קו 61
רמת גן←תל אביב-יפו
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 61 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 61 (רמת גן←תל אביב-יפו) יש 37 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף עמידר ומסתיים במסוף כרמלית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 61 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רמת גן←תל אביב-יפו (37 תחנות)
מסוף עמידר
התפוצות/קוממיות
אצ''ל/המחתרת
אצ''ל/בן אליעזר
בן אליעזר/אצ''ל
פנחס רוטנברג/בן אליעזר
הירדן/ פנחס
הירדן/אצ''ל
נגבה/ הירדן
נגבה/ הרא''ה
הרא''ה/ שד. ירושלים
הרא''ה/ברקאי
הרא''ה/חיבת ציון
הרא''ה/הבנים
הרא''ה/דרך בן גוריון
הרא''ה/הרצל
עיריית ר''ג/ביאליק
ארלוזורוב/ביאליק
גן הקופים/ארלוזורוב
ארלוזורוב/החשמונאים
צומת עלית/ארלוזורוב
ת.רק''ל אבא הלל/דרך ז'בוטינסקי
ת. רכבת תל אביב סבידור/על פרשת דרכים
ארלוזורוב/דרך נמיר
ארלוזורוב/משה שרת
הוועד הפועל/ארלוזורוב
ארלוזורוב/שלמה המלך
דיזנגוף/יודפת
דיזנגוף/ש"ץ
כיכר דיזנגוף/דיזנגוף
דיזנגוף סנטר/דיזנגוף
בית ז'בוטינסקי/המלך ג'ורג'
המלך ג'ורג'/רש"י
המלך ג'ורג'/אלנבי
גאולה/הכובשים
חוף בננה ביץ'
מסוף כרמלית
שאלות ותשובות לגבי קו 61
מתי מתחיל לפעול קו 61?
קו 61 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 61 מפסיק לעבוד?
קו 61 מפסיק לפעול ב-16:50 בשישי
מתי מגיע קו 61?
כדי לראות מתי קו רמת גן←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רמת גן←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 61 (רמת גן←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רמת גן←תל אביב-יפו (רמת גן←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 61 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 61 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 61
קו 61 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 00:00 - 23:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:40 | 6 - 10 |
ב׳ | 00:00 - 23:40 | 6 - 10 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 00:00 - 23:40 | 6 - 10 |
ה׳ | 00:00 - 23:40 | 6 - 10 |
ו׳ | 00:00 - 16:50 | 8 - 13 |
ש׳ | 18:15 - 23:40 | 15 - 20 |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל61 (מ מסוף עמידר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 61 (רמת גן←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 61
תעריף הנסיעה ב61 (רמת גן←תל אביב-יפו) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
61 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 61 היא מסוף עמידר והתחנה האחרונה היא מסוף כרמלית.
קו 61 (רמת גן←תל אביב-יפו) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 61. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 61.
מעקב אחר קו האוטובוס 61 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 61 (רמת גן←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 61 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 61 ב-ישראל
61 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 939 - רמב''ם/הרב מיימון-בני ברק<->ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק-139/ לוח זמנים
- 114 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-10
- 89 - משמר הירדן/טורקוב-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-10/ לוח זמנים
- 932 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק-132/ לוח זמנים
- 9 - ת.רכבת בני ברק-בני ברק<->קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 65 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 19 - מסוף אבי האסירים-ראשון לציון<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 907 - אהרונוביץ'/הרב ריינס-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-17/ לוח זמנים
- 46 - ת. רכבת תל אביב סבידור/על פרשת דרכים-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10/ לוח זמנים
- 1 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-10/ לוח זמנים
- 945 - ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק<->רבי עקיבא/הראשונים-בני ברק-245/ לוח זמנים
- 17 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->מסוף וולפסון-חולון-10/ לוח זמנים
- 920 - בן זכאי/הרב הירש-בני ברק<->רבי עקיבא/אליהו הנביא-בני ברק-220/ לוח זמנים
- 17 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->הרב שלמה גורן/מבטחים-גבעת שמואל-10/ לוח זמנים
- 29 - בי''ח וולפסון-חולון<->מסוף אבי האסירים-ראשון לציון-20/ לוח זמנים
- 292 - קניון איילון-בני ברק<->דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 904 - הרב אברמסקי/הרב מנצור בן שמעון-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-14/ לוח זמנים
- 119 - מסוף אבי האסירים-ראשון לציון<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 922 - בן זכאי/הרב הירש-בני ברק<->תיכון מזרחי/הרב מיימון-בני ברק-222/ לוח זמנים
- 39 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->מסוף עמידר-רמת גן-10/ לוח זמנים