Linia 931
Zawodzie Centrum Przesiadkowe - Bieruń Plac Nobla
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 931 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 931 (Bieruń Plac Nobla→Zawodzie Centrum Przesiadkowe) ma 34 przystanków rozpoczynając z Bieruń Plac Nobla a kończąc na Zawodzie Centrum Przesiadkowe.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 931 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Bieruń Plac Nobla→Zawodzie Centrum Przesiadkowe (34 przystanków)
Bieruń Plac Nobla
Bieruń Dom Kultury
Bieruń Plac Autobusowy
Bieruń Turyńska
Lędziny Cegielnia
Lędziny Droga Do Górek
Lędziny Gospoda
Lędziny Pomnik
Lędziny Urząd Miasta
Hołdunów Przejazd Kolejowy
Lędziny Kopalnia Ziemowit
Hołdunów Przejazd Kolejowy (Ul. Pokoju)
Hołdunów Kościół
Hołdunów Imielińska
Hołdunów Pętla
Krasowy Przejazd Kolejowy
Krasowy Rondo
Kosztowy Rynek
Kosztowy Dzióbka
Brzezinka Dworcowa
Brzezinka Centrum
Brzęczkowice Ogródki Działkowe [Nż]
Brzęczkowice Szkoła
Brzęczkowice Kościół
Brzęczkowice Słupna
Mysłowice Dworzec PKP
Mysłowice Katowicka
Mysłowice Kopalnia
Mysłowice Bończyka
Kolonia Stawiska
Wilhelmina Skrzyżowanie
Wilhelmina Zespół Szkół
Zawodzie Zajezdnia
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
FAQ dla 931
O której zaczyna kursować autobus 931?
autobus 931 rozpoczyna kurs o 04:22 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 931?
Autobus 931 kończy kursowanie o 22:22 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 931?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Zawodzie Centrum Przesiadkowe - Bieruń Plac Nobla? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Zawodzie Centrum Przesiadkowe - Bieruń Plac Nobla, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 931 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 931 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 931?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 931.
Schemat trasy autobus 931 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Bieruń Plac Nobla→Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Rozkład jazdy autobus 931
Autobus 931 kursuje w następujące dni: poniedziałek - piątek. Zwyczajowe godziny kursowania: 04:22 - 22:22
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:22 - 22:22 | 43 |
wt | 04:22 - 22:22 | 43 |
śr | 04:22 - 22:22 | 43 |
czw | 04:22 - 22:22 | 43 |
pt | 04:22 - 22:22 | 43 |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 931 (rusza z Bieruń Plac Nobla), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 931 (kierunek (Bieruń Plac Nobla→Zawodzie Centrum Przesiadkowe)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 931 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 931 (kierunek: (Bieruń Plac Nobla→Zawodzie Centrum Przesiadkowe)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
931 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 931 to Bieruń Plac Nobla, a ostatni Zawodzie Centrum Przesiadkowe. 931 (Bieruń Plac Nobla→Zawodzie Centrum Przesiadkowe) kursuje dni robocze.
Dodatkowe informacje: 931 ma 34 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 58 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 931 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 931, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 931 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 931 (Bieruń Plac Nobla→Zawodzie Centrum Przesiadkowe) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 931 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 931 w Wodzisław Śląski
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 46 - Katowice Dworzec - Ligota Zadole/ Rozkład
- 204 - Toszek - Proboszczowice/ Rozkład
- 270 - Zabrze Plac Dworcowy - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład
- 937 - Zarzecze Owsiana Pętla - Brynów Centrum Przesiadkowe/ Rozkład
- 76N - Wesoła Kopalnia - Katowice Dworzec/ Rozkład
- 21 - Wilkowyje Murarska - Tychy Towarowa/ Rozkład
- 39 - Nowy Bytom Centrum - Kochłowice Kopalnia Śląsk/ Rozkład
- 625 - Będzin Kościuszki - Mierzęcice Magazyny/ Rozkład
- 650 - Czechowice Kąpielisko Parking - Gliwice Plac Piastów/ Rozkład
- 80 - Gliwice Plac Piastów - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład
- 142 - Strzybnica Kościelna - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład
- 19 - Bytom Dworzec - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład
- 138 - Ochojec Szpital - Ochojec Szpital/ Rozkład
- 289 - Repty Śląskie Witosa - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład
- 694 - Gliwice Zajezdnia - Szczygłowice Centrum Przesiadkowe/ Rozkład
- 268 - Mikołów Dworzec - Tychy Sikorskiego Wiadukt/ Rozkład
- 702 - Sośnica Osiedle Żeromskiego - Żerniki Graniczna Pętla/ Rozkład
- 708 - Bytom Dworzec - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 127 - Bytom Dworzec - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 81 - Helenka ELZAB - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład