קו 359
ירוחם←נתיבות
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 359 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 359 (ירוחם←נתיבות) יש 39 תחנות. מסלול הקו מתחיל בההגנה/הפלמ''ח ומסתיים בדרכי רפאל/קהילת יעקב.
לוח הזמנים לקו 359 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב07:00. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 359 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירוחם←נתיבות (39 תחנות)
ההגנה/הפלמ''ח
צבי בורנשטיין/גוש עציון
פסל הזהות/צבי בורנשטיין
בורנשטיין/הדקל
בורנשטיין/האופק
מחנה אריאל שרון / כביש 224
צומת הנגב
צומת מחנה נתן
שדרות דוד חכם/תחנה מרכזית
שדרות דוד טוביהו/סוקולוב
שדרות דוד טוביהו/דרך מצדה
קאנטרי קלאב/שדרות דוד טוביהו
שדרות דוד טוביהו/לימונית
צומת הנשיא
צומת תפרח מזרח
צומת גילת/תחנת דלק
בטחה/כניסה ראשית
קיבוץ גלויות/קדש
פרי מגדים/חיים חורי
פרי מגדים/ערבה
דרך בית וגן/החרוב
שדרות הרצל
שדרות הרצל/החיד''א
שד.הרצל/משעול איריס
הרצל/עיריית אופקים
שדרות הרצל/המלאכה
הרצל/קיבוץ גלויות
שדרות ירושלים/יוסף סמלו
שדרות ירושלים/חפץ חיים
שדרות ירושלים/הרמב''ם
שד.ים/חי טייב
שד. ירושלים/בית וגן
שדרות ירושלים/הרב צבאן
שדרות ירושלים/הרב חזני
הרב חזני/שדרות ירושלים
הרב גרשונוביץ'/חיל אוויר
הרב גרשונוביץ'/אגוז
דרכי רפאל/הרב גרשונוביץ'
דרכי רפאל/קהילת יעקב
שאלות ותשובות לגבי קו 359
מתי מתחיל לפעול קו 359?
קו 359 מתחיל לפעול ב-07:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 359 מפסיק לעבוד?
קו 359 מפסיק לפעול ב-07:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 359?
כדי לראות מתי קו ירוחם←נתיבות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירוחם←נתיבות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 359 (ירוחם←נתיבות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירוחם←נתיבות (ירוחם←נתיבות) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 359 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 359 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 359 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 359 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 359
קו האוטובוס 359, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:00 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 07:00 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 07:00 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 07:00 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 07:00 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל359 (מ ההגנה/הפלמ''ח), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 359 (ירוחם←נתיבות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 359
תעריף הנסיעה ב359 (ירוחם←נתיבות) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
359 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 359 היא ההגנה/הפלמ''ח והתחנה האחרונה היא דרכי רפאל/קהילת יעקב.
קו 359 (ירוחם←נתיבות) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 359. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 359.
מעקב אחר קו האוטובוס 359 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 359 (ירוחם←נתיבות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 359 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 359 ב-ישראל
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 613 - בית העלמין/חזון אי''ש-בני ברק<->קמיל הויסמנס/בלפור-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 28 - מסוף גולדה/רציפים-תל אביב יפו<->מסוף קרית אונו-קרית אונו-10/ לוח זמנים
- 13 - הכניסה הצפונית-קלנסווה<->איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 436 - משק-חמד<->רבי עקיבא/הראשונים-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 90 - מרכז אליאב/שברץ-רעננה<->מוסד חינוכי כפר בתיה/דרך ירושלים-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 83 - ויצמן/גייסות השריון-כפר סבא<->אולפנת צביה/העצמאות-הרצליה-11/ לוח זמנים
- 576 - מסוף שכונה ירוקה-כפר סבא<->מרכז תעסוקה לנכה/המלאכה-ראש העין-1#/ לוח זמנים
- 76 - החרושת/מסוף אור יהודה-אור יהודה<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 90 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->יוסף לוי/הכובשים-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 24 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->מסוף רעננה/הפנינה-רעננה-3#/ לוח זמנים
- 47 - יצחק שדה/האצל-דימונה<->מואב/לשם-ערד-1#/ לוח זמנים
- 84 - ברל כצנלסון/בורוכוב-הרצליה<->קרית חינוך רבין-הרצליה-11/ לוח זמנים
- 8 - אזור תעשיה סנטרל פארק 2000-כפר סבא<->מסוף שכונה ירוקה-כפר סבא-1#/ לוח זמנים
- 444 - מסוף רעננה/היהלום-רעננה<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-10/ לוח זמנים
- 270 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->קמיל הויסמנס/בלפור-נתניה-10/ לוח זמנים
- 1 - אלאמל/א.תעשיה-טייבה<->מגרש כדורגל-טייבה-2#/ לוח זמנים
- 559 - בן איש חי/קארו-בית שמש<->מלון יפה נוף-ערד-2#/ לוח זמנים
- 2 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-30/ לוח זמנים
- 79 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 139 - שדרות הארץ/דרך הפרחים-כוכב יאיר<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים