16 Lijn
Zuid - Macharius - Sint-Baafskouter
De Lijn
De Lijn 16 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 16 (Gent Zuid Perron 8) heeft in totaal 18 haltes. Het beginpunt is Sint-Amandsberg Hartmannlaan en het eindpunt is Gent Zuid Perron 8.
Kies een van onderstaande bus 16 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Gent Zuid Perron 8 (18 haltes)
Sint-Amandsberg Hartmannlaan
Gent Van Cleemputteplein
Gent Oscar Colbrandtstraat
Sint-Amandsberg Baeyensstraat
Sint-Amandsberg Aannemersstraat
Sint-Amandsberg Gentbruggebrug
Gent Wolterslaan
Gent Minneplein
Gent Vlaamsekaai
Gent Zalmstraat
Gent Lousbergskaai
Gent Lousbergsbrug
Gent Puinstraat
Gent Van Eyckstraat
Gent Reep
Gent Kapucijnenham
Gent Zuid Perron 10
Gent Zuid Perron 8
16 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 16?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 16 om 06:40
Hoe laat vertrekt de laatste bus 16?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 16 om 19:00..
Wanneer komt bus 16 aan?
Wanneer komt de Zuid - Macharius - Sint-Baafskouter Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Zuid - Macharius - Sint-Baafskouter Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 16 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 16 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 16 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 16 bus station te bekijken.
Bus 16 dienstregeling
16 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 06:40 - 19:00
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:40 - 19:00 | 19 - 31 |
di. | 06:40 - 19:00 | 19 - 31 |
wo. | 06:40 - 19:00 | 19 - 31 |
do. | 06:40 - 19:00 | 19 - 31 |
vr. | 06:40 - 19:00 | 19 - 31 |
za. | 07:31 - 19:31 | 30 - 33 |
zo. | 07:33 - 19:23 | 30 - 60 |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 16 (van Sint-Amandsberg Hartmannlaan), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 16 (Gent Zuid Perron 8) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
16 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 16 (Gent Zuid Perron 8) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
16 (De Lijn)
De eerste stop van de 16 bus-route is Sint-Amandsberg Hartmannlaan en de laatste halte is Gent Zuid Perron 8. 16 (Gent Zuid Perron 8) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 16 heeft 18 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 14 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 16 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 16 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 16 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 16 (Gent Zuid Perron 8) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 16 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 16, in Belgique.
16 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 136 - Groot-bijgaarden - Diesdelle - Alsemberg/ Dienstregeling
- 9 - Korbeek-Lo Pimberg - Leuven - Heverlee - Bertem/ Dienstregeling
- 909 - Gent Rabot - Mariakerke VISO-AHS/ Dienstregeling
- 761 - Antwerpen - Luithagen/ Dienstregeling
- 296 - Lummen - Genenbos - Zonhoven - Hasselt/ Dienstregeling
- 280 - Beernem - Doomkerke De Zande - Wingene/ Dienstregeling
- 641 - Snelbus Wuustwezel via E19 - Antwerpen/ Dienstregeling
- 952 - Ieper-Boezinge-Langemark-Madonna-Poelkapelle/ Dienstregeling
- 210 - Turnhout - Gierle - Lille - Poederlee - Herentals/ Dienstregeling
- PM - Pendel Malinas/ Dienstregeling
- 298 - Boom - Niel - Berchem/ Dienstregeling
- 221 - Marktbus Vilvoorde - Steenokkerzeel/ Dienstregeling
- 5 - Genk-Zuid-Langerlo-Station-Waterschei-Zwartberg/ Dienstregeling
- BUUR - Buurtbus Brasschaat/ Dienstregeling
- 649 - Brasschaat - Wuustwezel - Hoogstraten/ Dienstregeling
- 5 - Sint-Michiels-Station-Sint-Pieters-AZ Sint-Jan/ Dienstregeling
- 348 - Gent St.-Pieters-Destelbergen-Beervelde-Lokeren/ Dienstregeling
- 362 - Tienen - Hoegaarden - Malen/ Dienstregeling
- 550 - Schoolbus 1 Diest - Loksbergen - Neerlinter/ Dienstregeling
- 25 - Aalst-Erpe-Burst-Houtem-Herzele-Zottegem/ Dienstregeling