קו 160
מודיעין-מכבים-רעות←רחובות
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 160 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 160 (מודיעין-מכבים-רעות←רחובות) יש 15 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית מודיעין מכבים רעות ומסתיים בהפקולטה לחקלאות.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 160 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מודיעין-מכבים-רעות←רחובות (15 תחנות)
ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות
כביש 431/חשמונאים
שדרות יצחק רבין/צוקית
כביש 431/יהודה המכבי
צומת ישרש
צומת סתריה
דרך מנחם בגין/דרך ירושלים
דרך מנחם בגין/יהודה גורודסקי
דרך מאיר וייסגל/פנחס ספיר
פנחס ספיר/איינשטיין
איינשטיין/הולצמן
הולצמן/המדע
ברגמן/פלאוט
אופנהיימר/ברגמן
הפקולטה לחקלאות
שאלות ותשובות לגבי קו 160
מתי מתחיל לפעול קו 160?
קו 160 מתחיל לפעול ב-07:40 בשלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 160 מפסיק לעבוד?
קו 160 מפסיק לפעול ב-08:40 בשלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 160?
כדי לראות מתי קו מודיעין-מכבים-רעות←רחובות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מודיעין-מכבים-רעות←רחובות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 160 (מודיעין-מכבים-רעות←רחובות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מודיעין-מכבים-רעות←רחובות (מודיעין-מכבים-רעות←רחובות) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 160 של קווים (Kavim) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 160 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 160 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 160 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 160
קו האוטובוס 160, פועל בימים שלישי עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:40 - 08:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 07:40 - 08:40 | 60 |
ד׳ | 07:40 - 08:40 | 60 |
ה׳ | 07:40 - 08:40 | 60 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל160 (מ ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 160 (מודיעין-מכבים-רעות←רחובות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 160
תעריף הנסיעה ב160 (מודיעין-מכבים-רעות←רחובות) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
160 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 160 היא ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות והתחנה האחרונה היא הפקולטה לחקלאות.
קו 160 (מודיעין-מכבים-רעות←רחובות) פועל בשלישי, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 160. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 160.
מעקב אחר קו האוטובוס 160 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 160 (מודיעין-מכבים-רעות←רחובות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 160 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 160 ב-ישראל
160 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 635 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->בת חפר/שדרות עמק חפר-בת חפר-20/ לוח זמנים
- 18 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 706 - הפרדס/שפק-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-13/ לוח זמנים
- 80 - קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית<->בית הכנסת עטרת הנחל/הרב קעניג-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 458 - בי''ס האמנים/עוזי חיטמן-רמלה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 111 - שבזי/שד. יצחק בן צבי-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים
- 27 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->מוריה/הכרמל-חשמונאים-10/ לוח זמנים
- 173 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->ת. רכבת בנימינה/הטחנה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 3 - אבא שאול/אדמורי ויזניץ-ביתר עילית<->בית הכנסת עטרת הנחל/הרב קעניג-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 454 - יהודה שטיין/שד. דוד רזיאל-רמלה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 694 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 330 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 8 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->ההדרים/עפרוני-אבן יהודה-20/ לוח זמנים
- 346 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 17 - דרך הלורד\אבני-תל מונד<->ההדרים צורן/השיקמה צורן-קדימה צורן-20/ לוח זמנים
- 50 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 82 - קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית<->נדבורנא/ בבא סאלי-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 105 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 82 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 37 - גן הבנים/הבנים-אבן יהודה<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-10/ לוח זמנים