Autobus - F55A

F55A

Satwa Bus Station - Al Maktoum International Airport (PTB)

RTA

Rozkłady jazdy i przystanki dla trasy autobus F55A

autobus F55A (kierunek:Saeed Majid Bil Yoha Masjid) ma 41 przystanków rozpoczynając z Umm Suqeim, Dubai Municipality Center - 02 a kończąc na Saeed Majid Bil Yoha Masjid - 02.

Przegląd rozkładu jazdy dla autobus F55A: Zazwyczaj rozpoczyna o 00:04 i kończy o 23:27. Zazwyczaj kursuje w: dni robocze.

Wybierz, którykolwiek poniższy autobusF55Aprzystanków, aby znaleźć zaktualizowane w czasie rzeczywistym rozkłady jazdy oraz zobaczyć na mapie ich trasę.

Kierunek: Saeed Majid Bil Yoha Masjid

Umm Suqeim, Dubai Municipality Center - 02 19212 83698 Jumeria Road, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Umm Suqeim, Park - 02 18338 82543 شارع الجميرا, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Madinat Jumeira - 02 Najbliższe przyjazdy
Rashid Bin Bakhait Masjid - 02 22957 88740 Jumeria Road, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Jumeirah Beach Residence Station 1 - 02 12124 74932 شارع الصفوح Najbliższe przyjazdy
Jebel Ali Gardens, Turnoff - 02 Najbliższe przyjazdy
Satwa, Square - 2 26072 91103 طريق السطوة, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Maharba Masjid - 02 18009 82129 شارع الجميرا, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Sufouh Road -3 - 02 King Salman bin Abdulaziz Al Saud St., United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Villas Complex, Tecom - 01 Najbliższe przyjazdy
Rashid Al Hadees Masjid - 02 23255 89165 Jumeria Road, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Umm Suqeim, Library - 02 18718 83017 Jumeria Road, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Jumeira, Post Office - 02 Najbliższe przyjazdy
Ibn Battuta Metro Bus Stop - 7 Najbliższe przyjazdy
Wasl.,Emirates Bank - 02 24589 89501 شارع الصفا, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Sufouh Road -2 - 02 16323 79634 Al Safooh Street, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Al Maktoum International Airport (Ptb) - 01 Najbliższe przyjazdy
Satwa, Road - 02 25203 89861 Al Satwa Road, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Majlis Al Ghoreifa - 02 Najbliższe przyjazdy
Knowledge Village - 01 Najbliższe przyjazdy
Khadri Masjid - 02 25744 90635 طريق السطوة, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Manara, Enoc - 02 20270 84986 Jumeria Road, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Umm Suqeim 1 - 02 19501 83989 شارع الجميرا, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Jumeira, Royal Meridian - 02 12678 75534 شارع الجميرا, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Ibn Battuta, Food Court 3 - 01 Najbliższe przyjazdy
Hilton Beach Club - 02 22637 88293 شارع الجميرا, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Jumeira 3, Masjid - 02 20830 85765 Jumeria Road, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Wild Wadi - 02 17847 81925 شارع الجميرا, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Rehabilitation Center - 02 24922 89552 Al Satwa Road, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Sufouh Road -1 - 02 Najbliższe przyjazdy
Abdallah Mleih Masjid - 01 19967 84584 شارع الجميرا, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Royal Mirage Hotel 2 - 02 Najbliższe przyjazdy
Jumeirah Beach Residence Station 2 - 02 11912 74640 Al Safooh Street, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Matar Bin Fadil Masjid - 02 21940 87296 شارع الجميرا, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Burj Al Arab Hotel - 02 Najbliższe przyjazdy
Dubai College - 02 Najbliższe przyjazdy
Satwa, Bus Station - 03 26089 91322 شارع 24أ, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Dubai Offshore Sailing Club - 02 20462 85331 شارع الجميرا, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Saeed Bin Huzeim Masjid - 02 Jumeirah Street, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Mina Al Siyahi, Le Meridien Hotel - 02 Najbliższe przyjazdy
Saeed Majid Bil Yoha Masjid - 02 21145 86196 شارع الجميرا, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy

FAQ dla F55A

O której zaczyna kursować autobus F55A?

autobus F55A rozpoczyna kurs o 00:04 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

O której kończy kursować autobus F55A?

autobus F55A kończy kursowanie o 23:27 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

Za ile przyjedzie autobus F55A?

Za ile przyjedzie Autobus Satwa Bus Station - Al Maktoum International Airport (PTB)? Kliknij w Kliknij tutaj, aby sprawdzić rzeczywiste czasy przyjazdu pojazdów oraz pełne rozkłady jazdy dla przystanku, który jest najbliżej Ciebie.

Lista przystanków dla autobus F55A

Umm Suqeim, Dubai Municipality Center - 02 • Umm Suqeim, Park - 02 • Madinat Jumeira - 02 • Rashid Bin Bakhait Masjid - 02 • Jumeirah Beach Residence Station 1 - 02 • Jebel Ali Gardens, Turnoff - 02 • Satwa, Square - 2 • Maharba Masjid - 02 • Sufouh Road -3 - 02 • Villas Complex, Tecom - 01 • Rashid Al Hadees Masjid - 02 • Umm Suqeim, Library - 02 • Jumeira, Post Office - 02 • Ibn Battuta Metro Bus Stop - 7 • Wasl.,Emirates Bank - 02 • Sufouh Road -2 - 02 • Al Maktoum International Airport (Ptb) - 01 • Satwa, Road - 02 • Majlis Al Ghoreifa - 02 • Knowledge Village - 01 • Khadri Masjid - 02 • Manara, Enoc - 02 • Umm Suqeim 1 - 02 • Jumeira, Royal Meridian - 02 • Ibn Battuta, Food Court 3 - 01 • Hilton Beach Club - 02 • Jumeira 3, Masjid - 02 • Wild Wadi - 02 • Rehabilitation Center - 02 • Sufouh Road -1 - 02 • Abdallah Mleih Masjid - 01 • Royal Mirage Hotel 2 - 02 • Jumeirah Beach Residence Station 2 - 02 • Matar Bin Fadil Masjid - 02 • Burj Al Arab Hotel - 02 • Dubai College - 02 • Satwa, Bus Station - 03 • Dubai Offshore Sailing Club - 02 • Saeed Bin Huzeim Masjid - 02 • Mina Al Siyahi, Le Meridien Hotel - 02 • Saeed Majid Bil Yoha Masjid - 02

Lista ulic dla: autobus F55A

19212 83698 Jumeria Road • 18338 82543 شارع الجميرا • 22957 88740 Jumeria Road • 12124 74932 شارع الصفوح • 26072 91103 طريق السطوة • 18009 82129 شارع الجميرا • King Salman bin Abdulaziz Al Saud St. • 23255 89165 Jumeria Road • 18718 83017 Jumeria Road • 24589 89501 شارع الصفا • 16323 79634 Al Safooh Street • 25203 89861 Al Satwa Road • 25744 90635 طريق السطوة • 20270 84986 Jumeria Road • 19501 83989 شارع الجميرا • 12678 75534 شارع الجميرا • 22637 88293 شارع الجميرا • 20830 85765 Jumeria Road • 17847 81925 شارع الجميرا • 24922 89552 Al Satwa Road • 19967 84584 شارع الجميرا • 11912 74640 Al Safooh Street • 21940 87296 شارع الجميرا • 26089 91322 شارع 24أ • 20462 85331 شارع الجميرا • Jumeirah Street • 21145 86196 شارع الجميرا

Rozkład jazdy autobus F55A

autobus F55Atrasa kursuje w dni robocze. Zazwyczaj w godzinach: 00:04 - 23:27

poniedziałek 00:04 - 23:27
wtorek 00:04 - 23:27
środa 00:04 - 23:27
czwartek 00:04 - 23:27
piątek 00:04 - 23:27
sobota 00:04 - 23:27
niedziela 00:04 - 23:27
Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 2600 miast w ponad 85 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge

Pierwszy przystanek na trasie autobus F55A to Umm Suqeim, Dubai Municipality Center - 02, a ostatni Saeed Majid Bil Yoha Masjid - 02. F55A (kierunek: Saeed Majid Bil Yoha Masjid) kursuje w dni robocze.

Dodatkowe informacje: F55A ma 41 przystanków , a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 328 min.

Jesteś w podróży? Dowiedz się, czemu 250 milionów użytkowników uważa aplikację Moovit za najlepszą aplikację o transporcie. Moovit dostarcza proponowane przez RTA trasy, nadajniki w czasie rzeczywistym dla takiego środka transportu jak autobus, nawigację na żywo, mapy przebiegu linii w Dubai / Abu Dhabi oraz pomaga znaleźć najbliższy przystanków dla autobus F55A. Nie masz dostępu do internetu? Ściągnij mapę offline w formacie PDF oraz rozkład jazdy dla autobusF55A, z których możesz korzystać podczas przejazdu.

F55A w pobliżu

FAQ dla F55A

O której zaczyna kursować autobus F55A?

autobus F55A rozpoczyna kurs o 00:04 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

O której kończy kursować autobus F55A?

autobus F55A kończy kursowanie o 23:27 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

Za ile przyjedzie autobus F55A?

Za ile przyjedzie Autobus Satwa Bus Station - Al Maktoum International Airport (PTB)? Kliknij w Kliknij tutaj, aby sprawdzić rzeczywiste czasy przyjazdu pojazdów oraz pełne rozkłady jazdy dla przystanku, który jest najbliżej Ciebie.

Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne
Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne