10A
Rozkład 10A — Et-1
Rozkład Dni robocze
stacja | Odjazd 1 | Odjazd 2 |
---|---|---|
Retkinia (1370) | 18:19 | 18:27 |
Wyszyńskiego - Blok 270 (1372) | 18:20 | 18:28 |
Wyszyńskiego - Armii Krajowej (1373) | 18:22 | 18:30 |
Wyszyńskiego - Retkińska (1374) | 18:23 | 18:31 |
Wyszyńskiego - Os. Piaski (1376) | 18:24 | 18:32 |
Wyszyńskiego - Waltera-Janke (1378) | 18:25 | 18:33 |
Bratysławska - Wróblewskiego (0042) | 18:27 | 18:35 |
Bratysławska - Wileńska (0044) | 18:28 | 18:36 |
Bandurskiego - Dw. Łódź Kaliska (1595) | 18:30 | 18:38 |
Mickiewicza - Żeromskiego (0570) | 18:33 | 18:41 |
Piotrkowska Centrum (0572) | 18:36 | 18:44 |
Piłsudskiego - Sienkiewicza (0734) | 18:37 | 18:45 |
Piłsudskiego - Kilińskiego (0735) | 18:39 | 18:47 |
Piłsudskiego - Targowa (0737) | 18:40 | 18:48 |
Piłsudskiego - Przędzalniana (0738) | 18:42 | 18:50 |
Kopcińskiego - Piłsudskiego (1147) | 18:44 | 18:52 |
Kopcińskiego - Tuwima (0362) | 18:45 | 18:53 |
Kopcińskiego - Narutowicza (0364) | 18:47 | 18:55 |
Narutowicza - Matejki (Kampus Uł) (0590) | 18:49 | 18:57 |
Radiostacja (0592) | 18:50 | 18:58 |
Pomorska - Konstytucyjna (0360) | 18:52 | 19:00 |
Pomorska - Ckd Szpital (0160) | 18:54 | 19:02 |
Telefoniczna Zajezdnia (1167) | 18:56 | 19:04 |
Et-1 (9001) | 18:59 | 19:07 |
Rozkład jazdy na Light Rail MPK-Łódź Spółka z o.o. - 10A (Et-1)
Rozkład jazdy na Light Rail MPK-Łódź Spółka z o.o. dla linii 10A ({{KIERUNEK}}) zapewnia osobom dojeżdżającym do pracy sprawdzony rozkład jazdy. Rozkład dotyczy planu podróży z stacja Retkinia (1370) do stacja Et-1 (9001), jednak rozkład może być aktualizowany z różnych powodów.
Możesz uzyskać dostęp do rozkładu jazdy online w czasie rzeczywistym lub wyświetlić wersję rozkładu jazdy na Light Rail do wydrukowania. Zaplanuj swoją podróż zgodnie z rozkładem jazdy na dziś, jutro, dni powszednie lub weekend, korzystając z naszego niezawodnego i aktualnego rozkładu jazdy MPK-Łódź Spółka z o.o..