קו 1
הנדיב/המייסדים←הנדיב/המייסדים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 1 של אגד (Egged) (מעודכן)
קו האוטובוס 1 (הנדיב/המייסדים←הנדיב/המייסדים) הוא קו מעגלי בעל 29 תחנות, שיוצא מ הנדיב/המייסדים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 1 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הנדיב/המייסדים←הנדיב/המייסדים (29 תחנות)
הנדיב/המייסדים
הרצל/יעבץ
הרצל/שדרות נילי
דרך הגרנות/הרצל
המייסדים/דרך הגרנות
דרך אהרון/חווה חקלאית
דרך אהרון/נווה רמז
הכרם/קיבוץ גלויות
התירוש/הגת
שבי ציון/כנפי נשרים
כנפי נשרים/ברק
גאולים/כנפי נשרים
גאולים
גאולים/שבי ציון
הפדות/גאולים
הפדות/מרבד הקסמים
קיבוץ גלויות/מרבד הקסמים
קיבוץ גלויות/הכרם
קיבוץ גלויות/דרך אהרון
דרך אהרון/כביש 652
דרך יצחק רבין/דרך אהרון
דרך יצחק רבין/פשוש
שדרות מעוף הציפור/חוחית
חוחית/צופית
צופית/דרך יצחק רבין
דרך אהרון/דרך שרה
ספרייה/הדגן
זבוטינסקי/הנדיב
הנדיב/המייסדים
שאלות ותשובות לגבי קו 1
מתי מתחיל לפעול קו 1?
קו 1 מתחיל לפעול ב-06:10 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 1 מפסיק לעבוד?
קו 1 מפסיק לפעול ב-14:15 בשישי
מתי מגיע קו 1?
כדי לראות מתי קו הנדיב/המייסדים←הנדיב/המייסדים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הנדיב/המייסדים←הנדיב/המייסדים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 1 (הנדיב/המייסדים←הנדיב/המייסדים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הנדיב/המייסדים←הנדיב/המייסדים (הנדיב/המייסדים←הנדיב/המייסדים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 1 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 1 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 1 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 1 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 1
קו האוטובוס 1, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:10 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:10 - 23:00 | 40 - 60 |
ב׳ | 06:10 - 23:00 | 40 - 60 |
ג׳ | 06:10 - 23:00 | 40 - 60 |
ד׳ | 06:10 - 23:00 | 40 - 60 |
ה׳ | 06:10 - 23:00 | 40 - 60 |
ו׳ | 06:10 - 14:15 | 25 - 68 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל1 (מ הנדיב/המייסדים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 1 (הנדיב/המייסדים←הנדיב/המייסדים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 1
תעריף הנסיעה ב1 (הנדיב/המייסדים←הנדיב/המייסדים) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
1 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 1 היא הנדיב/המייסדים והתחנה האחרונה היא הנדיב/המייסדים.
קו 1 (הנדיב/המייסדים←הנדיב/המייסדים) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 1. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 1.
מעקב אחר קו האוטובוס 1 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 1 (הנדיב/המייסדים←הנדיב/המייסדים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 1 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 1 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 16א - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-2ה/ לוח זמנים
- 478 - תלמוד תורה/דרך קדם-מעלה אדומים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3א
- 136 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->איקאה-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 56 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 18 - חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד-ראשון לציון<->כביש 412/שדרות מנחם בגין-בית דגן-19/ לוח זמנים
- 245 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->שוק תלפיות-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 549 - קניון איילון-בני ברק<->תיכון בית רחל-קוממיות-1#/ לוח זמנים
- 74 - ראס עלי כניסה-ראס עלי<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ב/ לוח זמנים
- 950 - צומת אל על-נמל תעופה בן גוריון<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-3א/ לוח זמנים
- 66 - קרית אתא מרכז-קרית אתא<->רמת יוחנן-רמת יוחנן-1#/ לוח זמנים
- 54 - תיכון אורט-דאלית אל כרמל<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 67 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 445 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#ירושלים ↔ אילת/ לוח זמנים
- 505 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 31 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-2#/ לוח זמנים
- 843 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->צומת יהודיה-גולן-1ב/ לוח זמנים
- 950 - משטרה/שמואל מאיר-ירושלים<->מכללה לבנות ירושלים/דובדבני-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 98 - שמואל הנביא/זקס-ירושלים<->ירמיהו/שמגר-ירושלים-1ד/ לוח זמנים
- 84א - בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק<->יוספטל/מימון-קרית ביאליק-2#/ לוח זמנים
- 962 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2#טבריה ↔ ירושלים/ לוח זמנים