Linia S7
Katowice - Orzesze
Koleje Śląskie
kolej S7 (Koleje Śląskie) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej S7 (Katowice) ma 28 stacji rozpoczynając z Racibórz a kończąc na Katowice.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej S7 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Katowice (28 przystanków)
Racibórz
Racibórz Markowice
Nędza
Nędza Wieś
Szymocice
Górki Śląskie
Sumina
Sumina Wieś
Łuków Śląski
Rydułtowy
Rybnik Niewiadom
Rybnik Niedobczyce
Rybnik Towarowy
Rybnik
Rybnik Paruszowiec
Leszczyny
Czerwionka Dębieńsko
Czerwionka
Orzesze Jaśkowice
Orzesze
Łaziska Górne Brada
Łaziska Górne
Mikołów
Mikołów Jamna
Katowice Piotrowice
Katowice Ligota
Katowice Brynów
Katowice
FAQ dla S7
O której zaczyna kursować kolej S7?
kolej S7 rozpoczyna kurs o 04:31 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej S7?
Kolej S7 kończy kursowanie o 21:39 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej S7?
Kiedy przyjedzie Kolej linii Katowice - Orzesze? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Kolej linii Katowice - Orzesze, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia Koleje Śląskie S7 kolej jeździ w Zielone Świątki?
Kolej S7 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej S7?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej S7.
Rozkład jazdy kolej S7
Kolej linia S7 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 04:31 - 21:39
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:31 - 21:39 | 34 - 124 |
wt | 04:31 - 21:39 | 34 - 124 |
śr | 04:31 - 21:39 | 34 - 124 |
czw | 04:31 - 21:39 | 34 - 124 |
pt | 04:31 - 21:39 | 34 - 124 |
sob | 04:31 - 21:39 | 59 - 127 |
ndz | 04:31 - 21:39 | 59 - 127 |
Komunikaty o stanie usług dla Koleje Śląskie
Sprawdź wszystkie zmiany w linii S7 (rusza z Racibórz), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią S7 (kierunek (Katowice)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o Koleje Śląskie już teraz.
Kolej S7 - opłata
Taryfy w pojeździe linii S7 (kierunek: (Katowice)) należącym do Koleje Śląskie mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w Koleje Śląskie można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej Koleje Śląskie.
S7 (Koleje Śląskie)
Pierwszy przystanek na trasie kolej S7 to Racibórz, a ostatni Katowice. S7 (Katowice) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: S7 ma 28 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 113 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami Koleje Śląskie, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej S7 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej S7, którymi możesz podróżować.
Kolej linii S7 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię S7 (Katowice) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii S7 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej Koleje Śląskie i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami Koleje Śląskie lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla Koleje Śląskie i każdy kolej, w tym linii S7 w Wodzisław Śląski
S7 - Alternatywny kierunek
Koleje Śląskie w Wodzisław Śląski
- S62/S6 - Cieszyn - Katowice/ Rozkład
- S3 - Katowice - Kraków Główny/ Rozkład
- S72 - Rybnik - Pszczyna/ Rozkład
- S6-BIS - Katowice - Wisła Uzdrowisko
- KSL - Skalite - Zwardoń/ Rozkład
- S7/S72 - Racibórz - Pszczyna/ Rozkład
- S9 - Tarnowskie Góry - Częstochowa/ Rozkład
- S4 - Katowice - Tychy Lodowisko/ Rozkład
- S6/S62 - Katowice - Cieszyn/ Rozkład
- S5 - Żywiec - Katowice/ Rozkład
- S1 - Gliwice - Częstochowa/ Rozkład
- SPRINTER - Wisła Głębce - Częstochowa/ Rozkład
- S18 - Bytom - Gliwice/ Rozkład
- S61 - Czechowice-Dziedzice - Cieszyn/ Rozkład
- S71/S72 - Wodzisław Śląski - Pszczyna/ Rozkład
- S80 - Katowice - Tarnowskie Góry/ Rozkład
- S72/S71 - Pszczyna - Wodzisław Śląski/ Rozkład
- S31 - Katowice - Oświęcim/ Rozkład
- S13 - Lubliniec - Częstochowa/ Rozkład
- S62 - Cieszyn - Skoczów/ Rozkład