קו 12
דקל←מ.א. אשכול
דן בדרום (Dan Badarom)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 12 של דן בדרום (Dan Badarom) (מעודכן)
בקו 12 (דקל←מ.א. אשכול) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדקל מרכז ומסתיים במסוף מועצה אזורית אשכול/רציפים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 12 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דקל←מ.א. אשכול (20 תחנות)
דקל מרכז
דקל/יציאה
אבשלום מרכז
צומת אבשלום/דקל
פריגן מרכז
תלמי יוסף מרכז
יבול מרכז
צומת פתחת שלום/2211
יתד מרכז
צומת יתד
שדי אברהם מרכז
צומת שדי אברהם
צומת אבשלום
צומת חולית
צומת ניר יצחק
צומת מבטחים
צומת גבולות
צומת עין הבשור
צומת מגן
מסוף מועצה אזורית אשכול/רציפים
שאלות ותשובות לגבי קו 12
מתי מתחיל לפעול קו 12?
קו 12 מתחיל לפעול ב-17:40 בשבת
באיזו שעה קו 12 מפסיק לעבוד?
קו 12 מפסיק לפעול ב-19:30 בשבת
מתי מגיע קו 12?
כדי לראות מתי קו דקל←מ.א. אשכול האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דקל←מ.א. אשכול הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 12 (דקל←מ.א. אשכול)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דקל←מ.א. אשכול (דקל←מ.א. אשכול) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 12 של דן בדרום (Dan Badarom) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 12 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 12 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 12 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 12
קו 12 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 17:40 - 19:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | 17:40 - 19:30 | 110 |
התרעות שירות של אוטובוס דן בדרום (Dan Badarom)
צפה בכל העדכונים ל12 (מ דקל מרכז), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 12 (דקל←מ.א. אשכול) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן בדרום (Dan Badarom) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 12
תעריף הנסיעה ב12 (דקל←מ.א. אשכול) של דן בדרום (Dan Badarom) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן בדרום (Dan Badarom), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן בדרום (Dan Badarom).
12 (דן בדרום (Dan Badarom))
התחנה הראשונה של קו 12 היא דקל מרכז והתחנה האחרונה היא מסוף מועצה אזורית אשכול/רציפים.
קו 12 (דקל←מ.א. אשכול) פועל בשבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן בדרום (Dan Badarom), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 12. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 12.
מעקב אחר קו האוטובוס 12 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 12 (דקל←מ.א. אשכול) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 12 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן בדרום (Dan Badarom) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן בדרום (Dan Badarom) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן בדרום (Dan Badarom) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 12 ב-ישראל
קווי דן בדרום (Dan Badarom) בישראל
- 6 - אזור תעשיה ספירים/שקמה-תעשיות שער הנגב<->המעפילים/דניאל-שדרות-2#/ לוח זמנים
- 93 - תיכון אורט-אשקלון<->בית חולים ברזילי-אשקלון-21/ לוח זמנים
- 51 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->קופ''ח כללית/זרועה-זרועה-1#/ לוח זמנים
- 14 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/עירוני-אשקלון<->רכבת אשקלון/הורדה-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 4א - מסוף רמז/רציפים-אשקלון<->מרכז אפרידר/ככר צפניה-אשקלון-11/ לוח זמנים
- 8א - גלובוס סנטר-מבקיעים<->אריה תגר/שדרות ירושלים-אשקלון-11/ לוח זמנים
- 325 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->יצחק שמיר/אחת עשרה נקודות-נתיבות-1#/ לוח זמנים
- 3 - אריאל שרון/שדרות ירושלים-נתיבות<->ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות-1#/ לוח זמנים
- 70 - תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-2#/ לוח זמנים
- 441 - בית חולים הרצפלד-גדרה<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 2 - מסוף אזור התעשייה/רומא-שדרות<->המעפילים/דניאל-שדרות-2#/ לוח זמנים
- 10 - מסוף רמז/דוד רמז-אשקלון<->חוצות היוצר/תחמ''ש-אשקלון-11/ לוח זמנים
- 76 - קדמה/מרכז-קדמה<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-1#/ לוח זמנים
- 47 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת. רכבת להבים רהט-להבים-1#/ לוח זמנים
- 21 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->תלמים/מועדון פיס-תלמים-1#/ לוח זמנים
- 8 - ת. מרכזית קרית גת/רציפים-קרית גת<->ת. מרכזית קריית גת/הורדה-קרית גת-3#/ לוח זמנים
- 36 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->מסוף מועצה אזורית אשכול/רציפים-אשכול-1#/ לוח זמנים
- 63 - תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת<->לוזית מרכז ב-לוזית-1#/ לוח זמנים
- 332 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->פארק אופקים-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 7א - דרכי רפאל/קהילת יעקב-נתיבות<->דרכי רפאל/קהילת יעקב-נתיבות-23/ לוח זמנים