קו 584
מודיעין עילית←נתניה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 584 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 584 (מודיעין עילית←נתניה) יש 14 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף מודיעין עילית ומסתיים בהרצוג/עובדיה מברטנורא.
לוח הזמנים לקו 584 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב14:45. שעות הפעילות השבוע: שישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 584 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מודיעין עילית←נתניה (14 תחנות)
מסוף מודיעין עילית
בן גוריון/לבון
שד. בן גוריון/שמחה ארליך
שד. בן אב''י/שד. בן גוריון
פתח תקווה/אצ''ל
פתח תקווה/טיומקין
דרך רזיאל/הרצל
דרך רזיאל/מלחמת ששת הימים
דרך רזיאל/הרב ריינס
עמק חפר/אליהו גולומב
נחום סוקולוב/עמק חפר
נחום סוקולוב/פייר ז'ילבר
בית הבאר/נחום סוקולוב
הרצוג/עובדיה מברטנורא
שאלות ותשובות לגבי קו 584
מתי מתחיל לפעול קו 584?
קו 584 מתחיל לפעול ב-14:45 בשישי
באיזו שעה קו 584 מפסיק לעבוד?
קו 584 מפסיק לפעול ב-14:45 בשישי
מתי מגיע קו 584?
כדי לראות מתי קו מודיעין עילית←נתניה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מודיעין עילית←נתניה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 584 (מודיעין עילית←נתניה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מודיעין עילית←נתניה (מודיעין עילית←נתניה) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 584 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 584 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 584 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 584 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 584
קו 584 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 14:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 14:45 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל584 (מ מסוף מודיעין עילית), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 584 (מודיעין עילית←נתניה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 584
תעריף הנסיעה ב584 (מודיעין עילית←נתניה) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
584 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 584 היא מסוף מודיעין עילית והתחנה האחרונה היא הרצוג/עובדיה מברטנורא.
קו 584 (מודיעין עילית←נתניה) פועל בשישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 584. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 584.
מעקב אחר קו האוטובוס 584 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 584 (מודיעין עילית←נתניה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 584 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 584 ב-ישראל
584 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 759 - מסוף ג'ת-ג'ת<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-10/ לוח זמנים
- 93 - יהלום/תרשיש-מודיעין מכבים רעות<->יהודה/ראובן-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 63 - מצפה אילן מרכז-מצפה אילן<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-10/ לוח זמנים
- 54 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->הרימון-אליכין-10/ לוח זמנים
- 4 - שושנה דמארי/אהוד מנור-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים
- 199 - ז'בוטינסקי/ אבו חצירא-בני ברק<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 78 - מכבים/בזלת-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-20/ לוח זמנים
- 21 - ההדרים/עממי-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-11/ לוח זמנים
- 58 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 774 - חט''ב א/עבד אל חי-טירה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-10/ לוח זמנים
- 729 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-11/ לוח זמנים
- 626 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->דרך הלורד\אבני-תל מונד-20/ לוח זמנים
- 112 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 893 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->אבי עזרי ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 241 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20
- 730 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->בי''ס אלישבע/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-20/ לוח זמנים
- 300 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 153 - בגין/טרומפלדור-בית דגן<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-22
- 242 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-1#/ לוח זמנים