קו 272
חיפה←נהרייה
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 272 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 272 (חיפה←נהרייה) יש 33 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני ומסתיים בת. מרכזית נהריה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 272 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←נהרייה (33 תחנות)
ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני
קניון לב המפרץ/ההסתדרות
מרכז מסחרי חוצות המפרץ
ההסתדרות/צומת קרית אתא
ההסתדרות/צומת קרית חיים
דרך עכו/קריית ביאליק
דרך עכו/צומת צבר
קריון/ד. עכו חיפה
דרך עכו/המייסדים
דרך עכו חיפה/ציפורן
דרך עכו חיפה/רפא''ל
חוף הארגמן
בית ספר לקציני ים עכו
ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה
מסעף מוסד אחווה
כביש 8510/המכללה האקדמאית גליל מערבי
מסעף יד נתן
כביש 8510/שדרות מנוף
מסעף בוסתן הגליל
צומת שומרת
מחנה שרגא
מסעף לוחמי הגיטאות
מועצה אזורית מטה אשר
צומת רגבה/שבי ציון
צומת שבי ציון
מסעף מזרעה
קניון נהריה/זלמן שז''ר
סחלב/לוטוס
סחלב/הרצל
הרצל/צבעוני
הרצל/הפרטיזנים
הרצל/יאנוש קורצ'אק
ת. מרכזית נהריה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 272
מתי מתחיל לפעול קו 272?
קו 272 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 272 מפסיק לעבוד?
קו 272 מפסיק לפעול ב-14:40 בשישי
מתי מגיע קו 272?
כדי לראות מתי קו חיפה←נהרייה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←נהרייה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 272 (חיפה←נהרייה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←נהרייה (חיפה←נהרייה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 272 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 272 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 272 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 272 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 272
קו 272 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:30 - 20:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 20:30 | 20 - 60 |
ב׳ | 06:30 - 20:30 | 20 - 60 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:30 - 20:30 | 20 - 60 |
ה׳ | 06:30 - 20:30 | 20 - 60 |
ו׳ | 12:20 - 14:40 | 30 - 50 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל272 (מ ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 272 (חיפה←נהרייה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 272
תעריף הנסיעה ב272 (חיפה←נהרייה) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
272 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 272 היא ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית נהריה/הורדה.
קו 272 (חיפה←נהרייה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 272. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 272.
מעקב אחר קו האוטובוס 272 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 272 (חיפה←נהרייה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 272 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 272 ב-ישראל
272 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 179 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->מזכירות-חולתה-2#/ לוח זמנים
- 82 - הרבי מלובאוויטש/כ''ב ילדי מעלות-צפת<->בי''ס בירב/כ''ב ילדי מעלות-צפת-1#/ לוח זמנים
- 967 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 1 - מסעף שפרעם צפון-שפרעם<->כביש 742/מחלף שפרעם-שפרעם-2ב/ לוח זמנים
- 139 - בהזמנה מראש - תרדיון/ביטוח לאומי-תרדיון<->הברוש/הרימון-טל אל-11תרדיון ↔ טל-אל/ לוח זמנים
- 66 - מרכז טניס-סאג'ור<->כניסה מערבית-מג'ד אל כרום-1#/ לוח זמנים
- 94 - בית ספר מאר אליאס-אעבלין<->בית מרקחת-כאבול-1#/ לוח זמנים
- 295 - ראמה ו/כניסה-ראמה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 4 - הנחלים/הר וגיא-צפת<->אזור תעשייה צפת ג/חברת חשמל-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 367 - הרב קוק/ז'בוטינסקי-מעלות תרשיחא<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-11/ לוח זמנים
- 53 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->ינואח ג'ת ח-יאנוח ג'ת-1#/ לוח זמנים
- 16 - בית ג'ן 1-בית ג'ן<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 1א - דוד אלעזר/לח''י-צפת<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 149 - מזכירות-כלנית<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 2 - הסחלב/קהילת יהדות צרפת-מעלות תרשיחא<->מצדה/חרמון-מעלות תרשיחא-2#/ לוח זמנים
- 5 - חיים משה שפירא/דוכיפת-עכו<->שלום הגליל/הרב רייפמן-עכו-2ב/ לוח זמנים
- 91 - מעונות הסטודנטים/הנשיא-צפת<->האר''י/ישראל ב''ק-צפת-14/ לוח זמנים
- 67 - מרכז טניס-סאג'ור<->קופת חולים כללית-דייר אל אסד-1א/ לוח זמנים
- 23 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 42 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->אשבל-אשבל-1#כרמיאל ↔ אשבל/ לוח זמנים