קו 22
קריית אתא←קריית מוצקין
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 22 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 22 (קריית אתא←קריית מוצקין) יש 66 תחנות. מסלול הקו מתחיל במינץ/הרצוג ומסתיים במרכזית הקריות.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 22 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: קריית אתא←קריית מוצקין (66 תחנות)
מינץ/הרצוג
הרב הרצוג/הרב מינץ
הרצוג/יצחק שדה
יצחק שדה/הארי השואג
יצחק שדה/קיש
יצחק שדה
אנילביץ/יצחק שדה
ז'בוטינסקי/יבניאלי
ז'בוטינסקי/אסף שמחוני
קריית אתא
משה הס
איינשטיין/סמטת יאיר
מולר/איינשטיין
נורדאו/חנקין
חנקין/בורוכוב
סירקין/רמז
רמז/בית רבין
רמז/הציונות
כצנלסון/ירושלים
כצנלסון/הנביאים
העצמאות/הנביאים
קניון כפיר/העצמאות
זבולון/מרכז קרית אתא
זבולון/התעלה
זבולון/קרית פרוסטיג
זבולון/שיבת ציון
זבולון/משה שרת
זבולון/נווה חן
זבולון/אנדרטת לח''י
דרך חיפה/זבולון
דרך חיפה
דרך הדשנים/צומת קרית אתא
ההסתדרות/צומת קרית אתא
אורט ביאליק/שדרות ההסתדרות
ההסתדרות/צומת קרית חיים
גושן/דבורה
גושן/מכבי
גושן/ככר הגיבורים
גושן/וייצמן
יששכר/וייצמן
גן העצמאות/זבוטינסקי
חשמונאים/טרומפלדור
חשמונאים/וייצמן
וייצמן/הרצוג
ורד/ספיר
שדרות בן גוריון
רבמד/בן גוריון
חשמונאים/אלון
חי פארק
החשמונאים/בית אילדן
אהוד מנור/עוזי חיטמן
עוזי חיטמן/נעמי שמר
דקר/יהונתן נתניהו
דקר/שדרות בן גוריון
בן גוריון/ורד
קדיש לוז/חזני
קדיש לוז/יוני נתניהו
קדיש לוז
קדיש לוז/דקר
קדיש לוז/צה''ל
צה''ל/אלמוגי
מנחם בגין/אנילביץ'
מנחם בגין/מוטה גור
בגין/תדהר
נווה גנים
מרכזית הקריות
שאלות ותשובות לגבי קו 22
מתי מתחיל לפעול קו 22?
קו 22 מתחיל לפעול ב-04:50 בשישי
באיזו שעה קו 22 מפסיק לעבוד?
קו 22 מפסיק לפעול ב-16:10 בשישי
מתי מגיע קו 22?
כדי לראות מתי קו קריית אתא←קריית מוצקין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קריית אתא←קריית מוצקין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 22 (קריית אתא←קריית מוצקין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קריית אתא←קריית מוצקין (קריית אתא←קריית מוצקין) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 22 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 22 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 22 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 22 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 22
קו האוטובוס 22, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:00 - 23:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 23:10 | 12 - 25 |
ב׳ | 05:00 - 23:10 | 12 - 25 |
ג׳ | 05:00 - 23:10 | 12 - 25 |
ד׳ | 05:00 - 23:10 | 12 - 25 |
ה׳ | 05:00 - 23:10 | 12 - 25 |
ו׳ | 04:50 - 16:10 | 20 - 40 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל22 (מ מינץ/הרצוג), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 22 (קריית אתא←קריית מוצקין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 22
תעריף הנסיעה ב22 (קריית אתא←קריית מוצקין) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
22 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 22 היא מינץ/הרצוג והתחנה האחרונה היא מרכזית הקריות.
קו 22 (קריית אתא←קריית מוצקין) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 22. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 22.
מעקב אחר קו האוטובוס 22 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 22 (קריית אתא←קריית מוצקין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 22 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 22 ב-ישראל
22 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 413 - קניון איילון-בני ברק<->מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים-16/ לוח זמנים
- 13 - חסן שוקרי/הנביאים-חיפה<->ערד/יד לבנים-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 412 - קניון איילון-בני ברק<->וינוגרד/זווין-ירושלים-16/ לוח זמנים
- 131 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->בית חולים כרמל/רנ''ק-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 28 - תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה<->תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 11 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#/ לוח זמנים
- 54 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#
- 81 - ברל/מנדלי מוכר ספרים-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 447 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#
- 103 - הרב פרדס/מאיר בלבן-ירושלים<->האומן/ברעם-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 424 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ההגנה/מרגולין-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 953 - הארי טרומן/גולדה מאיר-ירושלים<->מכללה לבנות ירושלים/דובדבני-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 10 - חסן שוקרי/הנביאים-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 15 - תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר-חדרה<->אדני פז/הדודאים-חדרה-25/ לוח זמנים
- 20 - צה''ל/ארבע אגודות-חדרה<->מתחם אנרג'י-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 716 - מירסקי/מינץ-ירושלים<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 50א - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->נמל תעופה רמון/הורדה-אילת-1#/ לוח זמנים
- 486 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->נווה זוהר/מועצה אזורית-נווה זוהר-3#/ לוח זמנים
- 18 - ששת הימים/יום הכיפורים-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 34 - הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה<->הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה-3#/ לוח זמנים