Linia G1
Zajezdnia Nowe Sady
MPK-Łódź Spółka z o.o.
autobus G1 (MPK-Łódź Spółka z o.o.) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus G1 (Zajezdnia Nowe Sady) ma 11 przystanków rozpoczynając z Retkinia (2084) a kończąc na Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady (9012).
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus G1 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Zajezdnia Nowe Sady (11 przystanków)
Retkinia (2084)
Popiełuszki - Popiełuszki 21 (0857)
Popiełuszki - Maratońska (2183)
Maratońska - Maratońska 91 NŻ (0541)
Maratońska - Plocka (0542)
Maratońska - Dw. Łódź Retkinia (0543)
Maratońska - Obywatelska (0544)
Nowe Sady - Waltera-Janke NŻ (0625)
Nowe Sady - Rod Olimpijka NŻ (0626)
Nowe Sady - Zajezdnia Mpk NŻ (1611)
Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady (9012)
FAQ dla G1
O której zaczyna kursować autobus G1?
autobus G1 rozpoczyna kurs o 06:26 w niedziela.
O której kończy kursować autobus G1?
Autobus G1 kończy kursowanie o 22:41 w sobota.
Za ile przyjedzie autobus G1?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Zajezdnia Nowe Sady? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Zajezdnia Nowe Sady, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia MPK-Łódź Spółka z o.o. G1 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus G1 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus G1?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus G1.
Rozkład jazdy autobus G1
Autobus trasa G1 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 09:46 - 22:46
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 09:46 - 22:46 | 780 |
wt | 09:46 - 22:46 | 780 |
śr | 09:46 - 22:46 | 780 |
czw | 09:46 - 22:46 | 780 |
pt | 09:46 - 22:46 | 780 |
sob | 07:59 - 22:41 | 12 |
ndz | 06:26 - 22:43 | 14 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus MPK-Łódź Spółka z o.o.
Sprawdź wszystkie zmiany w linii G1 (rusza z Retkinia (2084)), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią G1 (kierunek (Zajezdnia Nowe Sady)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o MPK-Łódź Spółka z o.o. już teraz.
Autobus G1 - opłata
Taryfy w pojeździe linii G1 (kierunek: (Zajezdnia Nowe Sady)) należącym do MPK-Łódź Spółka z o.o. mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w MPK-Łódź Spółka z o.o. można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej MPK-Łódź Spółka z o.o..
G1 (MPK-Łódź Spółka z o.o.)
Pierwszy przystanek na trasie autobus G1 to Retkinia (2084), a ostatni Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady (9012). G1 (Zajezdnia Nowe Sady) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: G1 ma 11 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 11 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami MPK-Łódź Spółka z o.o., śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Lodz i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus G1 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus G1, którymi możesz podróżować.
Autobus linii G1 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię G1 (Zajezdnia Nowe Sady) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii G1 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus MPK-Łódź Spółka z o.o. i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami MPK-Łódź Spółka z o.o. lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Lodz. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla MPK-Łódź Spółka z o.o. i każdy autobus, w tym linii G1 w Lodz