קו 7
ירושלים←רמת רחל
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 7 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 7 (ירושלים←רמת רחל) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל בקמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק ומסתיים במסוף/רמת רחל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 7 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←רמת רחל (36 תחנות)
קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק
קמפוס ספרא/מעונות ליברמן
קמפוס ספרא/המכון למדעי החיים
הספרייה הלאומית
קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה
מוזיאון המדע/שד' המוזיאונים
מוזיאון ישראל/ויז
קפלן/רופין
הכנסת/קפלן
גן הורדים/זוסמן
בית המשפט העליון/זוסמן
חניון הלאום/שדרות יצחק רבין
בצלאל/כורזין
בצלאל/טרומפלדור
בית מזי''א/עליאש
אגריפס/כי''ח
ככר הדוידקה/הנביאים
תחנת רקל''ה יפו מרכז/שטראוס
המלך ג'ורג'/בן יהודה
המלך ג'ורג'/קק''ל
קרן היסוד/אחד העם
קרן היסוד/שלום עליכם
החאן/דוד רמז
המעבדה/דרך חברון
דרך חברון/ חנוך אלבק
דרך חברון/אסתר המלכה
ינובסקי/דרך חברון
בי''ס המסורתי/ביתר
עין גדי/ביתר
קורא הדורות/בית הערבה
קורא הדורות/קלאוזנר
לייב יפה/מוזס
לייב יפה/רבדים
מכללת לינדנבאום/לייב יפה
שער/רמת רחל
מסוף/רמת רחל
שאלות ותשובות לגבי קו 7
מתי מתחיל לפעול קו 7?
קו 7 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 7 מפסיק לעבוד?
קו 7 מפסיק לפעול ב-17:00 בשישי
מתי מגיע קו 7?
כדי לראות מתי קו ירושלים←רמת רחל האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←רמת רחל הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 7 (ירושלים←רמת רחל)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←רמת רחל (ירושלים←רמת רחל) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 7 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 7 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 7 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 7 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 7
קו 7 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 23:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:40 | 12 - 20 |
ב׳ | 00:00 - 23:40 | 12 - 20 |
ג׳ | 00:00 - 23:40 | 12 - 20 |
ד׳ | 00:00 - 23:40 | 12 - 20 |
ה׳ | 00:00 - 23:40 | 12 - 20 |
ו׳ | 00:00 - 17:00 | 15 - 30 |
ש׳ | 21:00 - 23:40 | 20 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל7 (מ קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 7 (ירושלים←רמת רחל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 7
תעריף הנסיעה ב7 (ירושלים←רמת רחל) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
7 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 7 היא קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק והתחנה האחרונה היא מסוף/רמת רחל.
קו 7 (ירושלים←רמת רחל) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 7. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 7.
מעקב אחר קו האוטובוס 7 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 7 (ירושלים←רמת רחל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 7 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 7 ב-ישראל
7 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 6א - בית עלמין אילת-אילת<->עין נטפים/ששת הימים-אילת-2ז/ לוח זמנים
- 42א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->נמל קישון-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 12 - ת. רכבת דימונה-דימונה<->שדרות הרצל/שדרות אריאל שרון-דימונה-2#/ לוח זמנים
- 92 - בי''ס החיטה/שירה-זכרון יעקב<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 50 - מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים<->מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 217 - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->טכניון/הנדסה אזרחית-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 91 - רפאל סויסה/רחל המשוררת-מזכרת בתיה<->בית ספר דה שליט-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 13 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->שדרות פנחס ספיר/שדרות הפלמ''ח-קרית ים-1#/ לוח זמנים
- 18 - חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד-ראשון לציון<->כביש 412/שדרות מנחם בגין-בית דגן-19/ לוח זמנים
- 16א - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-2ה/ לוח זמנים
- 903 - שרי ישראל/יפו-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 901 - מלכי ישראל/הטורים-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 72א - שבזי/צלאח-קרית אתא<->שאגאל/סזאן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 74 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 972 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ערד/סובה-חיפה-35/ לוח זמנים
- 67 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 967 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-3#/ לוח זמנים
- 792 - המגינים/עין דור-חיפה<->מרכז רפואי-ערערה-2#/ לוח זמנים
- 103 - הרב פרדס/מאיר בלבן-ירושלים<->האומן/ברעם-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 12 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->בית חולים כרמל/רנ''ק-חיפה-1#/ לוח זמנים