22 Lijn
Antwerpen Antwerp Expo
De Lijn
De Lijn 22 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 22 (Antwerpen Antwerp Expo) heeft in totaal 22 haltes. Het beginpunt is Edegem Universitair Ziekenhuis Perron 3 en het eindpunt is Antwerpen Antwerp Expo.
Kies een van onderstaande bus 22 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Antwerpen Antwerp Expo (22 haltes)
Edegem Universitair Ziekenhuis Perron 3
Edegem Wilrijkstraat
Wilrijk Wilsonweg
Wilrijk Dr. Donnyplein
Wilrijk Klaproosstraat
Wilrijk Hulststraat
Wilrijk Kerkhofstraat
Wilrijk Sint-Sebastiaanstraat
Wilrijk Bist
Wilrijk Boomsesteenweg
Wilrijk Koornbloemstraat
Wilrijk Valaardreef
Wilrijk Valaardreef Kerk
Wilrijk Ridderveld
Wilrijk Pastoor Bauwenslaan
Wilrijk J. De Geyterstraat
Antwerpen De Bosschaert
Antwerpen Olympiade
Antwerpen J. De Voslei
Antwerpen Tentoonstellingslaan
Antwerpen Generaal Cabrastraat
Antwerpen Antwerp Expo
22 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 22?
Op maandag, zaterdag rijdt de eerste bus 22 om 00:10
Hoe laat vertrekt de laatste bus 22?
Op vrijdag gaat de laatste bus 22 om 23:40..
Wanneer komt bus 22 aan?
Wanneer komt de Antwerpen Antwerp Expo Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Antwerpen Antwerp Expo Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 22 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 22 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 22 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 22 bus station te bekijken.
Bus 22 dienstregeling
22 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 00:15 - 23:45
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 00:10 - 23:45 | 29 |
di. | 00:15 - 23:45 | 29 |
wo. | 00:15 - 23:45 | 29 |
do. | 00:15 - 23:45 | 29 |
vr. | 08:36 - 23:40 | 15 |
za. | 00:10 - 23:45 | 12 |
zo. | 00:15 - 23:45 | 6 |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 22 (van Edegem Universitair Ziekenhuis Perron 3), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 22 (Antwerpen Antwerp Expo) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
22 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 22 (Antwerpen Antwerp Expo) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
22 (De Lijn)
De eerste stop van de 22 bus-route is Edegem Universitair Ziekenhuis Perron 3 en de laatste halte is Antwerpen Antwerp Expo. 22 (Antwerpen Antwerp Expo) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 22 heeft 22 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 18 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 22 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 22 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 22 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 22 (Antwerpen Antwerp Expo) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 22 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 22, in Belgique.
22 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 518 - Gistel - Moerdijk - Eernegem - Torhout/ Dienstregeling
- 396 - Voeren/Fourons - Provinciale School/ Dienstregeling
- 62 - Eeklo - Sint-Laureins - Sint-Margriete/ Dienstregeling
- 243 - Kontich - Hove - Boechout - Broechem/ Dienstregeling
- 21 - Hulste - Harelbeke - Kuurne - Kortrijk/ Dienstregeling
- R59 - Zaventem Luchthaven - Roodebeek Metro/ Dienstregeling
- 707 - Zandvliet - Stabroek - scholen Merksem/ Dienstregeling
- 1 - Lier Herderin - Lisp - Broechem/ Dienstregeling
- 481 - Gent Sint-Pieters - Merelbeke - Gavere - Zottegem/ Dienstregeling
- 32A - Leuven-Aarschot-Herselt-Westerlo-Oevel-Geel/ Dienstregeling
- 2 - Coiseaukaai - Centrum - Station - Kinepolis/ Dienstregeling
- 834 - Gent Sint-Pieters-Drongen-Leerne-Lotenhulle/ Dienstregeling
- 3 - Sint-Andries-VIVES-Station-Assebroek-Sint-Kruis/ Dienstregeling
- 553 - Groenendaal - Overijse - Vossem - Tervuren/ Dienstregeling
- 168 - Bree - Bocholt Biotechnicum/ Dienstregeling
- 685 - Lubbeek - Kerkom - Attenrode-Wever - Tienen/ Dienstregeling
- 1 - Dendermonde Station - Ziekenhuis - Station/ Dienstregeling
- 781 - Hoevenen - Kapellen - Brasschaat/ Dienstregeling
- 657 - Oudenaarde - Melden - Berchem - Kerkhove - Avelgem/ Dienstregeling
- 451 - Poppel - Weelde Stenenbrug - Turnhout/ Dienstregeling