קו 56
אשדוד←קוממיות
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 56 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 56 (אשדוד←קוממיות) יש 25 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף בני ברית ומסתיים בקופת חולים/קוממיות.
לוח הזמנים לקו 56 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב14:30. שעות הפעילות השבוע: שישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 56 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אשדוד←קוממיות (25 תחנות)
מסוף בני ברית
חטיבת הנגב/ישיבת בית ישראל
חטיבת הנגב/חנה סנש
חנה סנש/מבצע חורב
שדרות האדמו''ר מפיטסבורג/חפץ חיים
יצחק הנשיא/שדרות הפלמ''ח
אלתא/רבי שמעון בן שטח
יהודה הנשיא/הלל
רבי יהודה הנשיא/רב אשי
רשב''י/רבי טרפון
רשב''י/רבי יוחנן בן זכאי
רשב''י/הרב לוין
שדרות ירושלים/הרב לוין
הרותם/החרצית
הרותם/הצבעוני
הצבעוני/הכלנית
הכלנית/הנורית
ביה''ח אסותא
צומת ברכיה
'רווחה ב
אלומה/מרכז
קוממיות/3533
קוממיות/מזכירות
תיכון בית רחל
קופת חולים/קוממיות
שאלות ותשובות לגבי קו 56
מתי מתחיל לפעול קו 56?
קו 56 מתחיל לפעול ב-14:30 בשישי
באיזו שעה קו 56 מפסיק לעבוד?
קו 56 מפסיק לפעול ב-14:30 בשישי
מתי מגיע קו 56?
כדי לראות מתי קו אשדוד←קוממיות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אשדוד←קוממיות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 56 (אשדוד←קוממיות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אשדוד←קוממיות (אשדוד←קוממיות) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 56 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 56 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 56 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 56 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 56
קו 56 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 14:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 14:30 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל56 (מ מסוף בני ברית), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 56 (אשדוד←קוממיות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 56
תעריף הנסיעה ב56 (אשדוד←קוממיות) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
56 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 56 היא מסוף בני ברית והתחנה האחרונה היא קופת חולים/קוממיות.
קו 56 (אשדוד←קוממיות) פועל בשישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 56. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 56.
מעקב אחר קו האוטובוס 56 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 56 (אשדוד←קוממיות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 56 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 56 ב-ישראל
56 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 9 - לב הפארק/וייצמן-רעננה<->בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 96 - מוסד חינוכי כפר בתיה-רעננה<->אסתר המלכה/עתידים-רעננה-21/ לוח זמנים
- 72 - מוסד חינוכי כפר בתיה/דרך ירושלים-רעננה<->הנביאים/ישעיהו-כפר סבא-2#
- 373 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. רכבת אופקים/הורדה-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 570 - הנרקיס/הורדים-אלישמע<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 47 - יצחק שדה/האצל-דימונה<->מואב/לשם-ערד-1#/ לוח זמנים
- 222 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 22 - המרכבה/הבנאי-חולון<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-2#/ לוח זמנים
- 213 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->קלנסווה/יציאה צפונית-קלנסווה-1#/ לוח זמנים
- 278 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 347 - דפנה/התדהר-רעננה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 378 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. רכבת אופקים/הורדה-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 369 - מסוף קסטינה-מלאכי לדרום-באר טוביה<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-14/ לוח זמנים
- 276 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 6 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי יהודה הנשיא-אלעד<->אבטליון/הריטב''א-אלעד-10/ לוח זמנים
- 279 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->האופן/החרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 369 - מלכי ישראל/דרך הדרום-קרית גת<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-23/ לוח זמנים
- 170 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מחנה אריאל שרון-רמת הנגב-1#/ לוח זמנים
- 1 - מסוף קדמה-רמת השרון<->מסוף קדמה-רמת השרון-3#/ לוח זמנים
- 68 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים