115
Rozkład 115 — Krobia NŻ 01→Plac Św. Katarzyny 04
Rozkład Dni robocze
stacja | Odjazd 1 | Odjazd 2 | Odjazd 3 | Odjazd 4 | Odjazd 5 | Odjazd 6 | Odjazd 7 | Odjazd 8 | Odjazd 9 | Odjazd 10 | Odjazd 11 | Odjazd 12 | Odjazd 13 | Odjazd 14 | Odjazd 15 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krobia NŻ 01 | 04:41 | 05:33 | 06:03 | 06:45 | 07:23 | 08:13 | 10:23 | 12:38 | 14:03 | 15:02 | 15:58 | 16:37 | 17:18 | 18:28 | 20:43 |
Krobia-Poligraficzna Nż. 01 | 04:42 | 05:34 | 06:04 | 06:46 | 07:24 | 08:14 | 10:24 | 12:39 | 14:04 | 15:03 | 15:59 | 16:38 | 17:19 | 18:29 | 20:44 |
Krobia-Osiedlowa Nż. 02 | 04:43 | 05:35 | 06:05 | 06:47 | 07:25 | 08:15 | 10:25 | 12:40 | 14:05 | 15:04 | 16:00 | 16:39 | 17:20 | 18:30 | 20:45 |
Krobia-Kalinowa Nż. 02 | 04:44 | 05:36 | 06:06 | 06:48 | 07:26 | 08:16 | 10:26 | 12:41 | 14:06 | 15:05 | 16:01 | 16:40 | 17:21 | 18:31 | 20:46 |
Lubicz Górny 01 | 04:46 | 05:38 | 06:09 | 06:55 | 07:33 | 08:23 | 10:28 | 12:43 | 14:08 | 15:07 | 16:03 | 16:42 | 17:23 | 18:33 | 20:48 |
Lubicz Górny-Osiedle 01 | 04:48 | 05:40 | 06:11 | 06:57 | 07:35 | 08:25 | 10:30 | 12:45 | 14:10 | 15:09 | 16:05 | 16:44 | 17:25 | 18:35 | 20:50 |
Lubicz Górny - Bankowa 01 | 04:49 | 05:41 | 06:12 | 06:58 | 07:36 | 08:26 | 10:31 | 12:46 | 14:11 | 15:10 | 16:06 | 16:45 | 17:26 | 18:36 | 20:51 |
Lubicz Górny 02 | 04:51 | 05:43 | 06:14 | 07:04 | 07:42 | 08:28 | 10:33 | 12:48 | 14:13 | 15:12 | 16:08 | 16:47 | 17:28 | 18:38 | 20:53 |
Lubicz Dolny 02 | 04:54 | 05:46 | 06:17 | 07:09 | 07:47 | 08:31 | 10:36 | 12:51 | 14:16 | 15:15 | 16:11 | 16:50 | 17:31 | 18:41 | 20:56 |
Lubicz Dolny - Lipowa N/Ż 02 | 04:57 | 05:49 | 06:20 | 07:12 | 07:50 | 08:34 | 10:39 | 12:54 | 14:19 | 15:18 | 16:14 | 16:53 | 17:34 | 18:44 | 20:59 |
Odległa NŻ 02 | 04:59 | 05:51 | 06:22 | 07:14 | 07:52 | 08:36 | 10:41 | 12:56 | 14:21 | 15:20 | 16:16 | 16:55 | 17:36 | 18:46 | 21:01 |
Gminna NŻ 01 | - | - | 06:25 | - | - | - | - | - | 14:24 | - | - | - | - | - | - |
Przelot NŻ 02 | - | - | 06:27 | - | - | - | - | - | 14:26 | - | - | - | - | - | - |
Płocka Nż. 02 | 05:01 | 05:53 | 06:29 | 07:16 | 07:54 | 08:38 | 10:43 | 12:58 | 14:28 | 15:22 | 16:18 | 16:57 | 17:38 | 18:48 | 21:03 |
Słupska Nż. 02 | 05:02 | 05:54 | 06:30 | 07:17 | 07:55 | 08:39 | 10:44 | 12:59 | 14:29 | 15:23 | 16:19 | 16:58 | 17:39 | 18:49 | 21:04 |
Kusocińskiego Nż. 02 | 05:04 | 05:56 | 06:32 | 07:19 | 07:57 | 08:41 | 10:46 | 13:01 | 14:31 | 15:25 | 16:21 | 17:00 | 17:41 | 18:51 | 21:06 |
Kolankowskiego 02 | 05:06 | 05:58 | 06:34 | 07:21 | 07:59 | 08:43 | 10:48 | 13:03 | 14:33 | 15:27 | 16:23 | 17:02 | 17:43 | 18:53 | 21:08 |
Rubinkowo P&R 04 | 05:08 | 06:00 | 06:36 | 07:23 | 08:01 | 08:45 | 10:50 | 13:05 | 14:35 | 15:29 | 16:25 | 17:04 | 17:45 | 18:55 | 21:10 |
Przybyłów 02 | 05:10 | 06:02 | 06:38 | 07:26 | 08:03 | 08:47 | 10:52 | 13:07 | 14:37 | 15:32 | 16:28 | 17:06 | 17:47 | 18:57 | 21:12 |
Manhattan 02 | 05:12 | 06:04 | 06:39 | 07:28 | 08:05 | 08:49 | 10:54 | 13:09 | 14:38 | 15:34 | 16:30 | 17:08 | 17:49 | 18:59 | 21:14 |
Rubinkowo Centrum 02 | 05:13 | 06:05 | 06:40 | 07:29 | 08:06 | 08:50 | 10:55 | 13:10 | 14:39 | 15:35 | 16:31 | 17:09 | 17:50 | 19:00 | 21:15 |
Donimirskiego 02 | 05:14 | 06:06 | 06:41 | 07:30 | 08:07 | 08:51 | 10:56 | 13:11 | 14:40 | 15:36 | 16:32 | 17:10 | 17:51 | 19:01 | 21:16 |
Wschodnia 03 | 05:16 | 06:08 | 06:42 | 07:32 | 08:09 | 08:53 | 10:58 | 13:13 | 14:41 | 15:38 | 16:34 | 17:12 | 17:53 | 19:03 | 21:18 |
Dworzec Wschodni 03 | 05:18 | 06:10 | 06:45 | 07:34 | 08:11 | 08:55 | 11:00 | 13:15 | 14:43 | 15:40 | 16:36 | 17:14 | 17:55 | 19:05 | 21:20 |
Garbaty Mostek 01 | 05:20 | 06:12 | 06:47 | 07:36 | 08:13 | 08:57 | 11:02 | 13:17 | 14:45 | 15:42 | 16:38 | 17:16 | 17:57 | 19:07 | 21:22 |
Przy Kaszowniku 04 | 05:22 | 06:14 | 06:49 | 07:38 | 08:15 | 08:59 | 11:04 | 13:19 | 14:47 | 15:44 | 16:40 | 17:18 | 17:59 | 19:09 | 21:24 |
Aleja Solidarności 01 | 05:25 | 06:17 | 06:52 | 07:41 | 08:18 | 09:02 | 11:07 | 13:22 | 14:50 | 15:47 | 16:43 | 17:21 | 18:02 | 19:12 | 21:27 |
Plac Św. Katarzyny 04 | 05:28 | 06:20 | 06:55 | 07:44 | 08:21 | 09:05 | 11:10 | 13:25 | 14:53 | 15:52 | 16:46 | 17:24 | 18:05 | 19:15 | 21:30 |
Rozkład niedziela i sobota
stacja | Odjazd 1 | Odjazd 2 | Odjazd 3 | Odjazd 4 | Odjazd 5 | Odjazd 6 | Odjazd 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Krobia NŻ 01 | 06:32 | 08:47 | 11:47 | 14:02 | 16:10 | 17:44 | 19:59 |
Krobia-Poligraficzna Nż. 01 | 06:32 | 08:47 | 11:47 | 14:02 | 16:10 | 17:44 | 19:59 |
Krobia-Osiedlowa Nż. 02 | 06:33 | 08:48 | 11:48 | 14:03 | 16:11 | 17:45 | 20:00 |
Krobia-Kalinowa Nż. 02 | 06:34 | 08:49 | 11:49 | 14:04 | 16:12 | 17:46 | 20:01 |
Lubicz Górny 01 | 06:35 | 08:51 | 11:51 | 14:06 | 16:14 | 17:48 | 20:02 |
Lubicz Górny-Osiedle 01 | 06:37 | 08:53 | 11:53 | 14:08 | 16:16 | 17:50 | 20:04 |
Lubicz Górny - Bankowa 01 | 06:38 | 08:54 | 11:54 | 14:09 | 16:17 | 17:51 | 20:05 |
Lubicz Górny 02 | 06:40 | 08:56 | 11:56 | 14:11 | 16:19 | 17:53 | 20:07 |
Lubicz Dolny 02 | 06:43 | 08:59 | 11:59 | 14:14 | 16:22 | 17:56 | 20:10 |
Lubicz Dolny - Lipowa N/Ż 02 | 06:46 | 09:02 | 12:02 | 14:17 | 16:25 | 17:59 | 20:13 |
Odległa NŻ 02 | 06:48 | 09:04 | 12:04 | 14:19 | 16:27 | 18:01 | 20:15 |
Płocka Nż. 02 | 06:50 | 09:06 | 12:06 | 14:21 | 16:29 | 18:03 | 20:17 |
Słupska Nż. 02 | 06:51 | 09:07 | 12:07 | 14:22 | 16:30 | 18:04 | 20:18 |
Kusocińskiego Nż. 02 | 06:53 | 09:09 | 12:09 | 14:24 | 16:32 | 18:06 | 20:20 |
Kolankowskiego 02 | 06:55 | 09:11 | 12:11 | 14:26 | 16:34 | 18:08 | 20:22 |
Rubinkowo P&R 04 | 06:57 | 09:13 | 12:13 | 14:28 | 16:36 | 18:10 | 20:24 |
Przybyłów 02 | 06:59 | 09:15 | 12:15 | 14:30 | 16:38 | 18:12 | 20:26 |
Manhattan 02 | 07:00 | 09:16 | 12:16 | 14:31 | 16:39 | 18:13 | 20:27 |
Rubinkowo Centrum 02 | 07:01 | 09:17 | 12:17 | 14:32 | 16:40 | 18:14 | 20:28 |
Donimirskiego 02 | 07:02 | 09:18 | 12:18 | 14:33 | 16:41 | 18:15 | 20:29 |
Wschodnia 03 | 07:03 | 09:19 | 12:19 | 14:34 | 16:42 | 18:16 | 20:30 |
Dworzec Wschodni 03 | 07:05 | 09:22 | 12:22 | 14:37 | 16:45 | 18:19 | 20:32 |
Garbaty Mostek 01 | 07:07 | 09:24 | 12:24 | 14:39 | 16:47 | 18:21 | 20:34 |
Przy Kaszowniku 04 | 07:09 | 09:26 | 12:26 | 14:41 | 16:49 | 18:23 | 20:36 |
Aleja Solidarności 01 | 07:12 | 09:29 | 12:29 | 14:44 | 16:52 | 18:26 | 20:39 |
Plac Św. Katarzyny 04 | 07:15 | 09:32 | 12:32 | 14:47 | 16:55 | 18:29 | 20:42 |
Rozkład jazdy na Bus Urząd Miasta Torunia - 115 (Krobia NŻ 01→Plac Św. Katarzyny 04)
Rozkład jazdy na Bus Urząd Miasta Torunia dla linii 115 ({{KIERUNEK}}) zapewnia osobom dojeżdżającym do pracy sprawdzony rozkład jazdy. Rozkład dotyczy planu podróży z stacja Krobia NŻ 01 do stacja Plac Św. Katarzyny 04, jednak rozkład może być aktualizowany z różnych powodów.
Możesz uzyskać dostęp do rozkładu jazdy online w czasie rzeczywistym lub wyświetlić wersję rozkładu jazdy na Bus do wydrukowania. Zaplanuj swoją podróż zgodnie z rozkładem jazdy na dziś, jutro, dni powszednie lub weekend, korzystając z naszego niezawodnego i aktualnego rozkładu jazdy Urząd Miasta Torunia. Aktualizujemy rozkład 115, od Toruń do Toruń City, codziennie o północy.
Rozkłady alternatywne dla przejazdu 115
- Rozkład jazdy 115 - Krobia NŻ 01→Dworzec Wschodni 03
- Rozkład jazdy 115 - Lubicz Górny-Osiedle 01→Dworzec Wschodni 03
- Rozkład jazdy 115 - Dworzec Wschodni 04→Lubicz Górny-Osiedle 00
- Rozkład jazdy 115 - Plac Św. Katarzyny 03→Krobia NŻ 00
- Rozkład jazdy 115 - Lubicz Górny-Osiedle 01→Plac Św. Katarzyny 04
- Rozkład jazdy 115 - Plac Św. Katarzyny 03→Lubicz Górny-Osiedle 00