קו 12
קריית ביאליק←קריית מוצקין
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 12 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 12 (קריית ביאליק←קריית מוצקין) יש 48 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדרך בגין/יקינטון ומסתיים במרכזית הקריות.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 12 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: קריית ביאליק←קריית מוצקין (48 תחנות)
דרך בגין/יקינטון
יקינטון/לוטם
יקינטון/יסמין
יקינטון/בגין
רבין/האצ''ל
המייסדים/הבנים
מרפאת זבולון
קריון/יצחק רבין
שבטי ישראל/זבולון
קרן היסוד/דן
קרן היסוד/רחל
קרן היסוד/אלונים
קרן היסוד/בן גוריון
קרן היסוד/הגפן
הנרייטה סולד/כינרת
גושן/דבורה
גושן/מכבי
גושן/ככר הגיבורים
גושן/וייצמן
יששכר/וייצמן
גן העצמאות/זבוטינסקי
חשמונאים/טרומפלדור
חשמונאים/וייצמן
וייצמן/הרצוג
ורד/ספיר
אשכול/ספיר
אשכול/חשמונאים
צה''ל/חבצלת
ירושלים/נמיר
משה שרת/מרכז ניצן
מתנס/משה שרת
משה שרת/ספיר
ספיר/משה שרת
יוספטל/צה''ל
יוספטל/ליהמן
יוספטל/וייצמן
וייצמן/המעפילים
וייצמן/סוקולוב
וייצמן/שבטי ישראל
ההסתדרות/פלמח
שדרות הפלמ''ח/שדרות ירושלים
שדרות ירושלים/שדרות הפלמ''ח
ירושלים/גליל
ירושלים/גלעד
סביוני ים
אילנות
רפא''ל
מרכזית הקריות
שאלות ותשובות לגבי קו 12
מתי מתחיל לפעול קו 12?
קו 12 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 12 מפסיק לעבוד?
קו 12 מפסיק לפעול ב-16:15 בשישי
מתי מגיע קו 12?
כדי לראות מתי קו קריית ביאליק←קריית מוצקין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קריית ביאליק←קריית מוצקין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 12 (קריית ביאליק←קריית מוצקין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קריית ביאליק←קריית מוצקין (קריית ביאליק←קריית מוצקין) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 12 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 12 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 12 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 12 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 12
קו 12 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 23:00 | 12 - 20 |
ב׳ | 05:00 - 23:00 | 12 - 20 |
ג׳ | 07:00 - 22:30 | 30 - 60 |
ד׳ | 05:00 - 23:00 | 12 - 20 |
ה׳ | 05:00 - 23:00 | 12 - 20 |
ו׳ | 05:10 - 16:15 | 15 - 25 |
ש׳ | 17:20 - 23:00 | 20 - 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל12 (מ דרך בגין/יקינטון), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 12 (קריית ביאליק←קריית מוצקין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 12
תעריף הנסיעה ב12 (קריית ביאליק←קריית מוצקין) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
12 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 12 היא דרך בגין/יקינטון והתחנה האחרונה היא מרכזית הקריות.
קו 12 (קריית ביאליק←קריית מוצקין) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 12. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 12.
מעקב אחר קו האוטובוס 12 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 12 (קריית ביאליק←קריית מוצקין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 12 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 12 ב-ישראל
12 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 91 - רפאל סויסה/רחל המשוררת-מזכרת בתיה<->בית ספר דה שליט-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 743 - חזון איש/מסוף רמת שלמה-ירושלים<->ולנשטיין/קהילת אונגוואר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 786 - דרוק/קהילות יעקב-ירושלים<->קצנלבוגן/הפלאה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 23 - בית ספר פולינסקי/ד''ר רינגלבלום-ירושלים<->תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 84א - בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק<->יוספטל/מימון-קרית ביאליק-2#/ לוח זמנים
- 301 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->מרכז אפרידר/ככר צפניה-אשקלון-1פ/ לוח זמנים
- 80 - שדרות הרצל/דוד רזיאל-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1ז/ לוח זמנים
- 110 - גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-2#
- 81א - שדרות יעקב/הכלנית-ראשון לציון<->דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 98 - דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה<->הגאון בן איש חי/גן ציבורי-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 84 - אנפה/משעול אנפה-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2#
- 26א - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->ת.רכבת מזכרת בתיה/הורדה-מזכרת בתיה-14/ לוח זמנים
- 67א - חזון איש/מסוף רמת שלמה-ירושלים<->מסוף הר נוף/בית הדפוס-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 13 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->שדרות פנחס ספיר/שדרות הפלמ''ח-קרית ים-1#/ לוח זמנים
- 397 - בהזמנה מראש ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#באר שבע ↔ אילת/ לוח זמנים
- 90 - המסילה/גאולה-פרדס חנה כרכור<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 391 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-2םאילת ↔ אשדוד/ לוח זמנים
- 15 - ת. רכבת חוצות המפרץ-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#/ לוח זמנים
- 102 - ת. מרכזית ירושלים/יפו-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 89 - אסיף/הטנא-חיפה<->קניאל/רופין-חיפה-1#/ לוח זמנים