קו 149
ביתר עילית←בני ברק
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 149 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 149 (ביתר עילית←בני ברק) יש 41 תחנות. מסלול הקו מתחיל בקדושת לוי/שלום רב ומסתיים במגדל ויטה/דרך בן גוריון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 149 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ביתר עילית←בני ברק (41 תחנות)
קדושת לוי/שלום רב
קדושת לוי/הר''ן
בית כנסת באיאן/קדושת לוי
קדושת לוי א
קדושת לוי ב
קדושת לוי / הרב שך
קדושת לוי/המהרי''ץ
קדושת לוי ד
קדושת לוי/ברוק
החוזה מלובלין/אדמורי ויז'ניץ
לובלין/ דרכי איש
לובלין א
מעזריטש/ מהרי''ץ
מעזריטש/בתי ספר
מעזריטש/חב''ד
בית כנסת חב''ד/המגיד ממעזריטש
בית כנסת באיאן/המגיד ממעזריטש
מעזריטש/הר''ן
מעזריטש/חיי יצחק
מעזריטש/דרך האר''י
דרך האר''י/ כביש 375
מחלף שמשון לצפון
מחלף גנות/כביש 4
מחלף מסובים
כביש 4/מחלף בר אילן
מחלף גבעת שמואל/מבצע קדש
הרב כהנמן/קוקה קולה
כהנמן/הרב זוננפלד
עזרא/הרב כהנמן
עזרא/נחמיה
עזרא/דבורה הנביאה
האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש
חזון אי''ש/דבורה הנביאה
חזון אי''ש/דסלר
חזון אי''ש/רבנו תם
רבי עקיבא/גן ורשה
רבי עקיבא/הרב קוק
רבי עקיבא/הראשונים
דרך זאב ז'בוטינסקי/מכון מור
דרך בן גוריון/יהושע בן נון
מגדל ויטה/דרך בן גוריון
שאלות ותשובות לגבי קו 149
מתי מתחיל לפעול קו 149?
קו 149 מתחיל לפעול ב-13:10 בשישי
באיזו שעה קו 149 מפסיק לעבוד?
קו 149 מפסיק לפעול ב-15:35 בשישי
מתי מגיע קו 149?
כדי לראות מתי קו ביתר עילית←בני ברק האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ביתר עילית←בני ברק הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 149 (ביתר עילית←בני ברק)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ביתר עילית←בני ברק (ביתר עילית←בני ברק) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 149 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 149 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 149 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 149 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 149
קו 149 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 13:10 - 15:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 13:10 - 15:35 | - |
ש׳ | 21:30 - 23:10 | 20 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל149 (מ קדושת לוי/שלום רב), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 149 (ביתר עילית←בני ברק) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 149
תעריף הנסיעה ב149 (ביתר עילית←בני ברק) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
149 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 149 היא קדושת לוי/שלום רב והתחנה האחרונה היא מגדל ויטה/דרך בן גוריון.
קו 149 (ביתר עילית←בני ברק) פועל בסוף שבוע.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 149. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 149.
מעקב אחר קו האוטובוס 149 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 149 (ביתר עילית←בני ברק) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 149 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 149 ב-ישראל
149 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 158 - קניון אסף/44-ראשון לציון<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-20/ לוח זמנים
- 50 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 310 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 455 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים
- 12 - אולם ספורט חדש-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 391 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->היצירה/האופן-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 502 - מסוף שוהם-שוהם<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 4 - שדרות אביי ורבא /יהודה הנשיא-מודיעין עילית<->מסילת ישרים/מסוף-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 151 - שושנה דמארי/אהוד מנור-רמלה<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-10/ לוח זמנים
- 139 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 584 - הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 3 - אבא שאול/אדמורי ויזניץ-ביתר עילית<->בית הכנסת עטרת הנחל/הרב קעניג-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 31 - בהזמנה מראש - מלבר/סמטת מאלה-מסילת ציון<->לוזית מרכז א-לוזית-20לוזית ↔ מסילת ציון/ לוח זמנים
- 476 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 84 - אליהו בית צורי/אליהו גולומב-זכרון יעקב<->ז'בוטינסקי/הגיבורים-חדרה-20/ לוח זמנים
- 16 - העצמאות/הפטל-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 24 - ביר באקה/כביש 61-באקה אל ע'רביה<->מסוף ג'ת-ג'ת-10/ לוח זמנים
- 74 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->רוטשילד/מנחם ציוני-אור עקיבא-10/ לוח זמנים
- 2 - בית חולים שמואל הרופא-באר יעקב<->ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 133 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית-1#/ לוח זמנים