N93
Rozkład N93 — Wrzosy I 02→Czerniewice 00
Rozkład niedziela - sobota
stacja | Odjazd 1 | Odjazd 2 |
---|---|---|
Wrzosy I 02 | 00:03 | 02:28 |
Czeremchowa Nż. 02 | 00:04 | 02:29 |
Lniana 02 | 00:05 | 02:30 |
Lisia 03 | 00:06 | 02:31 |
Liliowa Nż. 02 | 00:06 | 02:31 |
Wiśniowieckiego 02 | 00:08 | 02:33 |
Koniuchy 01 | 00:11 | 02:36 |
Długa 01 | 00:12 | 02:37 |
Boboli 02 | 00:14 | 02:39 |
Lecha 02 | 00:15 | 02:40 |
Lelewela 01 | 00:16 | 02:41 |
Targowisko 01 | 00:18 | 02:43 |
Aleja Solidarności 01 | 00:25 | 02:50 |
Plac Rapackiego 02 | 00:28 | 02:53 |
Plac Armii Krajowej 03 | 00:30 | 02:55 |
Park Tysiąclecia 01 | 00:30 | 02:55 |
Dworzec Główny 05 | 00:31 | 02:56 |
Łódzka 01 | 00:32 | 02:57 |
Podgórska 01 | 00:33 | 02:58 |
Grzybowa Nż. 01 | 00:34 | 02:59 |
Telimeny 01 | 00:34 | 02:59 |
Gen. Grota Roweckiego Nż. 05 | 00:35 | 03:00 |
Zakole 01 | 00:36 | 03:01 |
Stawki 01 | 00:37 | 03:02 |
Stawki Południowe Nż. 01 | 00:37 | 03:02 |
Zimowa Nż. 01 | 00:39 | 03:04 |
Ceramika 01 | 00:40 | 03:05 |
Lipnowska Nż. 01 | 00:41 | 03:06 |
Włocławska Nż. 02 | 00:42 | 03:07 |
Solankowa Nż. 01 | 00:43 | 03:08 |
Matysiaków 01 | 00:44 | 03:09 |
Zdrojowa Nż. 01 | 00:45 | 03:10 |
Gardzielewskiego 01 | 00:46 | 03:11 |
Czerniewice 00 | 00:47 | 03:12 |
Rozkład jazdy na Bus Urząd Miasta Torunia - N93 (Wrzosy I 02→Czerniewice 00)
Rozkład jazdy na Bus Urząd Miasta Torunia dla linii N93 ({{KIERUNEK}}) zapewnia osobom dojeżdżającym do pracy sprawdzony rozkład jazdy. Rozkład dotyczy planu podróży z stacja Wrzosy I 02 do stacja Czerniewice 00, jednak rozkład może być aktualizowany z różnych powodów.
Możesz uzyskać dostęp do rozkładu jazdy online w czasie rzeczywistym lub wyświetlić wersję rozkładu jazdy na Bus do wydrukowania. Zaplanuj swoją podróż zgodnie z rozkładem jazdy na dziś, jutro, dni powszednie lub weekend, korzystając z naszego niezawodnego i aktualnego rozkładu jazdy Urząd Miasta Torunia. Aktualizujemy rozkład N93, od Toruń do Toruń City, codziennie o północy.