Rozkład 56 — Akureyri - Hof→Egilsstaðir - Tjaldsvæðið
Rozkład niedziela - sobota
stacja | Odjazd 1 |
---|---|
Akureyri - Hof | 3:35 PM |
Fnjóskárbrú | 4:05 PM |
Fosshóll - Goðafoss | 4:20 PM |
Laugar | 4:30 PM |
Skútustaðir | 4:50 PM |
Mývatn - Reykjahlíð | 5:05 PM |
Jökulsá Á Fjöllum | 5:34 PM |
Vopnafjörður - Vegamót | 6:10 PM |
Skjöldólfsstaðir | 6:30 PM |
Fellabær - Olís | 7:02 PM |
Egilsstaðir - Tjaldsvæðið | 7:06 PM |
Rozkład jazdy na Bus Strætó bs. - 56 (Akureyri - Hof→Egilsstaðir - Tjaldsvæðið)
Rozkład jazdy na Bus Strætó bs. dla linii 56 ({{KIERUNEK}}) zapewnia osobom dojeżdżającym do pracy sprawdzony rozkład jazdy. Rozkład dotyczy planu podróży z stacja Akureyri - Hof do stacja Egilsstaðir - Tjaldsvæðið, jednak rozkład może być aktualizowany z różnych powodów.
Możesz uzyskać dostęp do rozkładu jazdy online w czasie rzeczywistym lub wyświetlić wersję rozkładu jazdy na Bus do wydrukowania. Zaplanuj swoją podróż zgodnie z rozkładem jazdy na dziś, jutro, dni powszednie lub weekend, korzystając z naszego niezawodnego i aktualnego rozkładu jazdy Strætó bs..