קו 348
אשדוד←באר שבע
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 348 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 348 (אשדוד←באר שבע) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית אשדוד/רציפים ומסתיים בת.מרכזית באר שבע/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 348 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אשדוד←באר שבע (29 תחנות)
ת. מרכזית אשדוד/רציפים
שד. ירושלים/שד.הרצל
בני ברית/יהודה הלוי
שדרות בני ברית/יצחק הנשיא
בני ברית/הפלמח
שד.בני ברית/הנחושת
בני ברית / הבושם
צומת נמל אשדוד
צומת ניר גלים
צומת ראם מסמיה
צומת אחים
מסוף קסטינה-מלאכי לדרום
צומת ניר בנים
צומת סגולה
צומת קוממיות
צומת פלוגות למזרח
שד. לכיש/שד. מלכי ישראל
שד. לכיש/שד. גת
ת. מרכזית קרית גת/רציפים
שדרות העצמאות/משעול הדובדבן
שד. מלכי ישראל/שד. צה''ל
מלכי ישראל/אדוריים
צומת איתן
מחלף קמה לדרום
מחלף עידן הנגב לדרום
מרכז אורן/יצחק רגר
מרכז רפואי סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון
עיריית באר שבע/יצחק רגר
ת.מרכזית באר שבע/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 348
מתי מתחיל לפעול קו 348?
קו 348 מתחיל לפעול ב-06:35 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 348 מפסיק לעבוד?
קו 348 מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 348?
כדי לראות מתי קו אשדוד←באר שבע האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אשדוד←באר שבע הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 348 (אשדוד←באר שבע)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אשדוד←באר שבע (אשדוד←באר שבע) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 348 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 348 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 348 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 348 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 348
קו 348 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:35 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:35 - 23:00 | 45 - 80 |
ב׳ | 06:35 - 23:00 | 45 - 80 |
ג׳ | 07:15 - 23:00 | 45 - 80 |
ד׳ | 06:35 - 23:00 | 45 - 80 |
ה׳ | 06:35 - 23:00 | 45 - 80 |
ו׳ | 08:00 - 14:00 | 30 - 90 |
ש׳ | 19:00 - 21:15 | 20 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל348 (מ ת. מרכזית אשדוד/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 348 (אשדוד←באר שבע) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 348
תעריף הנסיעה ב348 (אשדוד←באר שבע) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
348 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 348 היא ת. מרכזית אשדוד/רציפים והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית באר שבע/הורדה.
קו 348 (אשדוד←באר שבע) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 348. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 348.
מעקב אחר קו האוטובוס 348 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 348 (אשדוד←באר שבע) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 348 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 348 ב-ישראל
348 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 66 - שד' גולדה מאיר/שד' הרצל-דימונה<->בית ספר לחינוך מיוחד-ערערה בנגב-1#/ לוח זמנים
- 94 - מורדי הגטאות/אף על פי כן-הרצליה<->יהודה הנשיא/כלנית-הרצליה-11/ לוח זמנים
- 6א - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-21/ לוח זמנים
- 342 - בית הלוחם-באר שבע<->המעפילים/דניאל-שדרות-2#/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 612 - הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה<->בית העלמין/חזון אי''ש-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 259 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 524 - לב הפארק/וייצמן-רעננה<->ת.רכבת בני ברק-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 371 - צומת פלוגות למזרח-קרית גת<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-11
- 74 - תיכון אילן רמון/יאנוש קורצ'אק-הוד השרון<->שלומציון/שמעון הצדיק-הוד השרון-2#/ לוח זמנים
- 24 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->מסוף רעננה/הפנינה-רעננה-3#/ לוח זמנים
- 561 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->תחנה מרכזית כפ''ס/הורדה-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 4 - המוביל/טארק עבד אל חי-טירה<->טארק עבד אל חי/אבו בכר-טירה-2#/ לוח זמנים
- 84 - בורוכוב/הנגב-רעננה<->רש''י/שבטי ישראל-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 597 - תיכון בית רחל-קוממיות<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת רעננה מערב/איסוף-רעננה<->דפנה/התדהר-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 56 - קוממיות/מזכירות-קוממיות<->בני ברית/מורדי הגיטאות-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 1 - ביה''ח תל השומר/מיון-רמת גן<->החרושת/מסוף אור יהודה-אור יהודה-20/ לוח זמנים
- 600 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 32 - רמז/מרכז הנוער-כפר סבא<->מסוף קדמה-רמת השרון-11/ לוח זמנים