קו 10
חסן שוקרי/הנביאים←חסן שוקרי/הנביאים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 10 של אגד (Egged) (מעודכן)
קו האוטובוס 10 (חסן שוקרי/הנביאים←חסן שוקרי/הנביאים) הוא קו מעגלי בעל 37 תחנות, שיוצא מ חסן שוקרי/הנביאים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 10 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חסן שוקרי/הנביאים←חסן שוקרי/הנביאים (37 תחנות)
חסן שוקרי/הנביאים
העירייה
הרצל/הלל יפה
הרצל/חיים וייצמן
שוק תלפיות/ארלוזורוב
ארלוזורוב/מיכאל
ארלוזורוב/גאולה
ארלוזורוב/בלפור
ארלוזורוב/בלפור
ארלוזורוב/בר גיורא
הס/ארלוזורוב
הס/מונטיפיורי
הס
הס/רשי
בר גיורא/הקנאים
בית ספר בית יעקב/המיימוני
רבי עקיבא/ליאון בלום
רבי עקיבא/מדרגות ביתר
רבי עקיבא/גאולה
גאולה/רבי עקיבא
דרך אריק שרון
קניאל/הארי
קניאל/רופין
רופין/קניאל
בצלאל/חתם סופר
בצלאל/השילוח
השילוח/בית''ר
ברכת משה/נפתלי
רמת ויז'ניץ/ברכת משה
ברכת משה
השילוח/בית''ר
בית''ר/חרמון
דובר שלום/ילג
שוק תלפיות
החלוץ/דבורה
עיריית חיפה/ביאליק
חסן שוקרי/הנביאים
שאלות ותשובות לגבי קו 10
מתי מתחיל לפעול קו 10?
קו 10 מתחיל לפעול ב-06:45 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 10 מפסיק לעבוד?
קו 10 מפסיק לפעול ב-14:45 בשישי
מתי מגיע קו 10?
כדי לראות מתי קו חסן שוקרי/הנביאים←חסן שוקרי/הנביאים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חסן שוקרי/הנביאים←חסן שוקרי/הנביאים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 10 (חסן שוקרי/הנביאים←חסן שוקרי/הנביאים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חסן שוקרי/הנביאים←חסן שוקרי/הנביאים (חסן שוקרי/הנביאים←חסן שוקרי/הנביאים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 10 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 10 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 10 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 10 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 10
קו 10 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:45 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:45 - 23:00 | 30 |
ב׳ | 06:45 - 23:00 | 30 |
ג׳ | 06:45 - 23:00 | 30 |
ד׳ | 06:45 - 23:00 | 30 |
ה׳ | 06:45 - 23:00 | 30 |
ו׳ | 07:45 - 14:45 | 30 |
ש׳ | 21:00 - 23:00 | 60 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל10 (מ חסן שוקרי/הנביאים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 10 (חסן שוקרי/הנביאים←חסן שוקרי/הנביאים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 10
תעריף הנסיעה ב10 (חסן שוקרי/הנביאים←חסן שוקרי/הנביאים) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
10 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 10 היא חסן שוקרי/הנביאים והתחנה האחרונה היא חסן שוקרי/הנביאים.
קו 10 (חסן שוקרי/הנביאים←חסן שוקרי/הנביאים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 10. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 10.
מעקב אחר קו האוטובוס 10 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 10 (חסן שוקרי/הנביאים←חסן שוקרי/הנביאים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 10 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 10 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 47 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 110 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#
- 88 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->הרצל/הגליל-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 24 - יוסף לוי /חרושת-קרית ביאליק<->דוכיפת/שלדג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 8 - חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד-ראשון לציון<->נסיה/התעשיין-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 426 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-3#/ לוח זמנים
- 46 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->שדרות אריאל שרון/שדרות מנחם בגין-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 78 - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 245 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->שוק תלפיות-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 80 - קפלן/השלום-אזור<->בית ספר מקווה ישראל-חולון-2#/ לוח זמנים
- 70א - חיים ברלב/שדרות יצחק רבין-ראשון לציון<->חיל התותחנים/חיל השריון-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 86 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 92 - הרצל/גולני-קרית עקרון<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1ם/ לוח זמנים
- 976 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 972 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ערד/סובה-חיפה-35/ לוח זמנים
- 35 - מרכז הכרמל/דרך הים-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 48א - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->שוק עירוני-דימונה-1פבאר שבע ↔ דימונה/ לוח זמנים
- 1 - שדרות מנחם בגין/כביש 7-גדרה<->שדרות מנחם בגין/כביש 7-גדרה-3#/ לוח זמנים
- 2 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 971 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2#/ לוח זמנים