla - Katowice Andrzeja Dworzec/ Rozkład
- 910 - Katowice Dworzec - Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy/ Rozkład
- 143 - Tarnowskie Góry Dworzec - Nowa Wieś Pętla/ Rozkład
- 262 - Tychy Dworzec PKP - Rachowy Osiedle/ Rozkład