Autobus - F55A

F55A

Satwa Bus Station - Al Maktoum International Airport (PTB)

RTA

Rozkłady jazdy i przystanki dla trasy autobus F55A

autobus F55A (kierunek:Saeed Majid Bil Yoha Masjid) ma 41 przystanków rozpoczynając z Umm Suqeim, Dubai Municipality Center - 02 a kończąc na Saeed Majid Bil Yoha Masjid - 02.

F55A autobus time schedule overview for the upcoming week: Starts operating at 00:04 and ends at 23:27. Operating days this week: dni robocze.

Wybierz poniżej przystanków z F55A autobus, aby znaleźć zaktualizowane w czasie rzeczywistym rozkłady jazdy oraz zobaczyć na mapie ich trasę.

Kierunek: Saeed Majid Bil Yoha Masjid

Umm Suqeim, Dubai Municipality Center - 02 19212 83698 Jumeria Road, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Umm Suqeim, Park - 02 18338 82543 شارع الجميرا, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Madinat Jumeira - 02 Najbliższe przyjazdy
Rashid Bin Bakhait Masjid - 02 22957 88740 Jumeria Road, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Jumeirah Beach Residence Station 1 - 02 12124 74932 شارع الصفوح Najbliższe przyjazdy
Jebel Ali Gardens, Turnoff - 02 Najbliższe przyjazdy
Satwa, Square - 2 26072 91103 طريق السطوة, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Maharba Masjid - 02 18009 82129 شارع الجميرا, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Sufouh Road -3 - 02 King Salman bin Abdulaziz Al Saud St., United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Villas Complex, Tecom - 01 Najbliższe przyjazdy
Rashid Al Hadees Masjid - 02 23255 89165 Jumeria Road, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Umm Suqeim, Library - 02 18718 83017 Jumeria Road, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Jumeira, Post Office - 02 Najbliższe przyjazdy
Ibn Battuta Metro Bus Stop - 7 Najbliższe przyjazdy
Wasl.,Emirates Bank - 02 24589 89501 شارع الصفا, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Sufouh Road -2 - 02 16323 79634 Al Safooh Street, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Al Maktoum International Airport (Ptb) - 01 Najbliższe przyjazdy
Satwa, Road - 02 25203 89861 Al Satwa Road, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Majlis Al Ghoreifa - 02 Najbliższe przyjazdy
Knowledge Village - 01 Najbliższe przyjazdy
Khadri Masjid - 02 25744 90635 طريق السطوة, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Manara, Enoc - 02 20270 84986 Jumeria Road, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Umm Suqeim 1 - 02 19501 83989 شارع الجميرا, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Jumeira, Royal Meridian - 02 12678 75534 شارع الجميرا, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Ibn Battuta, Food Court 3 - 01 Najbliższe przyjazdy
Hilton Beach Club - 02 22637 88293 شارع الجميرا, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Jumeira 3, Masjid - 02 20830 85765 Jumeria Road, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Wild Wadi - 02 17847 81925 شارع الجميرا, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Rehabilitation Center - 02 24922 89552 Al Satwa Road, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Sufouh Road -1 - 02 Najbliższe przyjazdy
Abdallah Mleih Masjid - 01 19967 84584 شارع الجميرا, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Royal Mirage Hotel 2 - 02 Najbliższe przyjazdy
Jumeirah Beach Residence Station 2 - 02 11912 74640 Al Safooh Street, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Matar Bin Fadil Masjid - 02 21940 87296 شارع الجميرا, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Burj Al Arab Hotel - 02 Najbliższe przyjazdy
Dubai College - 02 Najbliższe przyjazdy
Satwa, Bus Station - 03 26089 91322 شارع 24أ, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Dubai Offshore Sailing Club - 02 20462 85331 شارع الجميرا, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Saeed Bin Huzeim Masjid - 02 Jumeirah Street, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy
Mina Al Siyahi, Le Meridien Hotel - 02 Najbliższe przyjazdy
Saeed Majid Bil Yoha Masjid - 02 21145 86196 شارع الجميرا, United Arab Emirates Najbliższe przyjazdy

FAQ dla F55A

O której zaczyna kursować autobus F55A?

autobus F55A rozpoczyna kurs o 00:04 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

O której kończy kursować autobus F55A?

autobus F55A kończy kursowanie o 23:27 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

Za ile przyjedzie autobus F55A?

Za ile przyjedzie Autobus Satwa Bus Station - Al Maktoum International Airport (PTB)? Kliknij tutaj, aby sprawdzić rzeczywiste czasy przyjazdu pojazdów oraz pełne rozkłady jazdy dla przystanku, który jest najbliżej Ciebie.

Lista przystanków dla autobus F55A

Umm Suqeim, Dubai Municipality Center - 02 • Umm Suqeim, Park - 02 • Madinat Jumeira - 02 • Rashid Bin Bakhait Masjid - 02 • Jumeirah Beach Residence Station 1 - 02 • Jebel Ali Gardens, Turnoff - 02 • Satwa, Square - 2 • Maharba Masjid - 02 • Sufouh Road -3 - 02 • Villas Complex, Tecom - 01 • Rashid Al Hadees Masjid - 02 • Umm Suqeim, Library - 02 • Jumeira, Post Office - 02 • Ibn Battuta Metro Bus Stop - 7 • Wasl.,Emirates Bank - 02 • Sufouh Road -2 - 02 • Al Maktoum International Airport (Ptb) - 01 • Satwa, Road - 02 • Majlis Al Ghoreifa - 02 • Knowledge Village - 01 • Khadri Masjid - 02 • Manara, Enoc - 02 • Umm Suqeim 1 - 02 • Jumeira, Royal Meridian - 02 • Ibn Battuta, Food Court 3 - 01 • Hilton Beach Club - 02 • Jumeira 3, Masjid - 02 • Wild Wadi - 02 • Rehabilitation Center - 02 • Sufouh Road -1 - 02 • Abdallah Mleih Masjid - 01 • Royal Mirage Hotel 2 - 02 • Jumeirah Beach Residence Station 2 - 02 • Matar Bin Fadil Masjid - 02 • Burj Al Arab Hotel - 02 • Dubai College - 02 • Satwa, Bus Station - 03 • Dubai Offshore Sailing Club - 02 • Saeed Bin Huzeim Masjid - 02 • Mina Al Siyahi, Le Meridien Hotel - 02 • Saeed Majid Bil Yoha Masjid - 02

Lista ulic dla: autobus F55A

19212 83698 Jumeria Road • 18338 82543 شارع الجميرا • 22957 88740 Jumeria Road • 12124 74932 شارع الصفوح • 26072 91103 طريق السطوة • 18009 82129 شارع الجميرا • King Salman bin Abdulaziz Al Saud St. • 23255 89165 Jumeria Road • 18718 83017 Jumeria Road • 24589 89501 شارع الصفا • 16323 79634 Al Safooh Street • 25203 89861 Al Satwa Road • 25744 90635 طريق السطوة • 20270 84986 Jumeria Road • 19501 83989 شارع الجميرا • 12678 75534 شارع الجميرا • 22637 88293 شارع الجميرا • 20830 85765 Jumeria Road • 17847 81925 شارع الجميرا • 24922 89552 Al Satwa Road • 19967 84584 شارع الجميرا • 11912 74640 Al Safooh Street • 21940 87296 شارع الجميرا • 26089 91322 شارع 24أ • 20462 85331 شارع الجميرا • Jumeirah Street • 21145 86196 شارع الجميرا

Rozkład jazdy autobus F55A

trasa autobus F55A kursuje w dni robocze. Zazwyczaj w godzinach: 00:04 - 23:27

poniedziałek 00:04 - 23:27
wtorek 00:04 - 23:27
środa 00:04 - 23:27
czwartek 00:04 - 23:27
piątek 00:04 - 23:27
sobota 00:04 - 23:27
niedziela 00:04 - 23:27
Moovit jest światowym #1 wśrod aplikacja dla komunikacji miejskiej.
Obsługuje ponad 2600 miast w ponad 85 krajach na całym świecie!
Google Play badge AppStore badge

Pierwszy przystanek na trasie autobus F55A to Umm Suqeim, Dubai Municipality Center - 02, a ostatni Saeed Majid Bil Yoha Masjid - 02. F55A (kierunek: Saeed Majid Bil Yoha Masjid) kursuje w dni robocze.

Dodatkowe informacje: F55A ma 41 przystanków , a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 328 min.

Jesteś w podróży? Dowiedz się, czemu 250 milionów użytkowników uważa aplikację Moovit za najlepszą aplikację o transporcie. Moovit dostarcza informacje RTA o trasach, pozycję nadajników w czasie rzeczywistym dla takiego środka transportu jak autobus, nawigację na żywo, mapy przebiegu linii w Dubai / Abu Dhabi oraz pomaga znaleźć najbliższą przystanków dla autobus F55A. Nie masz dostępu do internetu? Ściągnij mapę offline w formacie PDF oraz rozkład jazdy dla autobus F55A, z których możesz korzystać podczas przejazdu.

F55A w pobliżu

FAQ dla F55A

O której zaczyna kursować autobus F55A?

autobus F55A rozpoczyna kurs o 00:04 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

O której kończy kursować autobus F55A?

autobus F55A kończy kursowanie o 23:27 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.

Za ile przyjedzie autobus F55A?

Za ile przyjedzie Autobus Satwa Bus Station - Al Maktoum International Airport (PTB)? Kliknij tutaj, aby sprawdzić rzeczywiste czasy przyjazdu pojazdów oraz pełne rozkłady jazdy dla przystanku, który jest najbliżej Ciebie.

Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne
Moovit - Twoja aplikacja na Android i iOS o lokalnym transporcie
Moovit Rzeczywiste czasy przyjazdu, rozkłady jazdy, mapy i inne