Line Index - Gorzów, Polska, Public Transit
Operatorzy Autobus
MZK Gorzów
- 100 - Borek - Katedra _PTC -100
- 101 - Śląska-Pole Golfowe - Os. Europejskie -101
- 102 - Czartoryskiego - Śląska-Pole Golfowe -102
- 103 - Ciecierzyce - Słowiańska-Tesco -103
- 104 - AWF - Bora-Komorowskiego -104
- 105 - Cmentarz Brama II - Os. Staszica #obj. Żwirowa / Mickiewicza-105
- 106 - Baczyna - AWF przez ul. Mosiężną '23-PTC-106
- 107 - Działkowców - Kasprzaka-Terminal -107
- 108 - AWF - Strażacka PTC_2023-108
- 109 - FieldorfaNila - Londyńska '2024-109
- 110 - Kasprzaka-Terminal - Os. Staszica -110
- 111 - Katedra - Chwalęcice #obj. Żwirowa-111
- 112 - AWF - Łagodzin (gr. strefy) -112
- 113 - Rondo Sybiraków - Os. Staszica -113
- 114 - Rondo Sybiraków - Ustronie -114
- 116 - Brzozowiec - Os. Staszica PTC'23-116
- 117 - Chróścik - AWF przez KSSSE-Małyszyńska #ROLNIK-117
- 118 - Brzozowiec - AWF PTC'23-118
- 119 - Zajezdnia Kostrzyńska - Chróścik INNEKO _PTC22'-119
- 121 - TPV - Śląska-Pole Golfowe PTC22'-121
- 122 - AWF - Czechów -122
- 123 - TPV - Bora-Komorowskiego PTC'23-123
- 124 - Jagiełły - Ustronie -124
- 125 - Arsenał - Dekerta-Szpital -125
- 126 - Dekerta-Szpital - Os. Staszica -126
- 127 - Nowy Dwór - Łagodzin # Mongou-127
- 128 - Górczyńska - Piaski -128
- 130 - Baczyna - AWF #-130
- 132 - Cmentarz Brama II - Bora-Komorowskiego _Wyszyńskiego#obj. Żwirowa-132
- 133 - Ulim - AWF PTC'23-133
- 134 - Dekerta Szpital - Strażacka PTC'23-134
- 135 - K-SSSE Małyszyńska - Dekerta Szpital -135
- 136 - Krzywoustego - K-SSSE Małyszyńska -136
- 401 - AWF - Kostrzyńska MZK _PTC'23-401
- 402 - Zajezdnia Kostrzyńska - Os. Staszica PTC'23-402
- 510 - Kostrzyńska MZK - Kostrzyńska MZK przez M I i Arsenał-510
- 511 - Dworcowa - Zajezdnia Kostrzyńska przez zawarcie_PTC22-511
- 512 - Zajezdnia Kostrzyńska - Zajezdnia Kostrzyńska przez Zawarcie-512
MZK Zielona Góra
- 0 - WROCŁAWSKA — BOTANICZNA
- 1 - CHYNÓW — JĘDRZYCHÓW
- 2 - (PRZYLEP —) NAFTOWA — JĘDRZYCHÓW
- 4 - DWORZEC GŁÓWNY — OSIEDLE ZDROJOWE
- 5 - BATOREGO — ZAWADZKIEGO "ZOŚKI"
- 6 - OBJAZDOWA — BRANIBORSKA
- 7 - (STARY KISIELIN ZATORZE —) OSIEDLE ŚLĄSKIE — WYCZÓŁKOWSKIEGO
- 8 - OSIEDLE ŚLĄSKIE — ZAWADZKIEGO "ZOŚKI"
- 9 - (ŁĘŻYCA —) BATOREGO — JĘDRZYCHÓW (— BARCIKOWICE)
- 10 - WROCŁAWSKA — OSIEDLE ZDROJOWE
- 11 - WYCZÓŁKOWSKIEGO — WYSPIAŃSKIEGO
- 12 - DWORZEC GŁÓWNY — NAFTOWA
- 14 - OSIEDLE ŚLĄSKIE— ZAWADZKIEGO "ZOŚKI"
- 17 - OSIEDLE LEŚNE — CHYNÓW
- 17A - OSIEDLE LEŚNE — KRĘPA
- 17B - OSIEDLE LEŚNE — ZAWADA
- 19 - OSIEDLE ŚLĄSKIE — BATOREGO
- 20 - OSIEDLE ŚLĄSKIE — PRZYLEP
- 21 - WYCZÓŁKOWSKIEGO — ZAWADA — JANY (— PRZYTOK)
- 23 - WYSPIAŃSKIEGO — ŁĘŻYCA
- 25 - WYCZÓŁKOWSKIEGO — NOWY KISIELIN (— DROSZKÓW)
- 26 - NAFTOWA — NOWY KISIELIN PKP
- 27 - DWORZEC GŁÓWNY— OCHLA
- 27A - DWORZEC GŁÓWNY — JAROGNIEWICE
- 27B - DWORZEC GŁÓWNY — Ochla — JELENIÓW
- 30 - DWORZEC GŁÓWNY — DRZONKÓW
- 30A - DWORZEC GŁÓWNY — ŁUGOWO
- 30B - DWORZEC GŁÓWNY — BARCIKOWICE
- 37 - LECHITÓW — OSIEDLE LEŚNE
- 39 - BATOREGO — BOTANICZNA
- 44 - BATOREGO — JĘDRZYCHÓW
- 55 - ZAWADZKIEGO "ZOŚKI" / OSIEDLE ŚLĄSKIE — AUCHAN
- 80 - WROCŁAWSKA — BOTANICZNA
- N1 - ZAWADZKIEGO "ZOŚKI" — OSIEDLE ŚLĄSKIE
- N2 - (ŁĘŻYCA —) BATOREGO — OSIEDLE ŚLĄSKIE (— NOWY KISIELIN)
- N3 - OSIEDLE ŚLĄSKIE — BOTANICZNA (— OCHLA)
- N4 - DWORZEC GŁÓWNY — DRZONKÓW
- N5 - OSIEDLE ŚLĄSKIE — PRZYLEP STRAŻACKA
- Z19 - RAJSKA — KUPIECKA ZUS — RAJSKA (linia zastępcza BEZPŁATNA)