קו 263
כרמיאל←עכו
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 263 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 263 (כרמיאל←עכו) יש 38 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית כרמיאל/רציפים ומסתיים בדרך הארבעה/דרך המלאכה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 263 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כרמיאל←עכו (38 תחנות)
ת. מרכזית כרמיאל/רציפים
ת. רכבת כרמיאל/רציפים
נשיאי ישראל/אילנות
נשיאי ישראל/הדקל
נשיאי ישראל/פארק אופירה
איריס/השושנים
מורד הגיא/איריס
מורד הגיא/הפרחים
החבצלת/ המרגנית
קופת חולים/החבצלת
נשיאי ישראל/בירנית
קניון לב כרמיאל/נשיאי ישראל
שדרות נשיאי ישראל/יקב
נשיאי ישראל/בית הכרם
פארק רבין/דרך השלום
ההגנה/מבצע מכבי
הפלמח/חטיבת גולני
דרך השלום/חטיבת גבעתי
נשיאי ישראל/אורט בראודה
מחלף גשר מוטה גור
צומת כרמיאל מערב
מסעף מג'ד אל כרום מזרח
תחנת דלק
מוסך
צומת מג'ד אל כרום מערב
צומת צורית
מסעף בר לב
צומת אחיהוד
צומת יאסיף
מסעף גדידה מכר
בן עמי/אברהם בן שושן
בן עמי/יוסף גדיש
יהודה בורלא/קדושי קהיר
אריה דושניצקי/יהודה בורלא
אריה דושניצקי/חיים ברלב
ת. רכבת עכו/הרצל
ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה
דרך הארבעה/דרך המלאכה
שאלות ותשובות לגבי קו 263
מתי מתחיל לפעול קו 263?
קו 263 מתחיל לפעול ב-04:40 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 263 מפסיק לעבוד?
קו 263 מפסיק לפעול ב-14:40 בשישי
מתי מגיע קו 263?
כדי לראות מתי קו כרמיאל←עכו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כרמיאל←עכו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 263 (כרמיאל←עכו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כרמיאל←עכו (כרמיאל←עכו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 263 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 263 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 263 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 263 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 263
קו 263 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 04:40 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:40 - 22:30 | 20 - 30 |
ב׳ | 04:40 - 22:30 | 20 - 30 |
ג׳ | 04:40 - 22:30 | 20 - 30 |
ד׳ | 04:40 - 22:30 | 20 - 30 |
ה׳ | 04:40 - 22:30 | 20 - 30 |
ו׳ | 05:00 - 14:40 | 25 - 30 |
ש׳ | 21:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל263 (מ ת. מרכזית כרמיאל/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 263 (כרמיאל←עכו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 263
תעריף הנסיעה ב263 (כרמיאל←עכו) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
263 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 263 היא ת. מרכזית כרמיאל/רציפים והתחנה האחרונה היא דרך הארבעה/דרך המלאכה.
קו 263 (כרמיאל←עכו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 263. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 263.
מעקב אחר קו האוטובוס 263 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 263 (כרמיאל←עכו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 263 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 263 ב-ישראל
263 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 318 - קניון איילון-בני ברק<->מרגולין/השומרים-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 227 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מחנה תל נוף-בית אלעזרי-1#
- 190 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 5 - ששת הימים/עין נטפים-אילת<->מרכז ביג/הסתת-אילת-1#/ לוח זמנים
- 84 - ברל/מנדלי מוכר ספרים-חיפה<->החשמל/הגיבורים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 30 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ליאון בלום-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 49 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 988 - הנרקיסים/האירוסים ב-רכסים<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2א/ לוח זמנים
- 9 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3#/ לוח זמנים
- 145 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1א/ לוח זמנים
- 67 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->חזון איש/הרב רפאל ברוך טולדנו-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 81 - ברל/מנדלי מוכר ספרים-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 21 - ת. רכבת חוצות המפרץ-חיפה<->רשי/צלאח-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 86א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->החשמל/הגיבורים-חיפה-2א/ לוח זמנים
- 9א - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 16א - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-2ה/ לוח זמנים
- 17 - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2ו/ לוח זמנים
- 81א - שדרות יעקב/הכלנית-ראשון לציון<->דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 19 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 29 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים