Line Index - Lodz, Polska, Public Transit
Operatorzy Autobus
MPK-Łódź Spółka z o.o.
Łódzka Kolej Aglomeracyjna
- LKA - Będków Kościół - Rokiciny Dworzec PKP
- LKA - Będzelin OSP - Budziszewice Kościół
- LKA - Będzelin Szkolna kier. Budziszewice - Budziszewice Kościół
- LKA - Budziszewice Kościół - Będzelin OSP
- LKA - Budziszewice Kościół - Będzelin Szkolna kier. Będzelin
- LKA - Łask ul. Kolejowa (dworzec PKP) - Szczerców Pl.Św.Floriana
- LKA - Łask ul. Kolejowa (dworzec PKP) - Zelów Piotrkowska ORLEN kier. Szczerców
- LKA - Leźnica Wielka (Osiedle) - Ozorków Dworzec PKP
- LKA - Ozorków Dworzec PKP - Leźnica Wielka (Osiedle)
- LKA - Ozorków Dworzec PKP - Parzęczew / Kościół kier. Leźnica Wlk (Osiedle)
- LKA - Parzęczew / Kościół kier. Ozorków PKP - Ozorków Dworzec PKP
- LKA - Rawa Maz. Dworzec Autobusowy - Rogów Dworzec PKP
- LKA - Rogów Dworzec PKP - Rawa Maz. Dworzec Autobusowy
- LKA - Rokiciny Dworzec PKP - Będków Kościół
- LKA - Szczerców Pl.Św.Floriana - Łask ul. Kolejowa (dworzec PKP)
- LKA - Zelów Piotrkowska ORLEN kier. Łask - Łask ul. Kolejowa (dworzec PKP)
Operatorzy Kolej
Łódzka Kolej Aglomeracyjna
- LKA - Biała Rawska - Rawa Mazowiecka
- LKA - Drzewica - Łódź Fabryczna
- LKA - Drzewica - przy stacji PKP - Tomaszów Mazowiecki - przy stacji PKP ul. Dworcowa
- LKA - Drzewica - Tomaszów Mazowiecki
- LKA - Głowno - Łódź Widzew
- LKA - Głowno - Zgierz
- LKA - Jeżów - Rogów Osobowy Wąskotorowy
- LKA - Koluszki - Drzewica
- LKA - Koluszki - Łódź Fabryczna
- LKA - Koluszki - przystanek autobusowy ul. 3-go Maja - Drzewica - przy stacji PKP
- LKA - Końskie - Łódź Fabryczna
- LKA - Końskie - Tomaszów Mazowiecki
- LKA - Kutno - Łódź Chojny
- LKA - Kutno - Łódź Kaliska
- LKA - Kutno - Łódź Widzew
- LKA - Kutno - Łódź Żabieniec
- LKA - Kutno - Łowicz Główny
- LKA - Kutno - Pabianice
- LKA - Kutno - przy stacji PKP (ul. 3 Maja) - Łowicz Główny - przy stacji PKP (ul. Dworcowa)
- LKA - Kutno - przy stacji PKP (ul. 3 Maja) - Skierniewice - przy stacji PKP (ul. Dworcowa)
- LKA - Kutno - Skierniewice
- LKA - Łódź Chojny - Głowno
- LKA - Łódź Chojny - Kutno
- LKA - Łódź Chojny - Łódź Widzew
- LKA - Łódź Chojny - Łowicz Główny
- LKA - Łódź Chojny - Sieradz
- LKA - Łódź Chojny - Zgierz Płn
- LKA - Łódź Fabryczna - Drzewica
- LKA - Łódź Fabryczna - Końskie
- LKA - Łódź Fabryczna - Opoczno
- LKA - Łódź Fabryczna - Pabianice
- LKA - Łódź Fabryczna - Poznań Główny
- LKA - Łódź Fabryczna - Radom Główny
- LKA - Łódź Fabryczna - Radomsko
- LKA - Łódź Fabryczna - Sieradz
- LKA - Łódź Fabryczna - Skarżysko-Kamienna
- LKA - Łódź Fabryczna - Skierniewice
- LKA - Łódź Fabryczna - Spała
- LKA - Łódź Fabryczna - Tomaszów Mazowiecki
- LKA - Łódź Fabryczna - Warszawa Główna
- LKA - Łódź Fabryczna - Warszawa Wschodnia
- LKA - Łódź Kaliska - Głowno
- LKA - Łódź Kaliska - Kutno
- LKA - Łódź Kaliska - Łowicz Główny
- LKA - Łódź Kaliska - Sieradz
- LKA - Łódź Służbowa -dw. Łódź Widzew - Stryków Firma LEK S.A. - ul. Podlipie 16, Stryków
- LKA - Łódź Widzew - Głowno
- LKA - Łódź Widzew - Kutno
- LKA - Łódź Widzew - Łódź Chojny
- LKA - Łódź Widzew - Łowicz Główny
- LKA - Łódź Widzew - Ozorków
- LKA - Łódź Widzew - Pabianice
- LKA - Łódź Widzew - Sieradz
- LKA - Łódź Widzew - Zgierz
- LKA - Łódź Widzew - Zgierz Płn
- LKA - Łódź Żabieniec - Kutno
- LKA - Łowicz Główny - Łódź Chojny
- LKA - Łowicz Główny - Łódź Kaliska
- LKA - Łowicz Główny - Łódź Widzew
- LKA - Łowicz Główny - przy stacji PKP (ul. Dworcowa) - Skierniewice - przy stacji PKP (ul. Dworcowa)
- LKA - Łowicz Główny - przy stacji PKP (ul. Dworcowa) - Stryków Firma LEK S.A. - ul. Podlipie 16, Stryków
- LKA - Łowicz Główny - przy stacji PKP (ul. Dworcowa) - Zgierz przy stacji PKP (ul. Kolejowa 3)
- LKA - Łowicz Główny - Sieradz
- LKA - Łowicz Główny - Skierniewice
- LKA - Łowicz Główny - Stryków
- LKA - Łowicz Główny - Zgierz
- LKA - Opoczno - Łódź Fabryczna
- LKA - Ozorków - Kutno
- LKA - Ozorków - Łódź Fabryczna
- LKA - Ozorków Dworzec PKP - Kutno - przy stacji PKP (ul. 3 Maja)
- LKA - Pabianice - Łódź Fabryczna
- LKA - Pabianice - Łódź Widzew
- LKA - Poznań Główny - Łódź Fabryczna
- LKA - Radom Główny - Łódź Fabryczna
- LKA - Radomsko - Łódź Fabryczna
- LKA - Rawa Mazowiecka - Biała Rawska
- LKA - Rogów Osobowy Wąskotorowy - Jeżów
- LKA - Sieradz - Łódź Chojny
- LKA - Sieradz - Łódź Fabryczna
- LKA - Sieradz - Łódź Kaliska
- LKA - Sieradz - Łódź Widzew
- LKA - Sieradz - Zgierz
- LKA - Skarżysko-Kamienna - Łódź Fabryczna
- LKA - Skarżysko-Kamienna - Tomaszów Mazowiecki
- LKA - Skierniewice - Kutno
- LKA - Skierniewice - Łódź Fabryczna
- LKA - Skierniewice - Łowicz Główny
- LKA - Skierniewice - przy stacji PKP (ul. Dworcowa) - Kutno - przy stacji PKP (ul. 3 Maja)
- LKA - Skierniewice - przy stacji PKP (ul. Dworcowa) - Łowicz Główny - przy stacji PKP (ul. Dworcowa)
- LKA - Spała - Łódź Fabryczna
- LKA - Stryków Firma LEK S.A. - ul. Podlipie 16, Stryków - Łódź Służbowa -dw. Łódź Widzew
- LKA - Tomaszów Mazowiecki - Koluszki
- LKA - Tomaszów Mazowiecki - Końskie
- LKA - Tomaszów Mazowiecki - Łódź Fabryczna
- LKA - Tomaszów Mazowiecki - Opoczno
- LKA - Tomaszów Mazowiecki - przy stacji PKP ul. Dworcowa - Koluszki - przystanek autobusowy ul. 3-go Maja
- LKA - Warszawa Główna - Łódź Fabryczna
- LKA - Warszawa Wschodnia - Łódź Fabryczna
- LKA - Zgierz - Łódź Chojny
- LKA - Zgierz - Łódź Widzew
- LKA - Zgierz - Łowicz Główny
- LKA - Zgierz Płn - Łódź Widzew
- LKA - Zgierz przy stacji PKP (ul. Kolejowa 3) - Łowicz Główny - przy stacji PKP (ul. Dworcowa)