קו 3
בית ספר אלונים/הבנים←דרך הבנים/דרך משמרות
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 3 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 3 (בית ספר אלונים/הבנים←דרך הבנים/דרך משמרות) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית ספר אלונים/הבנים ומסתיים בדרך הבנים/דרך משמרות.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 3 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית ספר אלונים/הבנים←דרך הבנים/דרך משמרות (27 תחנות)
בית ספר אלונים/הבנים
יד לבנים/דרך הבנים
דרך למרחב/המעלה
דרך למרחב/הבוטנים
דרך למרחב/שבי ציון
דרך למרחב/חשמונאים
חשמונאים/שבי ציון
חשמונאים/חגי
מלאכי/יחזקאל
מלאכי/גאולה
גאולה/אדנים
המסילה/גאולה
דרך למרחב/חבקוק
תחייה/תקומה
התחייה/הכרם
הכרם/תחייה
הכרם/הבוסתן
אתרוג/דרך למרחב
חשמונאים/פדויים
פדויים/עציון
עציון/דרך למרחב
דרך למרחב/תל צבי
דרך למרחב/הבוטנים
דרך למרחב/המעלה
יד לבנים/דרך הבנים
בי''ס אלישבע/דרך הבנים
דרך הבנים/דרך משמרות
שאלות ותשובות לגבי קו 3
מתי מתחיל לפעול קו 3?
קו 3 מתחיל לפעול ב-07:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 3 מפסיק לעבוד?
קו 3 מפסיק לפעול ב-07:40 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 3?
כדי לראות מתי קו בית ספר אלונים/הבנים←דרך הבנים/דרך משמרות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית ספר אלונים/הבנים←דרך הבנים/דרך משמרות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 3 (בית ספר אלונים/הבנים←דרך הבנים/דרך משמרות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית ספר אלונים/הבנים←דרך הבנים/דרך משמרות (בית ספר אלונים/הבנים←דרך הבנים/דרך משמרות) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 3 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 3 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 3 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 3 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 3
קו 3 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 07:00 - 07:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:00 - 07:40 | 20 |
ב׳ | 07:00 - 07:40 | 20 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:00 - 07:40 | 20 |
ה׳ | 07:00 - 07:40 | 20 |
ו׳ | 07:00 - 07:40 | 20 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל3 (מ בית ספר אלונים/הבנים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 3 (בית ספר אלונים/הבנים←דרך הבנים/דרך משמרות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 3
תעריף הנסיעה ב3 (בית ספר אלונים/הבנים←דרך הבנים/דרך משמרות) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
3 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 3 היא בית ספר אלונים/הבנים והתחנה האחרונה היא דרך הבנים/דרך משמרות.
קו 3 (בית ספר אלונים/הבנים←דרך הבנים/דרך משמרות) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 3. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 3.
מעקב אחר קו האוטובוס 3 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 3 (בית ספר אלונים/הבנים←דרך הבנים/דרך משמרות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 3 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 3 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 30 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->כפר סאלד/מרכז-כפר סאלד-1א/ לוח זמנים
- 4 - מרינוב/גלרנטר-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 30 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->חנקין/סוקולוב-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 24 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->הרימון/התמר-בית אלעזרי-1#/ לוח זמנים
- 557 - קניון איילון-בני ברק<->כיכר המעפיל-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 8א - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 92 - הפרדס/משמר הגבול-חדרה<->תיכון בית אליעזר-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 3 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-1#/ לוח זמנים
- 200 - חלוצי התעשיה/יגאל ידין-חיפה<->חוף דדו-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 18 - חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד-ראשון לציון<->כביש 412/שדרות מנחם בגין-בית דגן-19/ לוח זמנים
- 543 - תיכון בית רחל-קוממיות<->מלון יפה נוף-ערד-1#/ לוח זמנים
- 23 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->מינץ/הרצוג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 74 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->שבזי/צלאח-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 24 - מסוף קריית שרת-חולון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 74 - ראס עלי כניסה-ראס עלי<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ב/ לוח זמנים
- 997 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-2#
- 82 - בבא סאלי/בית אבות שירלי-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 32 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->מסוף הרכבת/הורדה-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 22א - מינץ/הרצוג-קרית אתא<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-2א/ לוח זמנים
- 25 - מרפאת זבולון-קרית ביאליק<->דוכיפת/שלדג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים