קו 25
קריית אתא←קריית ביאליק
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 25 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 25 (קריית אתא←קריית ביאליק) יש 53 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדוכיפת/עגור ומסתיים במרפאת זבולון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 25 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: קריית אתא←קריית ביאליק (53 תחנות)
דוכיפת/עגור
דוכיפת/סנונית
דוכיפת
מחלף טל
שאגאל/סרה
שאגאל/דגה
שאגאל/קנדינסקי
שאגאל/פיקסו
שאגאל/ואן גוך
הרר/האורן
האורן א
האורן ב
האורן ג
האורן ד
הרר/מורן
הרר/ההדס
הרר/הרותם
הרר/היסמין
מנחם בגין/זקומטי
מינץ/הרצוג
בן עמי/הרצוג
בן עמי/משאש
בן עמי/אנילביץ
אנילביץ/יצחק שדה
ז'בוטינסקי/יבניאלי
ז'בוטינסקי/אסף שמחוני
אסף שמחוני/הרב עוזיאל
איינשטיין/מרכז שביט
איינשטיין/סמטת יאיר
מולר/איינשטיין
נורדאו/חנקין
חנקין/סוקולוב
קופת חולים/העצמאות
העצמאות/מנדלי מוכר ספרים
זבולון/מרכז קרית אתא
זבולון/התעלה
זבולון/קרית פרוסטיג
זבולון/שיבת ציון
זבולון/משה שרת
זבולון/נווה חן
הגבורה/שוקרן
הגבורה/קרן היסוד
איקאה
דרך חיפה
דרך הדשנים/צומת קרית אתא
ההסתדרות/צומת קרית אתא
אורט ביאליק/שדרות ההסתדרות
ההסתדרות/צומת קרית חיים
דרך עכו/קריית ביאליק
דרך עכו/הגפן
דרך עכו/צומת צבר
קריון/ד. עכו חיפה
מרפאת זבולון
שאלות ותשובות לגבי קו 25
מתי מתחיל לפעול קו 25?
קו 25 מתחיל לפעול ב-07:47 בשישי
באיזו שעה קו 25 מפסיק לעבוד?
קו 25 מפסיק לפעול ב-13:53 בשישי
מתי מגיע קו 25?
כדי לראות מתי קו קריית אתא←קריית ביאליק האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קריית אתא←קריית ביאליק הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 25 (קריית אתא←קריית ביאליק)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קריית אתא←קריית ביאליק (קריית אתא←קריית ביאליק) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 25 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 25 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 25 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 25 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 25
קו 25 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 08:32 - 21:07
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:32 - 21:07 | 15 - 30 |
ב׳ | 08:32 - 21:07 | 15 - 30 |
ג׳ | 18:35 - 20:05 | 30 |
ד׳ | 08:32 - 21:07 | 15 - 30 |
ה׳ | 08:32 - 21:07 | 15 - 30 |
ו׳ | 07:47 - 13:53 | 17 - 30 |
ש׳ | 17:32 - 20:12 | 20 - 40 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל25 (מ דוכיפת/עגור), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 25 (קריית אתא←קריית ביאליק) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 25
תעריף הנסיעה ב25 (קריית אתא←קריית ביאליק) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
25 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 25 היא דוכיפת/עגור והתחנה האחרונה היא מרפאת זבולון.
קו 25 (קריית אתא←קריית ביאליק) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 25. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 25.
מעקב אחר קו האוטובוס 25 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 25 (קריית אתא←קריית ביאליק) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 25 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 25 ב-ישראל
25 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 50 - מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים<->מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 42 - ישיבת בני עקיבא/השלום-חדרה<->קניון גני הדרים/הפרדס-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 480 - הרב פרדס/מאיר בלבן-ירושלים<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-33/ לוח זמנים
- 989 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 37א - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->בית ספר אורט-דאלית אל כרמל-1ח/ לוח זמנים
- 264 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 12 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->בית חולים כרמל/רנ''ק-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 972 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ערד/סובה-חיפה-35/ לוח זמנים
- 92א - בית ספר יצחק נבון-קרית מוצקין<->שדרות גושן/דבורה-קרית מוצקין-1ד/ לוח זמנים
- 9א - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 85 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 74 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->שבזי/צלאח-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 22א - מינץ/הרצוג-קרית אתא<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-2א/ לוח זמנים
- 91א - הצוקים/ארזי הלבנון-חדרה<->ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה-1א/ לוח זמנים
- 12 - קבוץ פלמחים מרכז-פלמחים<->עין הקורא/הרצל-ראשון לציון-24/ לוח זמנים
- 92 - מנחם בגין/שניאורסון-קרית מוצקין<->דקר/יהונתן נתניהו-קרית מוצקין-2#/ לוח זמנים
- 93 - ולנברג/פרויד-חיפה<->טשרניחובסקי/האקדמית גורדון-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 220 - שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון<->נסיה/התעשיין-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 274 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->המלך חסן השני/בוסי סנט ג'ורג-קרית עקרון-1#/ לוח זמנים
- 96 - אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים