קו 7
ירושלים←רמת רחל
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 7 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 7 (ירושלים←רמת רחל) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל בקמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק ומסתיים במסוף/רמת רחל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 7 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←רמת רחל (36 תחנות)
קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק
קמפוס ספרא/מעונות ליברמן
קמפוס ספרא/המכון למדעי החיים
הספרייה הלאומית
קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה
מוזיאון המדע/שד' המוזיאונים
מוזיאון ישראל/ויז
קפלן/רופין
הכנסת/קפלן
גן הורדים/זוסמן
בית המשפט העליון/זוסמן
חניון הלאום/שדרות יצחק רבין
בצלאל/כורזין
בצלאל/טרומפלדור
בית מזי''א/עליאש
אגריפס/כי''ח
ככר הדוידקה/הנביאים
תחנת רקל''ה יפו מרכז/שטראוס
המלך ג'ורג'/בן יהודה
המלך ג'ורג'/קק''ל
קרן היסוד/אחד העם
קרן היסוד/שלום עליכם
החאן/דוד רמז
המעבדה/דרך חברון
דרך חברון/ חנוך אלבק
דרך חברון/אסתר המלכה
ינובסקי/דרך חברון
בי''ס המסורתי/ביתר
עין גדי/ביתר
קורא הדורות/בית הערבה
קורא הדורות/קלאוזנר
לייב יפה/מוזס
לייב יפה/רבדים
מכללת לינדנבאום/לייב יפה
שער/רמת רחל
מסוף/רמת רחל
שאלות ותשובות לגבי קו 7
מתי מתחיל לפעול קו 7?
קו 7 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 7 מפסיק לעבוד?
קו 7 מפסיק לפעול ב-17:00 בשישי
מתי מגיע קו 7?
כדי לראות מתי קו ירושלים←רמת רחל האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←רמת רחל הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 7 (ירושלים←רמת רחל)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←רמת רחל (ירושלים←רמת רחל) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 7 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 7 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 7 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 7 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 7
קו 7 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 23:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:40 | 12 - 20 |
ב׳ | 06:05 - 23:40 | 15 - 20 |
ג׳ | 09:00 - 23:40 | 15 - 60 |
ד׳ | 00:00 - 23:40 | 12 - 20 |
ה׳ | 00:00 - 23:40 | 12 - 20 |
ו׳ | 00:00 - 17:00 | 15 - 30 |
ש׳ | 21:00 - 23:40 | 20 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל7 (מ קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 7 (ירושלים←רמת רחל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 7
תעריף הנסיעה ב7 (ירושלים←רמת רחל) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
7 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 7 היא קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק והתחנה האחרונה היא מסוף/רמת רחל.
קו 7 (ירושלים←רמת רחל) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 7. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 7.
מעקב אחר קו האוטובוס 7 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 7 (ירושלים←רמת רחל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 7 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 7 ב-ישראל
7 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 18 - ששת הימים/יום הכיפורים-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 13 - חסן שוקרי/הנביאים-חיפה<->ערד/יד לבנים-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 22 - ברעם/האומן-ירושלים<->מסוף 700/שד' נווה יעקב-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 816 - מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים<->מינץ/מירסקי-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 3 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-1#/ לוח זמנים
- 84 - משרד הרישוי/שדרות אריאל שרון-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 7 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3#/ לוח זמנים
- 32 - גונן/מרכז-גונן<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-2א/ לוח זמנים
- 47א - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2א/ לוח זמנים
- 425 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 9 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-1ד/ לוח זמנים
- 921 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1ח/ לוח זמנים
- 96 - הגיבורים/שמידט-חדרה<->ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 11 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 956 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->חניון נוף הגליל-נוף הגליל-3#/ לוח זמנים
- 997 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-3#/ לוח זמנים
- 870 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#באר שבע ↔ עפולה/ לוח זמנים
- 82 - שד.חטיבת גולני/החורב-אילת<->תיכון גולדווטר/חטיבת הנגב-אילת-1#/ לוח זמנים
- 556 - ירמיהו/הצבי-ירושלים<->כיכר המעפיל-קרית גת-3#/ לוח זמנים
- 91א - מרכז יום לקשיש/אריאל שרון-טירת כרמל<->הזית/לניאדו-טירת כרמל-2ט/ לוח זמנים