Linia 32
Daszyńskiego 02 - Os. Widok 01
ZTM Lublin
autobus 32 (ZTM Lublin) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 32 (Daszyńskiego 01→Niepodległości 02) ma 2 przystanków rozpoczynając z Daszyńskiego 01 a kończąc na Niepodległości 02.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 32 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Daszyńskiego 01→Niepodległości 02 (2 przystanków)
Daszyńskiego 01
Niepodległości 02
FAQ dla 32
O której zaczyna kursować autobus 32?
autobus 32 rozpoczyna kurs o 06:29 w niedziela, piątek.
O której kończy kursować autobus 32?
Autobus 32 kończy kursowanie o 22:20 w niedziela, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 32?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Daszyńskiego 02 - Os. Widok 01? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Daszyńskiego 02 - Os. Widok 01, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 32?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 32.
Rozkład jazdy autobus 32
Autobus trasa 32 kursuje w weekendy. Zwyczajowe godziny kursowania: 06:29 - 22:20
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
wt | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
śr | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
czw | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
pt | 06:29 - 22:20 | 60 |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | 06:29 - 22:20 | 60 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM Lublin
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 32 (rusza z Daszyńskiego 01), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 32 (kierunek (Daszyńskiego 01→Niepodległości 02)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM Lublin już teraz.
Autobus 32 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 32 (kierunek: (Daszyńskiego 01→Niepodległości 02)) należącym do ZTM Lublin mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM Lublin można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM Lublin.
32 (ZTM Lublin)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 32 to Daszyńskiego 01, a ostatni Niepodległości 02. 32 (Daszyńskiego 01→Niepodległości 02) kursuje piątek, niedziela.
Dodatkowe informacje: 32 ma 2 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 3 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM Lublin, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Lublin i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 32 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 32, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 32 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 32 (Daszyńskiego 01→Niepodległości 02) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 32 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM Lublin i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM Lublin lub takimi środkami komunikacji jak Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Lublin. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM Lublin i każdy autobus, w tym linii 32 w Lublin
32 - Alternatywny kierunek
ZTM Lublin w Lublin
- 13 - Os. Poręba 02 - Paderewskiego 01Os. Poręba 02 - Paderewskiego 01/ Rozkład
- 3 - Dąbrowica 02 - Głusk 01Dąbrowica 02 - Głusk 01/ Rozkład
- 12 - Konopnica - las 02 - Koncertowa 01Konopnica - las 02 - Koncertowa 01/ Rozkład
- 8 - Okopowa 02 - Zemborzyce Górne 01Okopowa 02 - Zemborzyce Górne 01/ Rozkład
- 30 - Smugi 02 - Dworzec Lublin 53Smugi 02 - Dworzec Lublin 53/ Rozkład
- BIAŁA - Poligonowa 02 - Zajezdnia StefczykaPoligonowa 02 - Zajezdnia Stefczyka/ Rozkład
- 54 - Wądolna 02 - Wądolna 01Wądolna 02 - Wądolna 01/ Rozkład
- 303 - Węglin Wróbla 02 - Choiny 01Węglin Wróbla 02 - Choiny 01/ Rozkład
- 6 - Romera 02 - Niepodległości 01Romera 02 - Niepodległości 01/ Rozkład
- 73 - Mickiewicza 02 - Felin 01Mickiewicza 02 - Felin 01/ Rozkład
- 25 - Rondo Lubelskiego Lipca 03 - Prawiedniki 01Rondo Lubelskiego Lipca 03 - Prawiedniki 01/ Rozkład
- 55 - Dworzec Świdnik Miasto 02 - Koncertowa 01Dworzec Świdnik Miasto 02 - Koncertowa 01/ Rozkład
- N1 - Paderewskiego 02 - Żeglarska 01Paderewskiego 02 - Żeglarska 01/ Rozkład
- 42 - Kupiecka IKEA 04 - Os. Poręba 01Kupiecka IKEA 04 - Os. Poręba 01/ Rozkład
- 11 - Os. Widok 02 - Węglarza 01Os. Widok 02 - Węglarza 01/ Rozkład
- 18 - Choiny 02 - Sławinkowska 03Choiny 02 - Sławinkowska 03/ Rozkład
- 79 - Nałęczowska 01 - Nałęczowska 01Nałęczowska 01 - Nałęczowska 01/ Rozkład
- DL - Dworzec Lublin 52 - Dworzec Gł. PKS 02Dworzec Lublin 52 - Dworzec Gł. PKS 02/ Rozkład
- 31 - Węglarza 02 - Os. Poręba 01Węglarza 02 - Os. Poręba 01/ Rozkład
- 7 - Felin Kalinówka 02 - Zbożowa 03Felin Kalinówka 02 - Zbożowa 03/ Rozkład