קו 971
בני ברק←חיפה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 971 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 971 (בני ברק←חיפה) יש 13 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחזון אי''ש/האדמור מנדבורנא ומסתיים ברופין/קניאל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 971 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בני ברק←חיפה (13 תחנות)
חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא
מחלף נתניה
טרומפלדור/כיכר דוד
חניתה/טרומפלדור
רופין/קניאל
בצלאל/חתם סופר
בצלאל/השילוח
בית''ר/חרמון
הרצל/סוקולוב
ארלוזורוב/מיכאל
קופת חולים/גאולה
גאולה/רבי עקיבא
רופין/קניאל
שאלות ותשובות לגבי קו 971
מתי מתחיל לפעול קו 971?
קו 971 מתחיל לפעול ב-00:40 בראשון
באיזו שעה קו 971 מפסיק לעבוד?
קו 971 מפסיק לפעול ב-01:10 בראשון
מתי מגיע קו 971?
כדי לראות מתי קו בני ברק←חיפה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בני ברק←חיפה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 971 (בני ברק←חיפה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בני ברק←חיפה (בני ברק←חיפה) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 971 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 971 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 971 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 971 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 971
קו 971 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 00:40 - 01:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:40 - 01:10 | 30 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | 21:40 - 22:50 | 70 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל971 (מ חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 971 (בני ברק←חיפה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 971
תעריף הנסיעה ב971 (בני ברק←חיפה) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
971 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 971 היא חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא והתחנה האחרונה היא רופין/קניאל.
קו 971 (בני ברק←חיפה) פועל בראשון, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 971. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 971.
מעקב אחר קו האוטובוס 971 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 971 (בני ברק←חיפה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 971 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 971 ב-ישראל
971 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 951 - טיילת ארמון הנציב/ינובסקי-ירושלים<->מכללה לבנות ירושלים/דובדבני-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 89 - אסיף/הטנא-חיפה<->קניאל/רופין-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 24א - עוקשי/גולדה מאיר-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2ב/ לוח זמנים
- 249 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1ז/ לוח זמנים
- 554 - ירמיהו/הצבי-ירושלים<->מלון יפה נוף-ערד-3ז/ לוח זמנים
- 43 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 57א - פארק ירוחם-ירוחם<->כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה-2ז/ לוח זמנים
- 92 - הדס/החורש-כרמיאל<->הברושים/בית ספר הדקל-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 54 - תיכון אורט-דאלית אל כרמל<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 83 - בית הספר עמיאסף-דימונה<->מנחם בגין/הר הצופים-דימונה-2ז/ לוח זמנים
- 28 - בית ספר חקלאי עין כרם-עין כרם בי''ס חקלאי<->מלון רימונים/שחראי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 271 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 217 - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->טכניון/הנדסה אזרחית-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 6 - מסוף אגד ביג כרמיאל-כרמיאל<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 18 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->ת. רכבת מלחה/מודעי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 28א - בית ספר חקלאי עין כרם-עין כרם בי''ס חקלאי<->מלון רימונים/שחראי-ירושלים-1ך/ לוח זמנים
- 194 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 430 - צומת חטיבה שבע-מטה יהודה<->חניון הלאום-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 14 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים