קו 13
מ.א. עמק יזרעאל←קריית טבעון
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 13 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 13 (מ.א. עמק יזרעאל←קריית טבעון) יש 46 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת כפר יהושע/איסוף ומסתיים בכיכר הציונות.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 13 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מ.א. עמק יזרעאל←קריית טבעון (46 תחנות)
ת. רכבת כפר יהושע/איסוף
מחלף כפר יהושע/קרית חרושת
מעלה אבשלום/צבעוני
'מעלה אבשלום א
'מעלה אבשלום ב
'מעלה אבשלום ג
'מעלה אבשלום ד
'מעלה אבשלום ו
רותם / הגומא
רותם/הצבעוני
הצבעוני/הכרכום
הצבעוני
הצבעוני/מעלה אבשלום
הנרייטה סאלד/מעלה אבשלום
מרכז קהילתי/הנרייטה סאלד
הרצל/שפרינצק
'הרצל ג
'הרצל ד
נחל קדומים/הכרכום
רותם/דבורה הנביאה
רותם/הגומא
מסעף כפר תקווה/מרדכי מוטה גור
מרדכי גור / יצחק רבין
יצחק רבין/משה דיין
יצחק רבין/סמטת הגליל
יהושע חנקין/כצנלסון
מרדכי/יהושע חנקין
מרדכי/סמטת האחים פיש
מרדכי / גולומוב
גולומב/כצנלסון
גולומוב / כצנלסון
כצנלסון/אלכסנדר זייד
בי''ס אורט
שרת 1
שרת / כצנלסון
כצנלסון/בן צבי
בריכת שחייה
חנה סנש/יזרעאל
יזרעאל/חנה סנש
'יזרעאל א
יזרעאל/השומרים
השומרים/יזרעאל
השומרים \הבונים
חנה סנש/יזרעאל
חנה סנש/בן צבי
כיכר הציונות
שאלות ותשובות לגבי קו 13
מתי מתחיל לפעול קו 13?
קו 13 מתחיל לפעול ב-07:10 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 13 מפסיק לעבוד?
קו 13 מפסיק לפעול ב-14:10 בשישי
מתי מגיע קו 13?
כדי לראות מתי קו מ.א. עמק יזרעאל←קריית טבעון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מ.א. עמק יזרעאל←קריית טבעון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 13 (מ.א. עמק יזרעאל←קריית טבעון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מ.א. עמק יזרעאל←קריית טבעון (מ.א. עמק יזרעאל←קריית טבעון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 13 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 13 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 13 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 13 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 13
קו 13 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 07:10 - 19:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:10 - 19:10 | 60 - 120 |
ב׳ | 07:10 - 15:10 | 60 - 120 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:10 - 19:10 | 60 - 120 |
ה׳ | 07:10 - 19:10 | 60 - 120 |
ו׳ | 07:10 - 14:10 | 60 - 120 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל13 (מ ת. רכבת כפר יהושע/איסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 13 (מ.א. עמק יזרעאל←קריית טבעון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 13
תעריף הנסיעה ב13 (מ.א. עמק יזרעאל←קריית טבעון) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
13 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 13 היא ת. רכבת כפר יהושע/איסוף והתחנה האחרונה היא כיכר הציונות.
קו 13 (מ.א. עמק יזרעאל←קריית טבעון) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 13. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 13.
מעקב אחר קו האוטובוס 13 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 13 (מ.א. עמק יזרעאל←קריית טבעון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 13 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 13 ב-ישראל
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 540 - חיל האויר/הסיירת הירושלמית-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 793 - הגפן/הפרסים-חיפה<->דרך יצחק רבין / אל ג'בל-בסמת טבעון-11/ לוח זמנים
- 510 - תחנה תפעולית/חניון תלפיות מזרח-ירושלים<->רב החובל/אדם-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 45 - מועדון פיס לגיל הזהב-אכסאל<->קרית הממשלה/דרך הציונות-נוף הגליל-20/ לוח זמנים
- 27 - אבא חושי/פארק הכרמל-חיפה<->בית אורן/מרכז-בית אורן-11/ לוח זמנים
- 822 - הפסגה/שד' הרצל-ירושלים<->קצנלבוגן/הפלאה-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 20 - הנשיא וייצמן/שז''ר-טבריה<->מכללת צמח-עמק הירדן-10/ לוח זמנים
- 793 - אגרות משה/חזון איש-ירושלים<->ורשבסקי/אריה בינה-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 41 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מועדון נוער-א טייבה-10/ לוח זמנים
- 117 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->קריית החינוך-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 450 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת-10/ לוח זמנים
- 509 - קרית מדע ב-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 11 - התעשייה/החרט-עפולה<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-20/ לוח זמנים
- 426 - קריית החינוך-יקנעם עילית<->אזור תעשיה שגיא 2000 3-עמק יזרעאל-10/ לוח זמנים
- 9 - התעשייה-מגדל העמק<->ת. רכבת כפר ברוך/הורדה-כפר ברוך-10/ לוח זמנים
- 823 - חזון איש/מסוף רמת שלמה-ירושלים<->בית וגן/עוזיאל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 95א - מרכז העיר/תיכון אורט-יקנעם עילית<->בית ספר אורנים/לילך-יקנעם עילית-21/ לוח זמנים
- 933 - צומת אורנים/פייר קניג-ירושלים<->בי''ס בויאר/תורה ועבודה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 855 - דולב/יצחק שדה-עפולה<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים