Rozkład 16 — Breiðhöfði / Ártún→Hádegismóar
Rozkład niedziela - sobota
stacja | Odjazd 1 |
---|---|
Breiðhöfði / Ártún | 6:43 AM |
Straumur / Nesti | 6:43 AM |
Strengur / Sílakvísl | 6:44 AM |
Strengur / Laxakvísl | 6:45 AM |
Bitruháls | 6:47 AM |
Grjótháls / Bitruháls | 6:48 AM |
Hálsabraut / Grjótháls | 6:49 AM |
Hálsabraut | 6:49 AM |
Bæjarbraut | 6:50 AM |
Árbæjarskóli | 6:51 AM |
Rofabær / Brekkubær | 6:52 AM |
Fylkisvegur | 6:53 AM |
Hraunsás | 6:55 AM |
Norðurás | 6:57 AM |
Hádegismóar | 6:58 AM |
Rozkład jazdy na Bus Strætó bs. - 16 (Breiðhöfði / Ártún→Hádegismóar)
Rozkład jazdy na Bus Strætó bs. dla linii 16 ({{KIERUNEK}}) zapewnia osobom dojeżdżającym do pracy sprawdzony rozkład jazdy. Rozkład dotyczy planu podróży z stacja Breiðhöfði / Ártún do stacja Hádegismóar, jednak rozkład może być aktualizowany z różnych powodów.
Możesz uzyskać dostęp do rozkładu jazdy online w czasie rzeczywistym lub wyświetlić wersję rozkładu jazdy na Bus do wydrukowania. Zaplanuj swoją podróż zgodnie z rozkładem jazdy na dziś, jutro, dni powszednie lub weekend, korzystając z naszego niezawodnego i aktualnego rozkładu jazdy Strætó bs..