Linia 10B
Bărdești - Spitalul Județean - Clinica de Oncologie
SC Transport Local SA
SC Transport Local SA 10B autobuz - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia 10B de autobuz (Clinica De Oncologie) are 15de opriri, prima stație la Int. Brădești și ultima stație la Clinica De Oncologie.
Alege oricare dintre opriri autobuzului 10B din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Clinica De Oncologie (15 stații)
Int. Brădești
Denisa
Poligon
Mărului
Nagy Szabó Ferenc
Unirii
Decebal
Podul Mureș
Aleea Carpați 2
Zăgazului
Lăcrămioarei
22 Decembrie 1989
Spitalul Județean
Parcul Eroilor
Clinica De Oncologie
10B FAQ
La ce oră începe programul autobuzului 10B?
Linia de autobuz 10B operează începând de la 05:20 în zilele de luni, marți, miercuri, joi, vineri.
La ce oră se termină programul autobuzului 10B?
Linia de autobuz 10B operează până la 14:50 în zilele de duminică, luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă.
La ce oră sosește autobuzul 10B?
Când sosește autobuzul Bărdești - Spitalul Județean - Clinica de Oncologie? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru autobuzul Bărdești - Spitalul Județean - Clinica de Oncologie care este cel mai apropiat de tine.
Există o 10B autobuz oprire lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată 10B autobuz oprire.
Alerte Serviciu SC Transport Local SA autobuz
Vedeți toate actualizările 10B (de la Int. Brădești), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri autobuz, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. 10B (Clinica De Oncologie) Urmăriți autobuz în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre SC Transport Local SA.
Tarif linia 10B autobuz
Prețurile SC Transport Local SA 10B (Clinica De Oncologie) se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor SC Transport Local SA, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al SC Transport Local SA.
10B (SC Transport Local SA)
Prima statie pe ruta autobuzului 10B este Int. Brădești și ultima stație este Clinica De Oncologie. Linia 10B (Clinica De Oncologie) este operațională: fiecare zi.
Informații adiționale: Linia 10B are 15 opriri și durata totală a călătoriei este de 21 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute SC Transport Local SA, tracker în timp real pentru autobuz, direcții live, hărți cu rutele liniilor în Târgu Mureş și te ajută să găsești cele mai apropiate opriri ale autobuzului 10B din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de autobuz pentru autobuz 10B.
Tracker în timp real autobuz10B
Urmărește linia 10B (Clinica De Oncologie) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei 10B de autobuz sau ca aplicație tracker live SC Transport Local SA autobuz pentru a nu pierde niciodată autobuzul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru SC Transport Local SA sau ca un planificator de călătorie pentru autobuz pentru a vă planifica traseul în jurul Târgu Mureş. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru SC Transport Local SA și orice autobuz, inclusiv linia 10B, în Târgu Mureş
10B - Direcții alternative
SC Transport Local SA în Târgu Mureş
- 3 - Autogara Transport Local - Cetinei/ Program
- 19 - Tudor - SMURD/ Program
- 12 - Tudor - Unirii/ Program
- 16 - Combinat - Ady Endre/ Program
- 30B - Belvedere - Spitalul Județean/ Program
- 17 - Combinat - Centrofarm/ Program
- 7 - Mureșeni Sat - Spitalul Județean/ Program
- 20 - Centrofarm - Spitalul Județean/ Program
- 45 - Shopping City - Weekend/ Program
- 22 - European Retail Park - Shopping City/ Program
- 46 - Panov ⇆ Platoul Cornești/ Program
- 44 - Sapientia - Combinat/ Program
- 21 - Str. 8 Martie - Centru/ Program
- 32 - Shopping City - Unirii/ Program
- 23 - Autogara Transport Local - SMURD/ Program
- 43 - Autogara Transport Local - Tudor/ Program
- 6 - Shopping City - Mureșeni Sat/ Program
- 10 - Unirii - Spitalul Județean/ Program
- 11 - Unirii - Smurd/ Program
- 9 - Shopping City - Maurer/ Program