קו 522
חצור הגלילית←צפת
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 522 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 522 (חצור הגלילית←צפת) יש 24 תחנות. מסלול הקו מתחיל בטעם הצבי/שלב א ומסתיים בת. מרכזית צפת/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 522 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חצור הגלילית←צפת (24 תחנות)
טעם הצבי/שלב א
טעם הצבי/שלב ב
סמינר באר מרים
טעם הצבי/שלב ד
ישיבת שפתי צדיק/שלב ג
דרך הבנים/אזור התעשייה
פרי הגליל/דרך הבנים
מסוף חצור הגלילית/הורדה
מסוף חצור הגלילית/רציפים
צומת ראש פינה
מחלף אליפלט
דוד אלעזר/לח''י
דוד אלעזר/דרך הרמב''ם
מסעף בית חולים רבקה זיו
מסעף בית חולים זיו
חיים וייצמן/הרצל
חיים וייצמן/מ''ג יורדי הסירה
אליהו פרומצ'נקו/יעקב לוי
פרומצנקו/רימוני
דרך ז'בוטינסקי/החלוץ
בית ספר רב תחומי/דרך ז'בוטינסקי
שוק/ז'בוטינסקי
ת. מרכזית צפת/העצמאות
ת. מרכזית צפת/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 522
מתי מתחיל לפעול קו 522?
קו 522 מתחיל לפעול ב-07:25 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 522 מפסיק לעבוד?
קו 522 מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 522?
כדי לראות מתי קו חצור הגלילית←צפת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חצור הגלילית←צפת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 522 (חצור הגלילית←צפת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חצור הגלילית←צפת (חצור הגלילית←צפת) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 522 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 522 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 522 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 522 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 522
קו 522 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 07:25 - 22:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:25 - 22:15 | 30 - 90 |
ב׳ | 07:25 - 22:15 | 30 - 90 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:25 - 22:15 | 30 - 90 |
ה׳ | 07:25 - 22:15 | 30 - 90 |
ו׳ | 07:25 - 14:00 | 35 - 95 |
ש׳ | 21:30 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל522 (מ טעם הצבי/שלב א), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 522 (חצור הגלילית←צפת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 522
תעריף הנסיעה ב522 (חצור הגלילית←צפת) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
522 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 522 היא טעם הצבי/שלב א והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית צפת/הורדה.
קו 522 (חצור הגלילית←צפת) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 522. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 522.
מעקב אחר קו האוטובוס 522 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 522 (חצור הגלילית←צפת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 522 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 522 ב-ישראל
522 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 42 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-3א/ לוח זמנים
- 150 - צומת דיר חנא-דייר חנא<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#
- 17 - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כיכר אלמעסרה-טמרה-1א/ לוח זמנים
- 18א - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כיכר אלמעסרה-טמרה-2א/ לוח זמנים
- 87 - בית ספר ממלכתי ב-צפת<->צומת צפת-ביריה-2#/ לוח זמנים
- 149 - מזכירות-כלנית<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 168 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אל קודס/בנק הפועלים-טמרה-1ח/ לוח זמנים
- 1 - בן גוריון/השיקמה-מעלות תרשיחא<->דולב/קהילת יהדות צרפת-מעלות תרשיחא-1#/ לוח זמנים
- 252 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אריה דושניצקי/חיים ברלב-עכו-1#/ לוח זמנים
- 99 - אריה לוין /חבד-חיפה<->ההגנה/דוד בן גאון-נהריה-1#/ לוח זמנים
- 67 - שוק-ביענה<->מרכז טניס-סאג'ור-2א/ לוח זמנים
- 51 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->מזכירות-קדרים-1#/ לוח זמנים
- 979 - צומת מירון-מרום הגליל<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-2#/ לוח זמנים
- 361 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1זצפת ↔ חיפה/ לוח זמנים
- 40 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->אבירים ב-אבירים-1#/ לוח זמנים
- 307 - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כאבול ו'/יציאה-כאבול-1#/ לוח זמנים
- 86 - הרבי מילובאוויטש/ההסתדרות-צפת<->צומת צפת-ביריה-2#/ לוח זמנים
- 38 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->מכמנים כיכר-מכמנים-1#כרמיאל ↔ מכמנים/ לוח זמנים
- 96 - בית ספר מאר אליאס-אעבלין<->יציאה משכונה דרומית-ביר אל מכסור-1א/ לוח זמנים
- 22א - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->נוף הבשן א-צפת-1ב/ לוח זמנים