קו 76
אור יהודה←פתח תקווה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 76 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 76 (אור יהודה←פתח תקווה) יש 44 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהחרושת/מסוף אור יהודה ומסתיים במסוף משה ארנס/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 76 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אור יהודה←פתח תקווה (44 תחנות)
החרושת/מסוף אור יהודה
יהדות קנדה/החרושת
יהדות קנדה / העצמאות
העצמאות/ההסתדרות
העצמאות/דוד אלעזר
מרכז מסחרי/העצמאות
צומת סביון/כביש 4622
מרכז מסחרי רימון/דרך לוי אשכול
דרך לוי אשכול/שטרן
דרך לוי אשכול/התמר
קניון קריית אונו/דרך לוי אשכול
דרך לוי אשכול/הרוגי מלכות בבל
דרך לוי אשכול/ירושלים
יהודה הלוי/ישעיהו
הרי יהודה / עין חנוך
הרי יהודה / הרמה
העמקים/הרי יהודה
העמקים/סמטת עמק זבולון
הגליל/עמק יזרעאל
בית ספר ראשונים/הגליל
הגליל/גבעון
מרכז הבמה/קדושי השואה
ים המלח/הערבה
הנגב/ים המלח
דרך הים/דרך האיילות
דרך המשי/דרך הים
דרך התקווה/דרך אילות
דרך התקווה/דרך המלך
האילנות/האקליפטוס
האילנות/הברוש
האילנות/התפוז
יעקב זרובבל/471
יד הבנים/זרובבל
רוטשילד/גד מכנס
רוטשילד/קק''ל
קופת חולים/רוטשילד
רוטשילד/הרצל
חובבי ציון/מונטיפיורי
מונטיפיורי/ברון הירש
שוק עירוני/ברון הירש
פינסקר / הברון הירש
ת.רק''ל פינסקר
מבצע קדש/יהודה לייב פינסקר
מסוף משה ארנס/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 76
מתי מתחיל לפעול קו 76?
קו 76 מתחיל לפעול ב-04:55 בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 76 מפסיק לעבוד?
קו 76 מפסיק לפעול ב-15:05 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 76?
כדי לראות מתי קו אור יהודה←פתח תקווה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אור יהודה←פתח תקווה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 76 (אור יהודה←פתח תקווה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אור יהודה←פתח תקווה (אור יהודה←פתח תקווה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 76 של קווים (Kavim) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 76 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 76 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 76 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 76
קו 76 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 04:55 - 23:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:55 - 15:05 | 20 - 30 |
ב׳ | 21:00 - 23:30 | 30 |
ג׳ | 04:55 - 23:50 | 20 - 30 |
ד׳ | 04:55 - 23:50 | 20 - 30 |
ה׳ | 04:55 - 23:50 | 30 |
ו׳ | 04:55 - 15:05 | 20 - 30 |
ש׳ | 21:00 - 23:30 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל76 (מ החרושת/מסוף אור יהודה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 76 (אור יהודה←פתח תקווה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 76
תעריף הנסיעה ב76 (אור יהודה←פתח תקווה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
76 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 76 היא החרושת/מסוף אור יהודה והתחנה האחרונה היא מסוף משה ארנס/הורדה.
קו 76 (אור יהודה←פתח תקווה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 76. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 76.
מעקב אחר קו האוטובוס 76 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 76 (אור יהודה←פתח תקווה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 76 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 76 ב-ישראל
76 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 692 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 320 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 316 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 3 - אבא שאול/אדמורי ויזניץ-ביתר עילית<->בית הכנסת עטרת הנחל/הרב קעניג-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 710 - דרך אהרון/דרך שרה-זכרון יעקב<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 297 - ברטעה-בסמ''ה<->טכניון/בנין הספורט-חיפה-10/ לוח זמנים
- 341 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 109 - בית ספר שלהבת/נוף איילון-נוף איילון<->חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 5 - אבי עזרי/מסוף-מודיעין עילית<->מסילת ישרים/מסוף-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 59 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->דרך מנחם בגין/מסוף-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 708 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-20/ לוח זמנים
- 321 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 8 - רזיאל/זכריה-רמלה<->אבא אחימאיר/שמואל תמיר-רמלה-10/ לוח זמנים
- 18 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 891 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-10/ לוח זמנים
- 26 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בריכת שחיה-נווה שלום-10/ לוח זמנים
- 12 - בית ספר עתידים-אור עקיבא<->האילן/התדהר-אור עקיבא-20/ לוח זמנים
- 128 - האדמו''ר מרוז'ין/רבי עקיבא-ביתר עילית<->יוסף קארו/בן איש חי-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 5 - אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית<->אדמורי ויזניץ/הרב שך-ביתר עילית-3#/ לוח זמנים
- 586 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים