קו 70
רמת גן←תל אביב-יפו
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 70 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 70 (רמת גן←תל אביב-יפו) יש 23 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר ומסתיים בת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 70 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רמת גן←תל אביב-יפו (23 תחנות)
בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר
שד' אהרון קציר/מנדס
הרב גורן/חיים בר לב
שדרות אהרון קציר/שמחה הולצברג
אוניברסיטת בר אילן/דרך אשכול
גשר בר אילן/כביש 4
מחלף גבעת שמואל/כביש 4
גבעת שמואל/גשר הולכי רגל
מחלף גהה
מחלף גהה/דרך ז'בוטינסקי
ת.רק''ל אהרונוביץ'/דרך ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/ אבו חצירא
דרך ז'בוטינסקי/דב גרונר
דרך זאב ז'בוטינסקי/מכון מור
ת.רק''ל בן גוריון/דרך ז'בוטינסקי
דרך ז'בוטינסקי/רש''י
דרך זאב ז'בוטינסקי/הרצל
דרך ז'בוטינסקי/ביאליק
דרך ז'בוטינסקי/החשמונאים
ת.רק''ל אבא הלל/דרך ז'בוטינסקי
ת.רק''ל ארלוזורוב/דרך מנחם בגין
דרך נמיר/דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע
שאלות ותשובות לגבי קו 70
מתי מתחיל לפעול קו 70?
קו 70 מתחיל לפעול ב-00:00 בשלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 70 מפסיק לעבוד?
קו 70 מפסיק לפעול ב-17:00 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 70?
כדי לראות מתי קו רמת גן←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רמת גן←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 70 (רמת גן←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רמת גן←תל אביב-יפו (רמת גן←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 70 של דן (Dan) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 70 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 70 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 70 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 70
קו 70 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:50 - 17:00 | 20 - 25 |
ב׳ | 20:20 - 23:40 | 25 |
ג׳ | 00:00 - 23:30 | 8 - 15 |
ד׳ | 00:00 - 23:30 | 8 - 15 |
ה׳ | 00:00 - 23:30 | 8 - 15 |
ו׳ | 00:00 - 17:00 | 20 - 25 |
ש׳ | 20:20 - 23:40 | 25 |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל70 (מ בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 70 (רמת גן←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 70
תעריף הנסיעה ב70 (רמת גן←תל אביב-יפו) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
70 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 70 היא בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר והתחנה האחרונה היא ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
קו 70 (רמת גן←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 70. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 70.
מעקב אחר קו האוטובוס 70 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 70 (רמת גן←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 70 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 70 ב-ישראל
70 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 5 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->אזור התעשייה-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 939 - רמב''ם/הרב מיימון-בני ברק<->ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק-139/ לוח זמנים
- 940 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק-140/ לוח זמנים
- 4 - מסוף הטייסים-תל אביב יפו<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 932 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק-132/ לוח זמנים
- 930 - ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק<->רבי עקיבא/הראשונים-בני ברק-230/ לוח זמנים
- 6 - אזור התעשייה-בני ברק<->בית העלמין/חזון אי''ש-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 114 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-10
- 138 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 29 - מסוף אבי האסירים-ראשון לציון<->מסוף וולפסון-חולון-10/ לוח זמנים
- 19 - מסוף אבי האסירים-ראשון לציון<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 44 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->מסוף הלוחמים/משרד הרישוי-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 39 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->מסוף עמידר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 240 - קניון איילון-בני ברק<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-10/ לוח זמנים
- 907 - אהרונוביץ'/הרב ריינס-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-17/ לוח זמנים
- 926 - תיכון מזרחי/הרב מיימון-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-126/ לוח זמנים
- 931 - ביה''ס חורב/עוזיאל-רמת גן<->אברבנאל/הרב נורוק-בני ברק-231/ לוח זמנים
- 41 - משרד הרישוי/הלוחמים-חולון<->ת. מרכזית פ''ת/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 289 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->חניון תמנע/תמנע-חולון-10/ לוח זמנים
- 2 - אהרונוביץ/השלושה-בני ברק<->אזור התעשייה-בני ברק-20/ לוח זמנים