קו 730
נתניה←פרדס חנה-כרכור
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 730 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 730 (נתניה←פרדס חנה-כרכור) יש 69 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית נתניה/רציפים ומסתיים בבי''ס אלישבע/דרך הבנים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 730 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נתניה←פרדס חנה-כרכור (69 תחנות)
ת. מרכזית נתניה/רציפים
הרצל/בנימין מינץ
הרצל/עולי הגרדום
מחלף חבצלת
פנימיית הדסה נעורים
צומת ינאי לצפון
מחלף ינאי לצפון
צומת אולגה
דרך השלום/דרך יצחק שמיר
השלום/אהרון אהרונסון
ישיבת בני עקיבא/השלום
בית חולים הלל יפה
אהרון אהרונסון/השלום
אהרון אהרונסון/שח''ל
אהרון אהרונסון/יגאל אלון
גיורא צחור/אהרון אהרונסון
דוד שמעוני/מכללה
דוד שמעוני/פרנק
צומת חדרה
ת. מרכזית חדרה/רציפים
הלל יפה/הרברט סמואל
הנשיא וייצמן/הלל יפה
הנשיא וייצמן/הבנים
הנשיא וייצמן/ירושלים
צה''ל/האקליפטוס
משרדי חברת חשמל/צה''ל
צה''ל
צומת חדרה מזרח
צומת גרנות/גן שמואל
צומת אלון
בית אריזה/דרך פיק''א
גבעת נאה
שלומציון המלכה/דרך פיק''א
עציון/מכבים
עציון/חברון
עציון/חברון
עציון/דרך למרחב
דרך למרחב/שבי ציון
דרך למרחב/חשמונאים
חשמונאים/שבי ציון
חשמונאים/חגי
מלאכי/יחזקאל
מלאכי/גאולה
גאולה/אדנים
המסילה/גאולה
דרך למרחב/חבקוק
תחייה/תקומה
התחייה/הכרם
תחייה/אתרוג
זמיר/תחייה
נשר/דוכיפת
נשר/אנקור
אנקור/נחליאלי
אנקור/חסידה
חסידה/מצדה
חסידה/בית אל
בית אל/חשמונאים
בית ספר חורב/חשמונאים
מצדה/גוש חלב
מצדה/מכבים
עציון/מכבים
עציון/חברון
עציון/חברון
עציון/דרך למרחב
דרך למרחב/תל צבי
דרך למרחב/הבוטנים
דרך למרחב/המעלה
יד לבנים/דרך הבנים
בי''ס אלישבע/דרך הבנים
שאלות ותשובות לגבי קו 730
מתי מתחיל לפעול קו 730?
קו 730 מתחיל לפעול ב-01:30 בשני, שישי
באיזו שעה קו 730 מפסיק לעבוד?
קו 730 מפסיק לפעול ב-16:15 בשישי
מתי מגיע קו 730?
כדי לראות מתי קו נתניה←פרדס חנה-כרכור האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נתניה←פרדס חנה-כרכור הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 730 (נתניה←פרדס חנה-כרכור)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נתניה←פרדס חנה-כרכור (נתניה←פרדס חנה-כרכור) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 730 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 730 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 730 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 730 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 730
קו 730 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 07:00 - 22:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:00 - 22:40 | 20 - 25 |
ב׳ | 01:30 - 22:40 | 20 - 25 |
ג׳ | 07:00 - 22:40 | 20 - 25 |
ד׳ | 07:00 - 22:40 | 20 - 25 |
ה׳ | 07:00 - 22:40 | 20 - 25 |
ו׳ | 01:30 - 16:15 | 30 |
ש׳ | 21:00 - 23:30 | 30 - 50 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל730 (מ ת. מרכזית נתניה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 730 (נתניה←פרדס חנה-כרכור) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 730
תעריף הנסיעה ב730 (נתניה←פרדס חנה-כרכור) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
730 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 730 היא ת. מרכזית נתניה/רציפים והתחנה האחרונה היא בי''ס אלישבע/דרך הבנים.
קו 730 (נתניה←פרדס חנה-כרכור) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 730. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 730.
מעקב אחר קו האוטובוס 730 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 730 (נתניה←פרדס חנה-כרכור) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 730 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 730 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 238 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->קבר רחל-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 340 - חזון אי''ש/מנחת יהודה-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-12/ לוח זמנים
- 475 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 21 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->שרון/גולן-קרית שדה התעופה-10/ לוח זמנים
- 153 - הדרים/ תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-10/ לוח זמנים
- 292 - יביע אומר/שבט הלוי-ביתר עילית<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 65 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->מגל ז-מגל-10/ לוח זמנים
- 113 - עמק דותן/עמק יזרעאל-מודיעין מכבים רעות<->וולפסון/קפלן-ירושלים-11/ לוח זמנים
- 60 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->קידמה/התמדה-חריש-10/ לוח זמנים
- 226 - בית ספר משמרת מאיר-ביתר עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-17/ לוח זמנים
- 148 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->יוסף קארו/בן איש חי-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 240 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20
- 24 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-30/ לוח זמנים
- 70 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-10/ לוח זמנים
- 27 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->מוריה/הכרמל-חשמונאים-10/ לוח זמנים
- 54 - חפץ חיים/אבני נזר-מודיעין עילית<->משך חכמה/השלה-מודיעין עילית-12/ לוח זמנים
- 626 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->דרך הלורד\אבני-תל מונד-20/ לוח זמנים
- 52 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-30/ לוח זמנים
- 114 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 774 - חט''ב א/עבד אל חי-טירה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-10/ לוח זמנים