קו 241
נתניה←כפר יונה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 241 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 241 (נתניה←כפר יונה) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית נתניה/רציפים ומסתיים בחטיבת ביניים עתיד.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 241 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נתניה←כפר יונה (32 תחנות)
ת. מרכזית נתניה/רציפים
הרצל/בנימין מינץ
הרצל/עולי הגרדום
ת. רכבת נתניה
צומת נווה איתמר
צומת שער חפר
צומת גנות הדר
מסוף בית ליד
בית ספר מפתן 1
גילה/מוריה
מחנה בית ליד
גילה/בשן
שדרות בן גוריון/כביש 57
קניון כפר יונה/שדרות בן גוריון
שד. בגין/עולי הגרדום
שדרות בגין/שרת
הדרים/שדרות בגין
בית ספר בר אילן
הל''ה/הדרים
אלפסי/הל''ה
אלפסי/עולי הגרדום
עולי הגרדום/רמב''ם
עולי הגרדום/איריס
עולי הגרדום/שדרות בגין
שדרות בגין/שרת
שדרות בגין/הברוש
צבעוני/הלוטם
הברוש/הפקאן
הברוש/נחל צין
הירקון/יהודה הלוי
הירקון/העלייה
חטיבת ביניים עתיד
שאלות ותשובות לגבי קו 241
מתי מתחיל לפעול קו 241?
קו 241 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 241 מפסיק לעבוד?
קו 241 מפסיק לפעול ב-16:10 בשישי
מתי מגיע קו 241?
כדי לראות מתי קו נתניה←כפר יונה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נתניה←כפר יונה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 241 (נתניה←כפר יונה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נתניה←כפר יונה (נתניה←כפר יונה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 241 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 241 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 241 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 241 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 241
קו 241 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 22:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 22:40 | 20 - 60 |
ב׳ | 06:00 - 16:20 | 20 - 60 |
ג׳ | 06:40 - 22:40 | 50 - 100 |
ד׳ | 06:00 - 22:40 | 20 - 60 |
ה׳ | 06:00 - 22:40 | 20 - 60 |
ו׳ | 06:45 - 16:10 | 15 - 65 |
ש׳ | 21:15 - 23:45 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל241 (מ ת. מרכזית נתניה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 241 (נתניה←כפר יונה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 241
תעריף הנסיעה ב241 (נתניה←כפר יונה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
241 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 241 היא ת. מרכזית נתניה/רציפים והתחנה האחרונה היא חטיבת ביניים עתיד.
קו 241 (נתניה←כפר יונה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 241. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 241.
מעקב אחר קו האוטובוס 241 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 241 (נתניה←כפר יונה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 241 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 241 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 338 - גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים<->שדרות אביי ורבא/רבי טרפון-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 332 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 157 - 'נצר סירני א-נצר סרני<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-12
- 249 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->הרב נורוק/אברבנאל-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 83 - דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 2 - אבני נזר/אור החיים-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 500 - האלה/האלון-כפר טרומן<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 10 - 'מצליח ח-מצליח<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-22/ לוח זמנים
- 57 - חניון דרומי/איסוף-מודיעין מכבים רעות<->דם המכבים /חרצית-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 5 - השמורה/הפנינה-זכרון יעקב<->מרכז מסחרי מול זכרון-זכרון יעקב-10/ לוח זמנים
- 29 - דרך פיק''א/יהודה הלוי-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-20/ לוח זמנים
- 2 - העצמאות/הפטל-אבן יהודה<->בית ספר בכר/השומרון-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 54 - חפץ חיים/אבני נזר-מודיעין עילית<->משך חכמה/השלה-מודיעין עילית-12/ לוח זמנים
- 230 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אבו חצירא/הרב פתאיה-בני ברק-11/ לוח זמנים
- 65 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מגל ז-מגל-10/ לוח זמנים
- 81 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->שדרות יחד שבטי ישראל/שבט שמעון-לוד-20/ לוח זמנים
- 506 - האלה/האלון-כפר טרומן<->קלצ'קין-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 19 - חומש/יפה נוף-מבוא חורון<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-21/ לוח זמנים
- 263 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->גן לאומי קיסריה-קיסריה-10/ לוח זמנים
- 341 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים