קו 21
בנימינה-גבעת עדה←חדרה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 21 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 21 (בנימינה-גבעת עדה←חדרה) יש 41 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדרך העצמאות/הנביאים ומסתיים בת. מרכזית חדרה/רציפים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 21 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בנימינה-גבעת עדה←חדרה (41 תחנות)
דרך העצמאות/הנביאים
דרך העצמאות/אירית
דרך העצמאות/הנדיב
דרך העצמאות/נורית
חבצלת/הארז
חרצית/הלוטם
דרך ניל''י/ההגנה
דרך העלייה/היסמין
העלייה/הבציר
ת. רכבת בנימינה/הטחנה
צומת עדה
מתחם ביג/דרך הנדיב
מרכז רפואי שהם/דרך הנדיב
צומת איטונג
המסילה/מלאכי
המסילה/גאולה
דרך למרחב/חבקוק
דרך למרחב/תחייה
דרך למרחב/הגאון
דרך למרחב/חשמונאים
דרך למרחב/שבי ציון
דרך למרחב/הבוטנים
דרך למרחב/המעלה
יד לבנים/דרך הבנים
דרך הנדיב/הנוטר
בי''ס חקלאי
פיק''א/הבוטנים
דרך פיק''א/שלומציון המלכה
גבעת נאה
בית אריזה/דרך פיק''א
צומת אלון
צומת גרנות/גן שמואל
צומת חדרה מזרח
צה''ל
מתחם מיקס/צה''ל
צה''ל/האקליפטוס
הנשיא וייצמן/לבוצקין
הנשיא וייצמן/הבנים
הנשיא ויצמן/יהודה הלוי
תיכון חדרה/רמב''ם
ת. מרכזית חדרה/רציפים
שאלות ותשובות לגבי קו 21
מתי מתחיל לפעול קו 21?
קו 21 מתחיל לפעול ב-06:15 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 21 מפסיק לעבוד?
קו 21 מפסיק לפעול ב-13:40 בשישי
מתי מגיע קו 21?
כדי לראות מתי קו בנימינה-גבעת עדה←חדרה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בנימינה-גבעת עדה←חדרה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 21 (בנימינה-גבעת עדה←חדרה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בנימינה-גבעת עדה←חדרה (בנימינה-גבעת עדה←חדרה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 21 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 21 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 21 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 21 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 21
קו 21 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:15 - 17:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:15 - 17:50 | 50 |
ב׳ | 06:15 - 17:50 | 50 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:15 - 17:50 | 50 |
ה׳ | 06:15 - 17:50 | 50 |
ו׳ | 06:25 - 13:40 | 45 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל21 (מ דרך העצמאות/הנביאים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 21 (בנימינה-גבעת עדה←חדרה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 21
תעריף הנסיעה ב21 (בנימינה-גבעת עדה←חדרה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
21 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 21 היא דרך העצמאות/הנביאים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית חדרה/רציפים.
קו 21 (בנימינה-גבעת עדה←חדרה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 21. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 21.
מעקב אחר קו האוטובוס 21 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 21 (בנימינה-גבעת עדה←חדרה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 21 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 21 ב-ישראל
21 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 10 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-30/ לוח זמנים
- 111 - עמק דותן/עמק יזרעאל-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 450 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10/ לוח זמנים
- 585 - חפץ חיים/מלון כפרי-נחל שורק<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 24 - ביר באקה/כביש 61-באקה אל ע'רביה<->מסוף ג'ת-ג'ת-10/ לוח זמנים
- 683 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->דרך שרה/כ''ט בנובמבר-זכרון יעקב-10/ לוח זמנים
- 290 - בית ספר משמרת מאיר-ביתר עילית<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-11/ לוח זמנים
- 12 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-30/ לוח זמנים
- 157 - 'נצר סירני א-נצר סרני<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-12
- 33 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->איבטן-זמר-10/ לוח זמנים
- 160 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים
- 464 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 37 - גן הבנים/הבנים-אבן יהודה<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-10/ לוח זמנים
- 33 - נחם ב-נחם<->מנחם בגין/שער העיר-קרית מלאכי-10/ לוח זמנים
- 293 - חניון הרטום-ירושלים<->קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 636 - התע''ש/יד חרוצים-כפר סבא<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 81 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 137 - דרך האר''י/ כביש 375-ביתר עילית<->מסוף הרכבת/הורדה-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 42 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->'כפר הס ד-כפר הס-10/ לוח זמנים