263 Lijn
Beusichem
Arriva
Arriva 263 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 263 (Beusichem) heeft in totaal 21 haltes. Het beginpunt is Maurik, Zorgcentrum De Valentijn en het eindpunt is Beusichem, Kerk.
Kies een van onderstaande bus 263 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Beusichem (21 haltes)
Maurik, Zorgcentrum De Valentijn
Maurik, Patrijs
Maurik, Merenriet
Maurik, Raadhuisstraat
Maurik, Prinses Marijkelaan
Maurik, Café Van Dijk
Maurik, Van De Geerstraat
Maurik, Parkstraat
Rijswijk, De Heuvel
Rijswijk, De Kleine Taveerne
Rijswijk, Prinses Marijkesluis
Rijswijk, Hoekenburgplein
Ravenswaaij, Anna's Hoeve
Ravenswaaij, Ravenswaaijse Steeg
Ravenswaaij, Donkerstraat
Ravenswaaij, Van Dieën
Ravenswaaij, Vlierenhut
Zoelmond, Kerk
Zoelmond, De Kamp
Zoelmond, Het Molenhuis
Beusichem, Kerk
263 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 263?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 263 om 07:52
Hoe laat vertrekt de laatste bus 263?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 263 om 20:55..
Wanneer komt bus 263 aan?
Wanneer komt de Beusichem Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Beusichem Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt Arriva's 263 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 263 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 263 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 263 bus station te bekijken.
Bus 263 dienstregeling
263 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 07:52 - 20:55
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:52 - 20:55 | 60 |
di. | 07:52 - 20:55 | 60 |
wo. | 07:52 - 20:55 | 60 |
do. | 07:52 - 20:55 | 60 |
vr. | 07:52 - 20:55 | 60 |
za. | 07:55 - 20:55 | 60 |
zo. | 09:55 - 20:55 | 60 |
Arriva bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 263 (van Maurik, Zorgcentrum De Valentijn), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 263 (Beusichem) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Arriva.
263 lijn bus tarief
De prijzen van Arriva 263 (Beusichem) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van Arriva kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van Arriva gaan.
263 (Arriva)
De eerste stop van de 263 bus-route is Maurik, Zorgcentrum De Valentijn en de laatste halte is Beusichem, Kerk. 263 (Beusichem) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 263 heeft 21 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 23 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Arriva, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 263 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 263 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 263 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 263 (Beusichem) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 263 bus tracker of een live Arriva bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Arriva of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Arriva en elk bus, inclusief lijn 263, in Netherlands.
263 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Arriva in Netherlands
- 6062 - Garyp Dorp - Nijega Rijksweg/ Dienstregeling
- 8391 - Terherne Gravinnewei - Akkrum Station/ Dienstregeling
- 57 - Maastricht via Epen - Gulpen/ Dienstregeling
- 8431 - Haskerdijken - Heerenveen Busstation/ Dienstregeling
- 321 - Heerlen via Neerbeek - Beek/ Dienstregeling
- 15 - Daalhof via Station en MUMC - Eijsden/ Dienstregeling
- 6221 - Terwispel Dorp - Gorredijk Busstation/ Dienstregeling
- 17 - Sittard via NedCar/Holtum en Born - Sittard/ Dienstregeling
- 7012 - Aalsum - Dokkum Sionsberg/ Dienstregeling
- 94 - Sneek - Reduzum/ Dienstregeling
- 6411 - Oldetrijne - Wolvega Station/ Dienstregeling
- 662 - Roermond - Herkenbosch/ Dienstregeling
- 7222 - Waaxens - Dokkum Sionsberg/ Dienstregeling
- 7114 - Reitsum - Ferwert Prov. weg/ Dienstregeling
- 497 - Schoonhoven - Gouda/ Dienstregeling
- 840 - Vlinder Tiel/ Dienstregeling
- 9631 - Follega - Lemmer Busstation/ Dienstregeling
- 6032 - Jistrum - Buitenpost Station/ Dienstregeling
- 7351 - Ternaard Stationsweg - Dokkum Busstation/ Dienstregeling
- 245 - Tiel Station - Tiel Oost/ Dienstregeling