קו 970
בני ברק←חיפה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 970 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 970 (בני ברק←חיפה) יש 26 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחזון אי''ש/האדמור מנדבורנא ומסתיים בערד/סובה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 970 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בני ברק←חיפה (26 תחנות)
חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא
עזרא/דמשק אליעזר
נחמיה/עזרא
חזון אי''ש/נחמיה
חזון אי''ש/האדמו''ר מגור
חזון אי''ש/רבנו תם
רבי עקיבא/גן ורשה
רבי עקיבא/הרב קוק
מכון מור/דרך זאב ז'בוטינסקי
דרך ז'בוטינסקי/אבן עזרא
ת.רק''ל אהרונוביץ'/דרך ז'בוטינסקי
מחלף גהה/דרך ז'בוטינסקי
מחלף נתניה
טרומפלדור/כיכר דוד
חניתה/טרומפלדור
רופין/קניאל
בצלאל/חתם סופר
בצלאל/השילוח
רמת ויז'ניץ/ברכת משה
ברכת משה
בית''ר/חרמון
הרצל/סוקולוב
ארלוזורוב/מיכאל
קופת חולים/גאולה
גאולה/רבי עקיבא
ערד/סובה
שאלות ותשובות לגבי קו 970
מתי מתחיל לפעול קו 970?
קו 970 מתחיל לפעול ב-00:15 בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 970 מפסיק לעבוד?
קו 970 מפסיק לפעול ב-14:30 בשישי
מתי מגיע קו 970?
כדי לראות מתי קו בני ברק←חיפה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בני ברק←חיפה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 970 (בני ברק←חיפה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בני ברק←חיפה (בני ברק←חיפה) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 970 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 970 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 970 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 970 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 970
קו האוטובוס 970, פועל בימים שני עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 00:15 - 23:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:45 - 23:40 | 20 - 225 |
ב׳ | 00:15 - 23:40 | 20 - 225 |
ג׳ | 00:15 - 23:40 | 20 - 225 |
ד׳ | 00:15 - 23:40 | 20 - 225 |
ה׳ | 00:15 - 23:40 | 20 - 225 |
ו׳ | 00:15 - 14:30 | 90 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל970 (מ חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 970 (בני ברק←חיפה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 970
תעריף הנסיעה ב970 (בני ברק←חיפה) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
970 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 970 היא חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא והתחנה האחרונה היא ערד/סובה.
קו 970 (בני ברק←חיפה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 970. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 970.
מעקב אחר קו האוטובוס 970 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 970 (בני ברק←חיפה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 970 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 970 ב-ישראל
970 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 3 - בר רב האי/סעדיה הגאון-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 11 - מתחם ביג/קריית שמונה-מפעלים אזוריים הגליל העליון<->אזור תעשיה צפוני-קרית שמונה-2#/ לוח זמנים
- 35 - מרכז הכרמל/דרך הים-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 97 - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->זינגר/הזז-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 18 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->אדני פז/הדודאים-חדרה-15/ לוח זמנים
- 264 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 24 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 947 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1א/ לוח זמנים
- 411 - קניון איילון-בני ברק<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-16/ לוח זמנים
- 2א - קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה<->סנונית/דרור-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 409 - קניון איילון-בני ברק<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 14א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה-1#
- 442 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#/ לוח זמנים
- 63 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->קיבוץ גלויות/דרך אהרון-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 25 - מרפאת זבולון-קרית ביאליק<->דוכיפת/שלדג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 167 - צומת ניר צבי-ניר צבי<->מסוף רעננה/דרך השרון-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 972 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ערד/סובה-חיפה-35/ לוח זמנים
- 38 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->יסודות/מזכירות-יסודות-1#/ לוח זמנים
- 847 - מסוף רעננה/רציפים-רעננה<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-1#
- 87 - תחנת רכבת קלה גבעת המבתר-ירושלים<->תחנת רכבת קלה גבעת המבתר-ירושלים-3#/ לוח זמנים