קו 30
באר שבע←לקיה
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 30 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 30 (באר שבע←לקיה) יש 30 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהברזל/החורש ומסתיים בבית הקשתות.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 30 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: באר שבע←לקיה (30 תחנות)
הברזל/החורש
הברזל/הקוצר
הקוצר/הכשרת היישוב
הכשרת היישוב/הזורע
הכשרת הישוב/הבונים
הפועלים/הכשרת הישוב
הפועלים/הבדיל
הפועלים/הדגן
אזור תעשיה עמק שרה
צומת יצחק מצליח
השוק העירוני/שדרות דוד חכם
ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני
בית רסקו/יצחק רגר
יצחק רגר/שדרות שז''ר
מרכז רפואי סורוקה/יצחק רגר
מרכז רפואי סורוקה/בן גוריון
מעונות הסטודנטים/שדרות בן גוריון
תחנת רכבת/שדרות דוד בן גוריון
שדרות דוד בן גוריון/דרך השלום
שדרות דוד בן גוריון/יעקב גרשפלד
דרך אליהו נאוי/שדרות דוד בן גוריון
צומת חטיבת הנגב
צומת תל שבע
צומת עומר מערב
צומת אום בטין
מחלף מיתר לצפון
חלפי לקייה
מכולת
א''ח 347
בית הקשתות
שאלות ותשובות לגבי קו 30
מתי מתחיל לפעול קו 30?
קו 30 מתחיל לפעול ב-06:25 בשלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 30 מפסיק לעבוד?
קו 30 מפסיק לפעול ב-15:00 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 30?
כדי לראות מתי קו באר שבע←לקיה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו באר שבע←לקיה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 30 (באר שבע←לקיה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס באר שבע←לקיה (באר שבע←לקיה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 30 של מטרופולין (Metropoline) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 30 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 30 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 30 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 30
קו 30 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:25 - 22:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:00 - 15:00 | 60 |
ב׳ | 20:45 - 21:45 | 60 |
ג׳ | 06:25 - 22:50 | 30 - 60 |
ד׳ | 06:25 - 22:50 | 30 - 60 |
ה׳ | 06:25 - 22:50 | 30 - 60 |
ו׳ | 08:00 - 15:00 | 60 |
ש׳ | 20:45 - 21:45 | 60 |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל30 (מ הברזל/החורש), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 30 (באר שבע←לקיה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 30
תעריף הנסיעה ב30 (באר שבע←לקיה) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
30 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 30 היא הברזל/החורש והתחנה האחרונה היא בית הקשתות.
קו 30 (באר שבע←לקיה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 30. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 30.
מעקב אחר קו האוטובוס 30 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 30 (באר שבע←לקיה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 30 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 30 ב-ישראל
30 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 37 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->תמר/חצב-עומר-1#/ לוח זמנים
- 148 - מסוף שכונה ירוקה-כפר סבא<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 58 - שד. עמק איילון/מודיעים-שוהם<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 590 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 251 - רכבת/מסוף ביג - רציפים-אשדוד<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 375 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מלכי ישראל/אדוריים-קרית גת-1#
- 343 - המעפילים/דניאל-שדרות<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 436 - משק-חמד<->רבי עקיבא/הראשונים-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 118 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->נחל איילון/כביש 5533-צור יצחק-1#/ לוח זמנים
- 688 - מכללת אחוה-באר טוביה<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#/ לוח זמנים
- 90 - מרכז אליאב/שברץ-רעננה<->מוסד חינוכי כפר בתיה/דרך ירושלים-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 357 - יצחק שדה/האצל-דימונה<->בית הכנסת קרלין-מודיעין עילית-2#/ לוח זמנים
- 347 - המעפילים/דניאל-שדרות<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 248 - השומר/חטיבת יפתח-הוד השרון<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 142 - מחנה שבטה-רמת הנגב<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-23/ לוח זמנים
- 400 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - מלון הוד המדבר-תמר<->ת. רכבת להבים רהט-להבים-2#ת. רכבת להבים רהט ↔ מלון הוד המדבר/ לוח זמנים
- 359 - אחת עשרה נקודות/יצחק שמיר-נתיבות<->יצחק שדה/האצל-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 145 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם-1#/ לוח זמנים
- 123 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->קלנסווה/יציאה צפונית-קלנסווה-1#/ לוח זמנים
- 525 - לב הפארק/וייצמן-רעננה<->קניון איילון-רמת גן-1#/ לוח זמנים