קו 17
מסוף קניון ג'י/רציפים←מסוף קניון ג'י/הורדה
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 17 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 17 (מסוף קניון ג'י/רציפים←מסוף קניון ג'י/הורדה) יש 16 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף קניון ג'י/רציפים ומסתיים במסוף קניון ג'י/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 17 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מסוף קניון ג'י/רציפים←מסוף קניון ג'י/הורדה (16 תחנות)
מסוף קניון ג'י/רציפים
התמר / הפעמונית
צומת יקנעם עילית
דרך העמק / צומת יוקנעם
דרך העמק/משעול התל
דרך העמק/נחל קרת
דרך העמק/אגרא
דרך העמק/נתיב הנוטרים
הגיא / הגורן
אגרא/מעלה הגבעה
מעלה הרקפות/הציפורנים
הציפורנים / הנוריות
כיכר הגיבורים
התמר / הגיבורים
התמר / הפעמונית
מסוף קניון ג'י/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 17
מתי מתחיל לפעול קו 17?
קו 17 מתחיל לפעול ב-05:45 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 17 מפסיק לעבוד?
קו 17 מפסיק לפעול ב-15:55 בשישי
מתי מגיע קו 17?
כדי לראות מתי קו מסוף קניון ג'י/רציפים←מסוף קניון ג'י/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מסוף קניון ג'י/רציפים←מסוף קניון ג'י/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 17 (מסוף קניון ג'י/רציפים←מסוף קניון ג'י/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מסוף קניון ג'י/רציפים←מסוף קניון ג'י/הורדה (מסוף קניון ג'י/רציפים←מסוף קניון ג'י/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 17 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 17 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 17 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 17 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 17
קו האוטובוס 17, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:45 - 20:05
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:45 - 20:05 | 60 |
ב׳ | 05:45 - 20:05 | 60 |
ג׳ | 05:45 - 20:05 | 60 |
ד׳ | 05:45 - 20:05 | 60 |
ה׳ | 05:45 - 20:05 | 60 |
ו׳ | 05:45 - 15:55 | 52 - 72 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל17 (מ מסוף קניון ג'י/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 17 (מסוף קניון ג'י/רציפים←מסוף קניון ג'י/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 17
תעריף הנסיעה ב17 (מסוף קניון ג'י/רציפים←מסוף קניון ג'י/הורדה) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
17 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 17 היא מסוף קניון ג'י/רציפים והתחנה האחרונה היא מסוף קניון ג'י/הורדה.
קו 17 (מסוף קניון ג'י/רציפים←מסוף קניון ג'י/הורדה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 17. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 17.
מעקב אחר קו האוטובוס 17 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 17 (מסוף קניון ג'י/רציפים←מסוף קניון ג'י/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 17 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 17 ב-ישראל
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 1 - מרכזית הקריות-קרית מוצקין<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה מטרונית-חיפה-20/ לוח זמנים
- 85 - חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון<->השומרים \הבונים-קרית טבעון-10/ לוח זמנים
- 1 - מרכז תרבות-דאלית אל כרמל<->דליה צעירה מרכז-דאלית אל כרמל-20/ לוח זמנים
- 746 - מעלה הזיתים-ירושלים<->הכותל המערבי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 30 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 62א - מירסקי/מינץ-ירושלים<->משרד החוץ/שד' רבין-ירושלים-10
- 6 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->בית עלמין עפולה-עפולה-10/ לוח זמנים
- 87 - תמר / מורן-קרית טבעון<->בי''ס שקד/מעלה השיזף-קרית טבעון-20/ לוח זמנים
- 81 - ירושלים/אלנטאון-טבריה<->כרכום/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 352 - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->עתאללה עאדל-שבלי-10/ לוח זמנים
- 25 - כפר החורש-כפר החורש<->ת. רכבת כפר ברוך/הורדה-כפר ברוך-10/ לוח זמנים
- 432 - גשר/מרכז-גשר<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-20/ לוח זמנים
- 851 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מרכז רפואי לניאדו/ילדים-נתניה-10/ לוח זמנים
- 47 - בית חולים העמק-עפולה<->מועדון פיס לגיל הזהב-אכסאל-11/ לוח זמנים
- 516 - מירסקי/מינץ-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 15 - ששת הימים/הנשיאים-מגדל העמק<->מסוף מגדל העמק-מגדל העמק-20/ לוח זמנים
- 247 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->מרכז מסחרי/יוסף ברזילי-עפולה-10/ לוח זמנים
- 932 - צומת אורנים/פייר קניג-ירושלים<->בי''ס בויאר/תורה ועבודה-ירושלים-10
- 4 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->אצטדיון עירוני-טבריה-10/ לוח זמנים
- 82 - מסוף נוף ציון-ירושלים<->מסוף נוף ציון-ירושלים-30/ לוח זמנים