קו 12
בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 12 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 12 (בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים) יש 38 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית חולים כרמל/רנ''ק ומסתיים בת. רכבת בת גלים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 12 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים (38 תחנות)
בית חולים כרמל/רנ''ק
סמולנסקין/הרופא
מרכז חורב/סמולנסקין
מרכז חורב/חורב
מוריה/מאפו
יותם/קרית ספר
אהוד/שער הגיא
יותם/יוכבד
האסיף/ביכורים
האסיף/קיש
ליאון בלום/ויינגייט
ליאון בלום/חנה סנש
חנה סנש
חנה סנש/ויינגייט
וינגייט/חנה סנש
מרפאות חוץ/וינגייט
בית חולים בני ציון/גולומב
תחנת כרמלית/גולומב
מרכז הבהאים/גולומב
ארלוזורוב/הס
ארלוזורוב/בלפור
ארלוזורוב/הפועל
ארלוזורוב/פבזנר
מיכאל/בר כוכבא
שוק תלפיות
לב הדר
בית הקרנות
הרצל/יואל
שבתאי לוי/פרץ
שבתאי לוי/רשפון
הגפן/הפרסים
בן גוריון/אלנבי
בן גוריון/המגינים
בית חולים איטלקי/המגינים
מרכז רפואי לין
צומת דולפין
חיל הים/העלייה השנייה
ת. רכבת בת גלים
שאלות ותשובות לגבי קו 12
מתי מתחיל לפעול קו 12?
קו 12 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 12 מפסיק לעבוד?
קו 12 מפסיק לפעול ב-15:45 בשישי
מתי מגיע קו 12?
כדי לראות מתי קו בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 12 (בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים (בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 12 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 12 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 12 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 12 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 12
קו 12 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:00 - 19:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 19:45 | 20 - 30 |
ב׳ | 06:00 - 19:45 | 20 - 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:00 - 19:45 | 20 - 30 |
ה׳ | 06:00 - 19:45 | 20 - 30 |
ו׳ | 06:25 - 15:45 | 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל12 (מ בית חולים כרמל/רנ''ק), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 12 (בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 12
תעריף הנסיעה ב12 (בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
12 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 12 היא בית חולים כרמל/רנ''ק והתחנה האחרונה היא ת. רכבת בת גלים.
קו 12 (בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 12. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 12.
מעקב אחר קו האוטובוס 12 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 12 (בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 12 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 12 ב-ישראל
12 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 13 - האומן/ברעם-ירושלים<->ככר השבת/ישעיהו-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 82 - בבא סאלי/בית אבות שירלי-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 78 - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 39 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 174 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-28/ לוח זמנים
- 783 - חניתה/הלל סילבר-חיפה<->בית חולים איטלקי/המגינים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 35 - מרכז הכרמל/דרך הים-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 950 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-3#/ לוח זמנים
- 953 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-3#/ לוח זמנים
- 84 - הגליל/גולן-קרית ביאליק<->דרור /בית ספר אורט אפק-קרית ביאליק-2ו/ לוח זמנים
- 845 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 42א - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->קרית הממשלה/לורך-ירושלים-2א/ לוח זמנים
- 95 - הרצל/שדרות תש''ח-ראשון לציון<->הרב יוסף עזרן/שנהב-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 17 - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2ו/ לוח זמנים
- 144 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->שאגאל/סזאן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 794 - כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים<->אגרות משה/חזון איש-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 27 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->התאנה/הגפן-יציץ-1#/ לוח זמנים
- 221 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 978 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 84א - בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק<->יוספטל/מימון-קרית ביאליק-2#/ לוח זמנים