67
Rozkład 67 — Skłodowskiej Curie - Łęczycka→Rycerska
Odjazd z Skłodowskiej Curie - Łęczycka
Dni robocze | sobota | niedziela |
---|---|---|
04:13 | 04:13 | 05:26 |
04:33 | 04:33 | 06:04 |
04:51 | 04:50 | 06:25 |
05:10 | 05:19 | 06:49 |
05:27 | 05:49 | 07:19 |
05:45 | 06:25 | 07:49 |
06:01 | 06:49 | 08:19 |
06:20 | 07:19 | 08:49 |
06:36 | 07:49 | 09:19 |
06:55 | 08:19 | 09:49 |
07:11 | 08:49 | 10:19 |
07:28 | 09:21 | 10:49 |
07:46 | 09:48 | 11:19 |
08:02 | 10:13 | 11:49 |
08:22 | 10:38 | 12:19 |
08:44 | 11:03 | 12:49 |
09:04 | 11:28 | 13:19 |
09:24 | 11:53 | 13:49 |
09:44 | 12:18 | 14:19 |
10:04 | 12:43 | 14:49 |
10:24 | 13:08 | 15:19 |
10:44 | 13:33 | 15:49 |
11:04 | 13:58 | 16:19 |
11:24 | 14:23 | 16:49 |
11:44 | 14:48 | 17:19 |
12:04 | 15:13 | 17:49 |
12:24 | 15:38 | 18:19 |
12:43 | 16:03 | 18:49 |
13:01 | 16:28 | 19:19 |
13:18 | 16:53 | 19:49 |
13:35 | 17:18 | 20:19 |
13:52 | 17:48 | 20:49 |
14:09 | 18:19 | 21:19 |
14:23 | 18:49 | 21:49 |
14:41 | 19:19 | 22:25 |
14:59 | 19:49 | - |
15:16 | 20:19 | - |
15:33 | 20:49 | - |
15:51 | 21:19 | - |
16:07 | 21:49 | - |
16:23 | 22:25 | - |
16:40 | - | - |
16:57 | - | - |
17:13 | - | - |
17:29 | - | - |
17:49 | - | - |
18:13 | - | - |
18:33 | - | - |
18:55 | - | - |
19:19 | - | - |
19:49 | - | - |
20:19 | - | - |
20:49 | - | - |
21:19 | - | - |
21:49 | - | - |
22:25 | - | - |
Rozkład jazdy na Bus ZDMiKP Bydgoszcz - 67 (Skłodowskiej Curie - Łęczycka→Rycerska)
Rozkład jazdy na Bus ZDMiKP Bydgoszcz dla linii 67 ({{KIERUNEK}}) zapewnia osobom dojeżdżającym do pracy sprawdzony rozkład jazdy. Rozkład dotyczy planu podróży z stacja Skłodowskiej Curie - Łęczycka do stacja Rycerska, jednak rozkład może być aktualizowany z różnych powodów.
Możesz uzyskać dostęp do rozkładu jazdy online w czasie rzeczywistym lub wyświetlić wersję rozkładu jazdy na Bus do wydrukowania. Zaplanuj swoją podróż zgodnie z rozkładem jazdy na dziś, jutro, dni powszednie lub weekend, korzystając z naszego niezawodnego i aktualnego rozkładu jazdy ZDMiKP Bydgoszcz.