קו 23
ת. מרכזית נתניה/רציפים←ת. מרכזית נתניה/הורדה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 23 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 23 (ת. מרכזית נתניה/רציפים←ת. מרכזית נתניה/הורדה) יש 51 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית נתניה/רציפים ומסתיים בת. מרכזית נתניה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 23 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ת. מרכזית נתניה/רציפים←ת. מרכזית נתניה/הורדה (51 תחנות)
ת. מרכזית נתניה/רציפים
הרצל/בנימין מינץ
הרצל/עולי הגרדום
ת. רכבת נתניה
צומת נווה איתמר
צומת שער חפר
צומת גנות הדר
מסוף בית ליד
בית ספר מפתן 1
העצמאות/גילה
העצמאות/שד. בגין
צומת חניאל
צומת ינוב
צומת תנובות
צומת בארותיים למזרח
צומת נצני עוז
יד חנה
שד. עמק חפר/שד. השפלה
צומת בת חפר
צומת בחן
'גן יאשיה ד
'גן יאשיה ב
'גן יאשיה א
כביש 5803/גן יאשיה
צומת אומץ
בית תרבות
צומת אחיטוב
צומת המעפיל
צומת עין חורש
צומת גבעת חיים
כניסה דרומית/שלום שבזי
צומת אליכין
חוגלה
צומת חיבת ציון
צומת הרוא''ה
צומת אלישיב
צומת חפר
צומת מעברות
צומת העוגן/כביש 5700
קיבוץ משמר השרון לדרום
צומת הדר עם
צומת רופין לדרום
צומת השרון למערב
צומת גנות הדר
צומת שער חפר
כביש 57/דרך דגניה
צומת נווה איתמר
ת. רכבת נתניה
הרצל/עולי הגרדום
הרצל/מינץ
ת. מרכזית נתניה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 23
מתי מתחיל לפעול קו 23?
קו 23 מתחיל לפעול ב-05:15 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 23 מפסיק לעבוד?
קו 23 מפסיק לפעול ב-14:30 בשישי
מתי מגיע קו 23?
כדי לראות מתי קו ת. מרכזית נתניה/רציפים←ת. מרכזית נתניה/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. מרכזית נתניה/רציפים←ת. מרכזית נתניה/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 23 (ת. מרכזית נתניה/רציפים←ת. מרכזית נתניה/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ת. מרכזית נתניה/רציפים←ת. מרכזית נתניה/הורדה (ת. מרכזית נתניה/רציפים←ת. מרכזית נתניה/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 23 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 23 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 23 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 23 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 23
קו האוטובוס 23, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:15 - 19:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:15 - 19:30 | 95 - 185 |
ב׳ | 05:15 - 19:30 | 95 - 185 |
ג׳ | 06:30 - 20:35 | 95 - 230 |
ד׳ | 05:15 - 19:30 | 95 - 185 |
ה׳ | 05:15 - 19:30 | 95 - 185 |
ו׳ | 05:45 - 14:30 | 75 - 120 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל23 (מ ת. מרכזית נתניה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 23 (ת. מרכזית נתניה/רציפים←ת. מרכזית נתניה/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 23
תעריף הנסיעה ב23 (ת. מרכזית נתניה/רציפים←ת. מרכזית נתניה/הורדה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
23 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 23 היא ת. מרכזית נתניה/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית נתניה/הורדה.
קו 23 (ת. מרכזית נתניה/רציפים←ת. מרכזית נתניה/הורדה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 23. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 23.
מעקב אחר קו האוטובוס 23 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 23 (ת. מרכזית נתניה/רציפים←ת. מרכזית נתניה/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 23 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 23 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 457 - אבא אחימאיר/הרב מרדכי שרעבי-רמלה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 240 - חזון אי''ש/מנחת יהודה-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-12/ לוח זמנים
- 292 - יביע אומר/שבט הלוי-ביתר עילית<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 710 - דרך אהרון/דרך שרה-זכרון יעקב<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 297 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->כביש 396/''בי''ח הדסה עין כרם''-ירושלים-1#
- 49 - אל עריאן/מסגד-אל עריאן<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 884 - שדרות יחד שבטי ישראל/הרב אלישיב-לוד<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 163 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->מצפה אילן מרכז-מצפה אילן-10/ לוח זמנים
- 148 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->יוסף קארו/בן איש חי-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 90 - חזון אי''ש/הדס-זכרון יעקב<->הכובשים/החיטה-זכרון יעקב-21/ לוח זמנים
- 322 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 141 - חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10
- 35 - בהזמנה מראש - מזכירות-נחושה<->נחם א-נחם-10נחם ↔ נחושה/ לוח זמנים
- 314 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->כיכר המייסדים-ינוב-17/ לוח זמנים
- 36 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->החיטים/הקמה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 588 - בית יוסף/הגבעה-תפרח<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 85 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->מכבים/הזוהר-שוהם-20/ לוח זמנים
- 171 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->ביה''ס אשאטי-ג'סר א זרקא-10/ לוח זמנים